Apple iPod Video 80GB

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod salex 13. 2. 2007 21:01

Vydrz 80GB:
8,32Hod videa (640x480 mp4, 1500kbps bitrate, 192 audio)
cca 20,1 hod audia pri 192 kbps

slusna.
Čo nemôžeš urobi? dnes neodkladaj na zajtra,urob to pozajtra a máš dva dni volna.
Návody na všetko pre MOTO

Programy pre MOTO
salex
Junior

Odeslat příspěvekod salex 13. 2. 2007 21:03

Inak ja mam 30gb a nabijam ho 2x za tyzden.
Ale skusal som kolko drzi cca 2,5hod videa a 13hod hudby
Ale nesiel som nadoraz to znamena,ze sa mi vypne!
Čo nemôžeš urobi? dnes neodkladaj na zajtra,urob to pozajtra a máš dva dni volna.

Programy pre MOTO
salex
Junior

Odeslat příspěvekod Ferrry 26. 2. 2007 10:20

No když tak koukam na tuhle diskusi, koukam že většina z vás je pro Zune, ale já bych volil jednoznačně Ipoda! (už ho i nějakou dobu mám)
Vaše poznámky, že jako disk je na nic nejsou pravdivý, je sice fakt, že music, videa a tak se tam musí házet přes Itunes (mimochodem podle mně snad naprosto nejlepší přehrávač co existuje), ale to je úplně jednoduchý, navíc samo vám to všechno synchronizuje a tak..takže super! Pokud ale chcete jen naházet věci na disk a přehodit jinam, funguje ipod jako klasickej usb mass storage - prostě to tam nahážete jako složky a stejně tak zase kamkoliv jinam vyhodíte!
Ovládání a vychytávky co má ipod, jsem zatim taky jinde neviděl - třeba chytrý playlisty, který si vytvoříte v kompu, pak hodíte do ipoda a songy v playlistu se automaticky aktualizuj podle vašeho nastavení!
Hodně lidí řve, že ipod nemá rádio, ale to taky neni pravda, stačí když koupíte od applu sluchátka s remotem, který to podporujou a hned máte v ipodu rádio i rdsem, který běhá super!
A mimo to ipod je podle mě prostě pojem, je pravda, že si třeba nemůžete upravovat vzhled menu a tak, ale na co to je..video vám stejně jako ipod video žádnej jinej player prostě nepřehraje! Podle mně je Apple Ipod Video jasná volba!!!
"Life is just a game..let's play" FK
Ferrry
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod phaeton_esc 27. 2. 2007 01:49

2 salex
muzu potvrdit, mam taktez 30gb ipod, vydrzi minimalne 12,5 hodiny (pak uz me to prestalo bavit a dal sem ho na nabijecku), video nevim - nepouzivam

2 Ferrry
winamp je na to lepsi. sice ti nepretahne obrazky alb ale na muziku je lepsi - jak jako prehravac, tak jako prostrednik pro ipoda

vzhled menu se upravit da, castecne pomoci nastroju a postupu dostupnych na http://www.ipodwizard.net
Apple Macbook White (late 2007)
HTC HD2
Sony Alpha A200 (Minolta 28-85, Minolta 50)
phaeton_esc
Junior

Odeslat příspěvekod Ferrry 27. 2. 2007 08:25

Jo já vim, jde to, ale musíš si s tím trochu vyhrát, v základnim nastavení to nenajdeš :) Jinak já osobně jsem iTunes chtěl jen zkusit a dopadlo to tak, že jsem u nich zůstal, přijdou mi fakt super, a't už na úpravu id3 tagů, hledání songu podle naprosto čehokoliv a nebo tvoření těch "chytrejch" playlistů..přijdou mi fakt super a já osobně s nima dělam radši než s winampem nebo čimkoliv jinym..ale zas chápu, že každýmu sedí něco jinýho!
"Life is just a game..let's play" FK
Ferrry
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod phaeton_esc 27. 2. 2007 11:15

jj, ja sem to s itunes zkousel cca pul roku, ale protoze v zakladu proste neumel multimedia tlacitka co mam na notebooku i velky klavesnici (pri minimalizovanym programu) tak sem se na ne vybod a skoncil u winampu :)

co vim tak je jeste nejakej plugin do wmp, ale bohuzel za prachy
Apple Macbook White (late 2007)
HTC HD2
Sony Alpha A200 (Minolta 28-85, Minolta 50)
phaeton_esc
Junior

Odeslat příspěvekod cykloš 6. 3. 2007 19:11

fio4444 píše:[quote="cykloš";Dle mého názoru je 80GB k ničemu!!! Jinak s tímto přehrávačem žádné zkušenosti nemám.o/quote]

co si debil?ja mam 2GB a to je strasne malo

Debil opravdu nejsem, já mám přehrávač 20 GB a mám dost volné paměti. (nepřehrává filmy)
cykloš
Junior

Odeslat příspěvekod salex 6. 3. 2007 20:03

Ja mám 30GB ipod.
650 skladieb

172 videii (21filmov dvdripy, 5 serii simpsnov, 4 serie derren brown...)

822 fotiek

622MB volnych uplne staci. :-)
Prevazne pocuvam hudbu a filmy pozeram.

Programy pre MOTO
salex
Junior

Odeslat příspěvekod salex 6. 3. 2007 20:08

Inak porovnal som môj ipod 30gb 5,5Generation a 5Generation 30gb

Prvé, čoho som si všimol je display 5G má na 100% displej jas.
Môj 5,5G mám 50% jas a mám 2x silnejší keď som dal na maximum tak to bolo úplne niečo iné proste jasný oproti starej verzii.
A ešte mám search funkciu a silnejšiu baterku.
Takže ak by niekto chcel kúpiť bazarový ktorý môže byť staršia verzia 5G aby vedel :-)

Programy pre MOTO
salex
Junior

Předchozí stránka