Co říkáte na mp3 z Polska?

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Wr41tH 7. 1. 2007 12:45

AdamBo > Na Slovensku sa da v Bratislave ( ak by si sa sem dostal ) kupit gigova za 4, 2Gb za tusim 5 ...
Ale tam to neni Emgeton, ale Meizu ( cize mas anglicke menu )
Wr41tH
Junior

Odeslat příspěvekod Lolita 7. 1. 2007 13:10

Me ceske menu nebere, mam tam sice na vyber cestinu (kdo by to cekal), ale mam to anglicky, alespon tomu rozumim, jinak odpoved kde sem to kupoval a za kolik mas na mim blogu i s recenzi, tak si najdi.
Lolita
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lospedros 7. 1. 2007 15:34

no ja s kupovanim neznackoveho zbozi mam spatne zkusenosti, na vanoce jsem dostal podobny pristroj nezname znacky a po peti dnech mi odesel. uz se ani nerozstviti display. no a co ted? zaruka zadna a za opravu neminim dat 1000,- tak jsem radsi koupil iriver a jsem spokojen ;)
lospedros
Junior

Odeslat příspěvekod AdamBo 7. 1. 2007 18:44

Našel jsem zajímavou alternativu :
http://www.az-shop.net/zbozi/1gb-kingst ... ?p=z:83070 a četl jsem o něm jenom chválu
AdamBo
Junior

Odeslat příspěvekod Lolita 7. 1. 2007 18:51

Jo no, to je oem ramosu, ale myslim, ze lepsi nez to co sis vybral predtim.

Fakt nevim, kdyz uz furt takhle zvysujes cenu, proc si proste neobednas to meizu.
Lolita
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod AdamBo 7. 1. 2007 20:15

Ta meiza nemá podporu pam. karet (což bych v té cenové relaci už chtěl). Aby to za něco stálo, tak bych musel koupit min. 2 GB verzi

Když v tom Kingstonu odejde baterka dá se vyměnit?
Naposledy upravil AdamBo dne 7. 1. 2007 21:00, celkově upraveno 1
AdamBo
Junior

Odeslat příspěvekod Lolita 7. 1. 2007 20:18

Boha to nema cenu, tak si bud kup socko prehravac kde to je jedno jakej, protoze vsechny sou napycu, nebo si priplat, nic jinyho ti napsat nejde. NE DPC u prehravace za par dolaru nikdo nepredpoklada, ze budes chtit menit baterku, opravdu normalni je si koupit novej, protoze tenhle bude v ty dobe stejne uplne out.
Lolita
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lospedros 7. 1. 2007 20:41

ale no no
lospedros
Junior

Odeslat příspěvekod Petr Kuchařík 8. 1. 2007 18:39

No, nechci si dělat reklamu, ale v bazaru prodávám nový Creative ZEN V Plus 1GB Black/Orange ;)
Petr Kuchařík
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Flasar 9. 1. 2007 01:22

moc nechapu proc vyzadujes pametove karty,to tam chces dat cely hdd nebo co ? :D jinak evolve se vyhni obloukem na netu se povaluje kupa stiznosti na tento prehravac,pochvaluji si ho jenom prodejci sami,o tom kingstonu nemam zadne info
Flasar
Junior

Odeslat příspěvekod zara 9. 1. 2007 08:58

Co s divis, typyckej vohnout. Za malo penez chce spickove vybavenej pristroj, blbec.
zara
Junior

Předchozí stránka