Apple iPod Video 80GB

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod OndraFF 4. 1. 2007 23:58

Kdybyste, vy všichni, co máte iPody, vyzkoušeli jednou Zune, tak svoje "miláčky" hodně rychle dáte pryč a přejdete na Zune! Ale mě je to jedno, aspoň jsem pořád jeden z hrstičky lidí, co ho v ČR maj :-)!
OndraFF
Junior

Odeslat příspěvekod Detonix 5. 1. 2007 15:34

jako nic proti Zune nemam, ale mne se proste nelibi. mne nejde jenom funkce ale i o vzhled. proste uz mam vybrano, ale musim jeste chvilicku pockat :-/
Detonix
Junior

Odeslat příspěvekod iMarek 5. 1. 2007 19:25

Az ho nekdo bude mit, tak to zkusim.. zatim nikoho neznam... Takze v tuhle chvili je iPod NUMBER 1 !
Je v Praze nekde na ukazku?
iMarek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod salex 5. 1. 2007 19:37

Po jednej velmi zaujímavej recenzii sa mi Zune vykreslil velmi zle :hmm
Čo nemôžeš urobi? dnes neodkladaj na zajtra,urob to pozajtra a máš dva dni volna.
Návody na všetko pre MOTO

Programy pre MOTO
salex
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod thoosah 5. 1. 2007 22:44

OndraFF: jak to muzes porad tvrdit, mel jsi v ruce Creative? Ceny na CESu neposbiral jen tak za nic ;)
(¯`·.(¯`·.(¯`·.thoosah.·´¯).·´¯).·´¯)
thoosah
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iMarek 6. 1. 2007 00:13

No, ja ho v ruce mel a je to pekne tlusta sracka 8)
iMarek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod OndraFF 14. 1. 2007 21:22

Creative jsem v ruce měl, taky jsem si ho chtěl koupit. Ale Zune, to je prostě jiná třída. Vzhledově je to pro mě naprostá bomba, mám černou verzi a dvoum kámošům jsem kupoval hnědou a bílou. Je tam skvěle vystihnutý to, že je to celý jakoby zabalený v takovym poloprůhlednym obalu, takže můj černej na krajích prosvítá modře, hnědej zeleně a bílej tak šedivě. Ovládání je naprosto intuitivní, myslim, že ani největší lama k Zune nepotřebuje návod. Celý je to ohromně rychlý a stabilní, filmečky jsou nádherně nádherný, komfort při sledování u Zenu, nebo iPodu, který jsem samozřejmě zkoušel, o 100% větší, třeba už jen kvůli většímu displayi a landscape modu. Zvukově hraje opravdu skvěle, mě se nejvíce osvědčil mód acoustic. Jinak tvarem krásně padne do ruky, nepříde mi vůbec něják super velký, prostě mi vyhovuje. Rádio je v Zune opravdu krásně citlivé, má i RDS, což se hodí. Co možná nevíte, je docela zajímavě řešený design sluchátek, které mají na té straně ven z uší magnetky a pasují do sebe, takže se nezamotávají, ptže u sebe drží. Wi-fi funguje skvěle, dají se s ním bez omezení posílat obrázky a *.zip soubory, hudební soubory s omezením na tři přehrání a filmečky bohužel (zatím) posílat nejdou. Jinak posílání velmi velmi rychlé.
Nevim, co bych teď měl napsat víc, abyste si udělali pořádný obrázek, museli byste Zune držet v ruce a chvilku si s ním pohrát, ale potom byste poznali, že je to prostě BOMBA!!!
OndraFF
Junior

Odeslat příspěvekod Detonix 15. 1. 2007 15:45

OndraFF píše:Creative jsem v ruce měl, taky jsem si ho chtěl koupit. Ale Zune, to je prostě jiná třída. Vzhledově je to pro mě naprostá bomba, mám černou verzi a dvoum kámošům jsem kupoval hnědou a bílou. Je tam skvěle vystihnutý to, že je to celý jakoby zabalený v takovym poloprůhlednym obalu, takže můj černej na krajích prosvítá modře, hnědej zeleně a bílej tak šedivě. Ovládání je naprosto intuitivní, myslim, že ani největší lama k Zune nepotřebuje návod. Celý je to ohromně rychlý a stabilní, filmečky jsou nádherně nádherný, komfort při sledování u Zenu, nebo iPodu, který jsem samozřejmě zkoušel, o 100% větší, třeba už jen kvůli většímu displayi a landscape modu. Zvukově hraje opravdu skvěle, mě se nejvíce osvědčil mód acoustic. Jinak tvarem krásně padne do ruky, nepříde mi vůbec něják super velký, prostě mi vyhovuje. Rádio je v Zune opravdu krásně citlivé, má i RDS, což se hodí. Co možná nevíte, je docela zajímavě řešený design sluchátek, které mají na té straně ven z uší magnetky a pasují do sebe, takže se nezamotávají, ptže u sebe drží. Wi-fi funguje skvěle, dají se s ním bez omezení posílat obrázky a *.zip soubory, hudební soubory s omezením na tři přehrání a filmečky bohužel (zatím) posílat nejdou. Jinak posílání velmi velmi rychlé.
Nevim, co bych teď měl napsat víc, abyste si udělali pořádný obrázek, museli byste Zune držet v ruce a chvilku si s ním pohrát, ale potom byste poznali, že je to prostě BOMBA!!!e/quote]


hmm a co jako ? ja chtel slyset jenom nazory na iPod ! a ne na nejaky ***** Zune !!
Detonix
Junior

Odeslat příspěvekod salex 16. 1. 2007 17:01

Neboj iPod neoľutuješ.
Ovládanie-geniálne, funkcie-úplne stačia, displej-perfektný aj na filmy, všetko skvelé.
Kvalita zvuku je tiež úžasná, proste je to riadna machina :-)
Zune je tiež v poho ale u nás ani v čechách nebude tak skoro.
Dovoz zrovna asi nebude bohviečo.
Ak nepotrebuješ zrovna posielať si zip súbory cez wi-fi, a rádio, ktoré zcela nahradia podcasty u ipodu tak ipodu neoľutuješ.
Čo nemôžeš urobi? dnes neodkladaj na zajtra,urob to pozajtra a máš dva dni volna.
Návody na všetko pre MOTO

Programy pre MOTO
salex
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OndraFF 16. 1. 2007 18:24

Kup si iPod a budeš mít jen dobře vypadající a za ty funkce dost drahej "domeček z karet".
OndraFF
Junior

Odeslat příspěvekod salex 16. 1. 2007 19:23

Ak mu nezáleží na peniazoch tak by nemal byť problém.
iPod máš nespočetne veľa príslušnstva a podpory i keď za peniašky, ale čo už dnes nie, však.
Na Zune zatiaľ toho toľko nemáš, možno časom.
Čo nemôžeš urobi? dnes neodkladaj na zajtra,urob to pozajtra a máš dva dni volna.
Návody na všetko pre MOTO

Programy pre MOTO
salex
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod phaeton_esc 16. 1. 2007 20:13

kdo chce iPod, koupi iPod. kdo chce Zune koupi Zune...premitat nad tim co je a co neni lepsi je stupidni, protoze kazdemu vyhovuje neco jineho.

mam iPod, nic nez iPod bych uz nechtel :)
Apple Macbook White (late 2007)
HTC HD2
Sony Alpha A200 (Minolta 28-85, Minolta 50)
phaeton_esc
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ananta 16. 1. 2007 22:40

phaeton_esc píše:kdo chce iPod, koupi iPod. kdo chce Zune koupi Zune...premitat nad tim co je a co neni lepsi je stupidni, protoze kazdemu vyhovuje neco jineho.

mam iPod, nic nez iPod bych uz nechtel :)


Mám Zen 60GB a chtěl bych iPod :)
ananta

Odeslat příspěvekod standa.66 17. 1. 2007 06:02

a kterej i pod máš?chtěla jsem si ho taky koupit,ale pořád mě odrazuje že u 5.generace je omezena maximální hlasitost zvuku,včera jsem si měla možnost vyzkoušet a moc mě to nepřesvědčilo, i pod nano toje úplně šeptátko,docela mě s tím naštvali někdo mě bude omezovat jak hodně nahlas můžu poslouchat...
standa.66
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ananta 17. 1. 2007 08:51

Ad omezování, výrbce musí dodržovat bezpečnostní předpisy, výrobek nesmí poškodit zdraví.
Ad hlasitost, pokud jsi to zkoušela s orig. sluchátky, výsledek asi nebyl ideální, pokud budeš používat jiná kvalitnější sluchátka, nebo dokonce in-ear sluchátka, výsledek určitě uspokojí i tebe, leč možná se zamysli nad trvalým poškozením sluchu.....
ananta

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků