Apple iPod Video 80GB

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Detonix 21. 12. 2006 15:00

CHci se vaz zeptat jaky mate na nej nazor nebo zkusenosti. Hodne se mi libi, ze ma 80gb disk, takze ten nejaky film se na to vejde. :)
Detonix
Junior

Odeslat příspěvekod cykloš 22. 12. 2006 17:26

Dle mého názoru je 80GB k ničemu!!! Jinak s tímto přehrávačem žádné zkušenosti nemám.
cykloš
Junior

Odeslat příspěvekod Mobil-man 22. 12. 2006 18:36

no tak muzes to pouzit i jako externi disk ne?
Ale jinak na hudbu bych rekl, ze to je pomerne dost jako:D a video...nevim no.
Mobil-man
Junior

Odeslat příspěvekod dallas96 22. 12. 2006 18:37

[quote="cykloš";Dle mého názoru je 80GB k ničemu!!! Jinak s tímto přehrávačem žádné zkušenosti nemám.o/quote]
Ak ho chce vyuzivat ako prenosny disk tak neni k nicemu akurat by som nevolil Ipod ale nieco od Iriver alebo Iaudio :)
dallas96
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lucky-x 22. 12. 2006 19:06

Osobně bych se do iPodu moc nehnal ... a 80GB? Proboha k cemu ... pokud chces disk tak si kup disk :-)
Beyerdynamic DT 990, Audinst HUD mx1, wasapi, foobar2000

Sám Chaplin se inkognito účastnil soutěže o svého nejlepšího dvojníka a skončil až třetí.
Lucky-x
portaProfesionál

Odeslat příspěvekod Detonix 22. 12. 2006 20:42

kdyby meli mensi verzi, treba 20-30 gb, znate neco podobneho tomuto ? :?:
Detonix
Junior

Odeslat příspěvekod Lukyman 22. 12. 2006 22:04

Detonix píše:kdyby meli mensi verzi, treba 20-30 gb, znate neco podobneho tomuto ? :?:

Vždyť dělají 30GB verzi iPodu.
Lukyman
Junior

Odeslat příspěvekod dallas96 22. 12. 2006 22:12

Detonix píše:kdyby meli mensi verzi, treba 20-30 gb, znate neco podobneho tomuto ? :?:

Co taky iAudio X5L :)
dallas96
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod thoosah 23. 12. 2006 13:37

To iAudio displayem zrovna nezari..
(¯`·.(¯`·.(¯`·.thoosah.·´¯).·´¯).·´¯)
thoosah
Junior

Odeslat příspěvekod Detonix 23. 12. 2006 18:45

dallas96 píše:

Co taky iAudio X5L :)

to iAudoi se mi teda moc nelíbí :?
Detonix
Junior

Odeslat příspěvekod Mobil-man 23. 12. 2006 18:54

jestli jsi chtel ipoda, tak ho vem...je to stylovka a tim se mu nic nevyrovna. Navic kvalita je taky velmi slusna.
A jak je psano vyse, neni jen 80GB verze, ale mensi...
Mobil-man
Junior

Odeslat příspěvekod iMarek 23. 12. 2006 18:59

A mate nekdo iPod, ze tak melete? Ja mam 30Gb a je to to nejlepsi > kamos si zrovna koupil Creative Zen:M 30 GB > 2x tak tlustej, ovladani na howno, spatna podpora videa, tak tosel vratit a koupi iPod. 80Gb vyuzes snadno, Vsehcny videa a hudba co mam JEN pro iPod ma cca 5oGb... 1 "normalni" film ma okolo 400Mb, ale mam tam 8 serii Simpsonvejch (1 serie cca 2Gb)... Takze pohoda.. iMarek
iMarek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Okr 23. 12. 2006 19:07

Kamos ho ma, ale dovoz z ameru. Tak ho to vyslo podstatne levnejs, je to pekna mala svina na to ze to ma takovy disk i baterku. Nejak sem to moc nepromyslel kolik stoji podobna konkurence, on to taky neresi, neb je trochu apple maniak. Jako doplnek k macbook pro si nemohl vybrat nic jineho :wink: Jinak jako mp3 prehravac a disk = stylove a prakticke, ale myslim ze i videa musis prohnat pres itunnes.
Okr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 23. 12. 2006 19:07

to iMarek - urcite to neni to nejlepsi na prehravani hudby. BTW jako prenosny disk je to asi taky na nic, protoze musis pouzit nejaky jejich software, abys to mohl prekopirovat (ale treba uz to u tech novych generaci iPodu zmenili).
Adam Bernau
Junior

Odeslat příspěvekod Lukyman 23. 12. 2006 21:45

iMarek : tak to s tou podporou videa u Zenu není pravda, ba naopak je na tom mnohem líp než iPod ( Zen - XviD,DviX, prostě všechny běžný formáty ), ale jinak s využitím 80 Gb bych se nebál, předpokládám, že na tom buděš chtít koukat filmy,seriály - pár jich tam nahraješ a zbyde ti tam ještě místo, naopak,kdyby už nebylo místo to by bylo horší :-)
Lukyman
Junior

Odeslat příspěvekod thoosah 23. 12. 2006 22:21

Rozhodne Zen Vision M, vetsi podpora formatu, ovladani taktez na skvele urovni, kvalitnejsi display, kvalitnejsi podani hudby (souzeno podle srovnani na chip.de - vysledek 96%, iPod 82%), iPod se mi ani moc nelibi, je to proste styl v USA a tam se nehraje na funkcnost, ale na styl, coz je dle me spatne (nekomu to muez vyhovovat vice..). A je ve verzi 30 a 60 GB.
thoosah
Junior

Odeslat příspěvekod iMarek 24. 12. 2006 02:47

Jo ty formaty sou tam tak napsany, ale vsechny se stejne musej prevadet pres (rec je o Creativu) jejich soft.
A iPod ma alespon torrent stranky s videama jen pro nej, takze poho. iTunes sem pouzival uz predtim bez iPoda > protoze je suprovej na organizaci. Nerikam ze iPod je nejlepsi, ale patri k nim.
A cena 30Gb se pohybuje okolo 7500,- (teda kdyz dobre hledate), a po vanocich to pude asi este dolu, i diky nastupu Zune.
iMarek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mobil-man 24. 12. 2006 10:21

no zune by taky mohl byt zajimavy, ale maji pry vyjit nove modely (vylepsene), takze tam je to takove nestale.
Ale jako iPod je iPod, co by budeme povidat a komu nejde o to mit v prehravaci vsechny fce (o jejich vyuzitelnosti by se dalo diskutovat) a chce byt proste in a mit kvalitni prehravac, tak iPod je skvelej. A myslim, ze i cenove na tom neni spatne.
Me osobne se jako nejvetsi minus jevi iTunes...
Mobil-man
Junior

Odeslat příspěvekod OndraFF 26. 12. 2006 12:32

Zune je BOMBA!!! Mám ho a jsem na 100% spokojený!!!
OndraFF
Junior

Odeslat příspěvekod Detonix 28. 12. 2006 00:36

tak ted nevim jestli Zune nebo iPod ? :P
Detonix
Junior

Odeslat příspěvekod cyber kaktus 28. 12. 2006 00:48

byl bych pro iPod uz podle toho co jsem slysel ze si dokaze sosnout treba fotky z fotaku kdyz je propojite,takze i neco jako databanka. teda doufam ze se nepletu :(
cyber kaktus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lukrativec 28. 12. 2006 01:03

No jestli ti hodně sejde na stylu, tak určo ber iPod, mě na něm akorát vadí, že si ho musím nabíjet přes USB, páč ho mám taky z Ameriky a musel bych si vodsud nechat poslat i tu dokovací stanici a to se mi taky moc nechce, jinak mě na tom taky točí to, že jak to má lesklý povrch, tak je na tom vidět každý otisk.
Lukrativec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Detonix 28. 12. 2006 10:44

Lukrativec píše:No jestli ti hodně sejde na stylu, tak určo ber iPod, mě na něm akorát vadí, že si ho musím nabíjet přes USB, páč ho mám taky z Ameriky a musel bych si vodsud nechat poslat i tu dokovací stanici a to se mi taky moc nechce, jinak mě na tom taky točí to, že jak to má lesklý povrch, tak je na tom vidět každý otisk.m/quote]

a jakou mas barvu iPodu ? bílou nebo černou ?
Detonix
Junior

Odeslat příspěvekod OndraFF 30. 12. 2006 23:33

ZUNE!!! Jestli deš po funkcích, jednoznačně ZUNE!!!
OndraFF
Junior

Odeslat příspěvekod iMarek 31. 12. 2006 11:33

To neni tak uplne pravda > staci si koupit normalni nabijecku do site, ten adapter ma v sobe diru na USB, takze poho.
iMarek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Detonix 1. 1. 2007 19:31

OndraFF píše:ZUNE!!! Jestli deš po funkcích, jednoznačně ZUNE!!!E/quote]

uz jsem pevne rozhodnutej !! iPod jasna volba - 80gb !
Detonix
Junior

Odeslat příspěvekod salex 1. 1. 2007 22:23

Nerobíš chybu ja som si ho už objednal 8)
Čo nemôžeš urobi? dnes neodkladaj na zajtra,urob to pozajtra a máš dva dni volna.
Návody na všetko pre MOTO

Programy pre MOTO
salex
Junior

Odeslat příspěvekod ananta 3. 1. 2007 11:17

Adam Bernau píše:to iMarek - urcite to neni to nejlepsi na prehravani hudby. BTW jako prenosny disk je to asi taky na nic, protoze musis pouzit nejaky jejich software, abys to mohl prekopirovat (ale treba uz to u tech novych generaci iPodu zmenili).

Blábol, jako přenosný disk je plně použitelný jako USB Mass Storage. iTunes potřebuješ pro synchronizaci a nahrávání MP3 apod. určené k přehrávání v přehrávači.
ananta

Odeslat příspěvekod Gildiss 3. 1. 2007 18:00

Jakou zdířku na sluchadla má ipod? Někde jsem v popisku viděl standardní 3,5, na stránkách applu píšou minijack (takže asi 2,5), takže co je správně? Z fotek jsem to bohužel nepoznal.. A je poblíž zdířky na sluchadla i jiná zdířka, např. pro dálkové ovládání apod. Nebo je tam jen díra pro sluchadla a poblíž nic? Jedná se mi o zvláště o modely ipod photo a ipod mini. Na netu jsem se na pár obrázků díval, ale chci si to ověřit od někoho, kdo apple má. Dík
Gildiss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ananta 3. 1. 2007 18:06

Všechny iPody měli, mají a budou mít 3,5mm jack.
ananta

Odeslat příspěvekod OndraFF 4. 1. 2007 23:58

Kdybyste, vy všichni, co máte iPody, vyzkoušeli jednou Zune, tak svoje "miláčky" hodně rychle dáte pryč a přejdete na Zune! Ale mě je to jedno, aspoň jsem pořád jeden z hrstičky lidí, co ho v ČR maj :-)!
OndraFF
Junior

Odeslat příspěvekod Detonix 5. 1. 2007 15:34

jako nic proti Zune nemam, ale mne se proste nelibi. mne nejde jenom funkce ale i o vzhled. proste uz mam vybrano, ale musim jeste chvilicku pockat :-/
Detonix
Junior

Odeslat příspěvekod iMarek 5. 1. 2007 19:25

Az ho nekdo bude mit, tak to zkusim.. zatim nikoho neznam... Takze v tuhle chvili je iPod NUMBER 1 !
Je v Praze nekde na ukazku?
iMarek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod salex 5. 1. 2007 19:37

Po jednej velmi zaujímavej recenzii sa mi Zune vykreslil velmi zle :hmm
Čo nemôžeš urobi? dnes neodkladaj na zajtra,urob to pozajtra a máš dva dni volna.

Programy pre MOTO
salex
Junior

Odeslat příspěvekod thoosah 5. 1. 2007 22:44

OndraFF: jak to muzes porad tvrdit, mel jsi v ruce Creative? Ceny na CESu neposbiral jen tak za nic ;)
thoosah
Junior

Odeslat příspěvekod iMarek 6. 1. 2007 00:13

No, ja ho v ruce mel a je to pekne tlusta sracka 8)
iMarek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod OndraFF 14. 1. 2007 21:22

Creative jsem v ruce měl, taky jsem si ho chtěl koupit. Ale Zune, to je prostě jiná třída. Vzhledově je to pro mě naprostá bomba, mám černou verzi a dvoum kámošům jsem kupoval hnědou a bílou. Je tam skvěle vystihnutý to, že je to celý jakoby zabalený v takovym poloprůhlednym obalu, takže můj černej na krajích prosvítá modře, hnědej zeleně a bílej tak šedivě. Ovládání je naprosto intuitivní, myslim, že ani největší lama k Zune nepotřebuje návod. Celý je to ohromně rychlý a stabilní, filmečky jsou nádherně nádherný, komfort při sledování u Zenu, nebo iPodu, který jsem samozřejmě zkoušel, o 100% větší, třeba už jen kvůli většímu displayi a landscape modu. Zvukově hraje opravdu skvěle, mě se nejvíce osvědčil mód acoustic. Jinak tvarem krásně padne do ruky, nepříde mi vůbec něják super velký, prostě mi vyhovuje. Rádio je v Zune opravdu krásně citlivé, má i RDS, což se hodí. Co možná nevíte, je docela zajímavě řešený design sluchátek, které mají na té straně ven z uší magnetky a pasují do sebe, takže se nezamotávají, ptže u sebe drží. Wi-fi funguje skvěle, dají se s ním bez omezení posílat obrázky a *.zip soubory, hudební soubory s omezením na tři přehrání a filmečky bohužel (zatím) posílat nejdou. Jinak posílání velmi velmi rychlé.
Nevim, co bych teď měl napsat víc, abyste si udělali pořádný obrázek, museli byste Zune držet v ruce a chvilku si s ním pohrát, ale potom byste poznali, že je to prostě BOMBA!!!
OndraFF
Junior

Odeslat příspěvekod Detonix 15. 1. 2007 15:45

OndraFF píše:Creative jsem v ruce měl, taky jsem si ho chtěl koupit. Ale Zune, to je prostě jiná třída. Vzhledově je to pro mě naprostá bomba, mám černou verzi a dvoum kámošům jsem kupoval hnědou a bílou. Je tam skvěle vystihnutý to, že je to celý jakoby zabalený v takovym poloprůhlednym obalu, takže můj černej na krajích prosvítá modře, hnědej zeleně a bílej tak šedivě. Ovládání je naprosto intuitivní, myslim, že ani největší lama k Zune nepotřebuje návod. Celý je to ohromně rychlý a stabilní, filmečky jsou nádherně nádherný, komfort při sledování u Zenu, nebo iPodu, který jsem samozřejmě zkoušel, o 100% větší, třeba už jen kvůli většímu displayi a landscape modu. Zvukově hraje opravdu skvěle, mě se nejvíce osvědčil mód acoustic. Jinak tvarem krásně padne do ruky, nepříde mi vůbec něják super velký, prostě mi vyhovuje. Rádio je v Zune opravdu krásně citlivé, má i RDS, což se hodí. Co možná nevíte, je docela zajímavě řešený design sluchátek, které mají na té straně ven z uší magnetky a pasují do sebe, takže se nezamotávají, ptže u sebe drží. Wi-fi funguje skvěle, dají se s ním bez omezení posílat obrázky a *.zip soubory, hudební soubory s omezením na tři přehrání a filmečky bohužel (zatím) posílat nejdou. Jinak posílání velmi velmi rychlé.
Nevim, co bych teď měl napsat víc, abyste si udělali pořádný obrázek, museli byste Zune držet v ruce a chvilku si s ním pohrát, ale potom byste poznali, že je to prostě BOMBA!!!e/quote]

hmm a co jako ? ja chtel slyset jenom nazory na iPod ! a ne na nejaky ***** Zune !!
Detonix
Junior

Odeslat příspěvekod salex 16. 1. 2007 17:01

Neboj iPod neoľutuješ.
Ovládanie-geniálne, funkcie-úplne stačia, displej-perfektný aj na filmy, všetko skvelé.
Kvalita zvuku je tiež úžasná, proste je to riadna machina :-)
Zune je tiež v poho ale u nás ani v čechách nebude tak skoro.
Dovoz zrovna asi nebude bohviečo.
Ak nepotrebuješ zrovna posielať si zip súbory cez wi-fi, a rádio, ktoré zcela nahradia podcasty u ipodu tak ipodu neoľutuješ.

Programy pre MOTO
salex
Junior

Odeslat příspěvekod OndraFF 16. 1. 2007 18:24

Kup si iPod a budeš mít jen dobře vypadající a za ty funkce dost drahej "domeček z karet".
OndraFF
Junior

Odeslat příspěvekod salex 16. 1. 2007 19:23

Ak mu nezáleží na peniazoch tak by nemal byť problém.
iPod máš nespočetne veľa príslušnstva a podpory i keď za peniašky, ale čo už dnes nie, však.
Na Zune zatiaľ toho toľko nemáš, možno časom.

Programy pre MOTO
salex
Junior

Odeslat příspěvekod phaeton_esc 16. 1. 2007 20:13

kdo chce iPod, koupi iPod. kdo chce Zune koupi Zune...premitat nad tim co je a co neni lepsi je stupidni, protoze kazdemu vyhovuje neco jineho.

mam iPod, nic nez iPod bych uz nechtel :)
Apple Macbook White (late 2007)
HTC HD2
Sony Alpha A200 (Minolta 28-85, Minolta 50)
phaeton_esc
Junior

Odeslat příspěvekod ananta 16. 1. 2007 22:40

phaeton_esc píše:kdo chce iPod, koupi iPod. kdo chce Zune koupi Zune...premitat nad tim co je a co neni lepsi je stupidni, protoze kazdemu vyhovuje neco jineho.

mam iPod, nic nez iPod bych uz nechtel :)

Mám Zen 60GB a chtěl bych iPod :)
ananta

Odeslat příspěvekod standa.66 17. 1. 2007 06:02

a kterej i pod máš?chtěla jsem si ho taky koupit,ale pořád mě odrazuje že u 5.generace je omezena maximální hlasitost zvuku,včera jsem si měla možnost vyzkoušet a moc mě to nepřesvědčilo, i pod nano toje úplně šeptátko,docela mě s tím naštvali někdo mě bude omezovat jak hodně nahlas můžu poslouchat...
standa.66
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ananta 17. 1. 2007 08:51

Ad omezování, výrbce musí dodržovat bezpečnostní předpisy, výrobek nesmí poškodit zdraví.
Ad hlasitost, pokud jsi to zkoušela s orig. sluchátky, výsledek asi nebyl ideální, pokud budeš používat jiná kvalitnější sluchátka, nebo dokonce in-ear sluchátka, výsledek určitě uspokojí i tebe, leč možná se zamysli nad trvalým poškozením sluchu.....
ananta

Odeslat příspěvekod Detonix 17. 1. 2007 14:57

nahodou, jsem poslouchal u kamose na iPodu a nebylo to spatny. BTW: na origo sluchatka. :-B
Detonix
Junior

Odeslat příspěvekod phaeton_esc 17. 1. 2007 21:03

2 Detonix

nebylo to spatny? nezlob se na me, ale patrne spatne slysis ;) . origo sluchatka (bile spunty) jsou OTRES. zni to z nich jako z plechovy trubky - tragicky plochy zvuk, kde nic tu nic.

2 standa.66

iPod Video (tudiz 5g)
mam Koss Porta Pro - hlasitost na max je nepuzitelna (moc velkej kraval, trha to usi)
HTC HD2
phaeton_esc
Junior

Odeslat příspěvekod standa.66 17. 1. 2007 21:57

TO JE PRAVDA,TY BÍLÝ SLUCHÁTKA JSEM TAKÉ NA PRODEJNĚ ZKOUŠELA-ŠÍLENÝ HRŮZA,TAK JSEM Z TOHO BYLA ZDĚŠENÁ,JAK SLAVNEJ I POD HRAJE A MOJE KOSSKY TAM VYZKOUŠET NEŠLY,TAKŽE MĚ TO OD KOUPĚ ODRADILO.
OPRAVDU HRAJE S KOSS PORTA VELMI DOBŘE?MYSLÍM CO SE TÝČE KVALITY ZVUKU?
JAK DLOUHO TRVÁ ZKONVERTOVAT FILM 1.5H-POČÍTAČ MÁM VÝKONNÝ?
DĚKUJU ZA ODPOVĚ´D
standa.66
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod phaeton_esc 17. 1. 2007 22:05

s portama hraje jedna basen - zvuk krasne cistej, slyset je to, co ma byt slyset (hlasky lidi co maji sennheisery neberu v potaz :P ), hlasitost je taky super
konverze filmu - nevim. iPod mam jenom na prehravani muziku, na filmy mam pripadne pda nebo notebook
HTC HD2
phaeton_esc
Junior

Odeslat příspěvekod salex 21. 1. 2007 16:14

Konvertovanie s klasickeho AVI... trva do 45min (2hod film)
Konvertovanie s DVD ak mas velmi vykonny komp ako vravis tak 1hod

Programy pre MOTO
salex
Junior

Odeslat příspěvekod salex 21. 1. 2007 16:14

Inak tiez by som si chcel kupit tie kossy ale su dost drahe :-(
2200sk je moc (koss porta pro)

Programy pre MOTO
salex
Junior

Odeslat příspěvekod Wr41tH 21. 1. 2007 16:45

2salex > Btw, kossy zozenies na nete za 1800 + postovne ...Mozno aj lacnejsie, ale nenasiel som ...
Wr41tH
Junior

Odeslat příspěvekod Detonix 21. 1. 2007 19:49

jestli myslite tyhle sluchatka, tak tady jsou docela za malou cenu :-)
Kód: Vybrat vše
http://www.kabelmanie.cz/KOSS-Porta-Pro-vyprodej_g181.html?refId=3814
Detonix
Junior

Odeslat příspěvekod salex 21. 1. 2007 21:14

Otázka je, či to donášajú aj na Slovensko a potom, koľko to bude stáť celkovo.

Programy pre MOTO
salex
Junior

Odeslat příspěvekod Detonix 22. 1. 2007 16:05

tak to netusim
Detonix
Junior

Odeslat příspěvekod kromec 22. 1. 2007 16:11

CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Danzas 23. 1. 2007 19:45

Jak je to s výdrží iPodu????

Už od hodně lidí jsem slyšel, že vydrž jde po čase hodne do haje...
Zajimal by me model 80 nebo 60 GB, ale nevim jak je to s tou vydrzi.. :roll:

Diky!
Danzas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ananta 24. 1. 2007 08:56

80GB má největší výdrž mezí PMP přehrávači, údaje si jistě najdeš na jejich stránkách. Co se týče "jde do háje", tak to je dané technologií baterek, to se však týká všech zařízení (MP3, MT, PDA,..), jen se o tom samozřejmě v návaznosti na iPod více mluví, ale nijak nevymyk normálu.
ananta

Odeslat příspěvekod fio4444 2. 2. 2007 21:01

[quote="cykloš";Dle mého názoru je 80GB k ničemu!!! Jinak s tímto přehrávačem žádné zkušenosti nemám.o/quote]

co si debil?ja mam 2GB a to je strasne malo
fio4444
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kromec 5. 2. 2007 09:40

fio4444:

Ja mam 1GB a sprehledem me to staci.
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod salex 13. 2. 2007 20:01

Vydrz 80GB:
8,32Hod videa (640x480 mp4, 1500kbps bitrate, 192 audio)
cca 20,1 hod audia pri 192 kbps

slusna.

Programy pre MOTO
salex
Junior

Odeslat příspěvekod salex 13. 2. 2007 20:03

Inak ja mam 30gb a nabijam ho 2x za tyzden.
Ale skusal som kolko drzi cca 2,5hod videa a 13hod hudby
Ale nesiel som nadoraz to znamena,ze sa mi vypne!

Programy pre MOTO
salex
Junior

Odeslat příspěvekod Ferrry 26. 2. 2007 09:20

No když tak koukam na tuhle diskusi, koukam že většina z vás je pro Zune, ale já bych volil jednoznačně Ipoda! (už ho i nějakou dobu mám)
Vaše poznámky, že jako disk je na nic nejsou pravdivý, je sice fakt, že music, videa a tak se tam musí házet přes Itunes (mimochodem podle mně snad naprosto nejlepší přehrávač co existuje), ale to je úplně jednoduchý, navíc samo vám to všechno synchronizuje a tak..takže super! Pokud ale chcete jen naházet věci na disk a přehodit jinam, funguje ipod jako klasickej usb mass storage - prostě to tam nahážete jako složky a stejně tak zase kamkoliv jinam vyhodíte!
Ovládání a vychytávky co má ipod, jsem zatim taky jinde neviděl - třeba chytrý playlisty, který si vytvoříte v kompu, pak hodíte do ipoda a songy v playlistu se automaticky aktualizuj podle vašeho nastavení!
Hodně lidí řve, že ipod nemá rádio, ale to taky neni pravda, stačí když koupíte od applu sluchátka s remotem, který to podporujou a hned máte v ipodu rádio i rdsem, který běhá super!
A mimo to ipod je podle mě prostě pojem, je pravda, že si třeba nemůžete upravovat vzhled menu a tak, ale na co to je..video vám stejně jako ipod video žádnej jinej player prostě nepřehraje! Podle mně je Apple Ipod Video jasná volba!!!
"Life is just a game..let's play" FK
Ferrry
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod phaeton_esc 27. 2. 2007 00:49

2 salex
muzu potvrdit, mam taktez 30gb ipod, vydrzi minimalne 12,5 hodiny (pak uz me to prestalo bavit a dal sem ho na nabijecku), video nevim - nepouzivam

2 Ferrry
winamp je na to lepsi. sice ti nepretahne obrazky alb ale na muziku je lepsi - jak jako prehravac, tak jako prostrednik pro ipoda

vzhled menu se upravit da, castecne pomoci nastroju a postupu dostupnych na http://www.ipodwizard.net
HTC HD2
phaeton_esc
Junior

Odeslat příspěvekod Ferrry 27. 2. 2007 07:25

Jo já vim, jde to, ale musíš si s tím trochu vyhrát, v základnim nastavení to nenajdeš :) Jinak já osobně jsem iTunes chtěl jen zkusit a dopadlo to tak, že jsem u nich zůstal, přijdou mi fakt super, a't už na úpravu id3 tagů, hledání songu podle naprosto čehokoliv a nebo tvoření těch "chytrejch" playlistů..přijdou mi fakt super a já osobně s nima dělam radši než s winampem nebo čimkoliv jinym..ale zas chápu, že každýmu sedí něco jinýho!
"Life is just a game..let's play" FK
Ferrry
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod phaeton_esc 27. 2. 2007 10:15

jj, ja sem to s itunes zkousel cca pul roku, ale protoze v zakladu proste neumel multimedia tlacitka co mam na notebooku i velky klavesnici (pri minimalizovanym programu) tak sem se na ne vybod a skoncil u winampu :)

co vim tak je jeste nejakej plugin do wmp, ale bohuzel za prachy
HTC HD2
phaeton_esc
Junior

Odeslat příspěvekod cykloš 6. 3. 2007 18:11

fio4444 píše:[quote="cykloš";Dle mého názoru je 80GB k ničemu!!! Jinak s tímto přehrávačem žádné zkušenosti nemám.o/quote]

co si debil?ja mam 2GB a to je strasne malo

Debil opravdu nejsem, já mám přehrávač 20 GB a mám dost volné paměti. (nepřehrává filmy)
cykloš
Junior

Odeslat příspěvekod salex 6. 3. 2007 19:03

Ja mám 30GB ipod.
650 skladieb

172 videii (21filmov dvdripy, 5 serii simpsnov, 4 serie derren brown...)

822 fotiek

622MB volnych uplne staci. :-)
Prevazne pocuvam hudbu a filmy pozeram.

Programy pre MOTO
salex
Junior

Odeslat příspěvekod salex 6. 3. 2007 19:08

Inak porovnal som môj ipod 30gb 5,5Generation a 5Generation 30gb

Prvé, čoho som si všimol je display 5G má na 100% displej jas.
Môj 5,5G mám 50% jas a mám 2x silnejší keď som dal na maximum tak to bolo úplne niečo iné proste jasný oproti starej verzii.
A ešte mám search funkciu a silnejšiu baterku.
Takže ak by niekto chcel kúpiť bazarový ktorý môže byť staršia verzia 5G aby vedel :-)

Programy pre MOTO
salex
Junior