Co říkáte na mp3 z Polska?

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod AdamBo 5. 1. 2007 22:59

Sháním mp3 přehrávač, který umí i video. Objevil jsem na aukru poslkého prodejce, který nabízí tento přehrávač: http://aukro.cz/item155365426_mp3_mp4_m ... sung_.html

Nemůžu si pomoc, ale řekl bych, že se jedná o naprosto stejné přehrávače, jako nabízejí na: http://www.mp3centrum.cz/department.php ... met-EVOLVE


, akorát pod značkou Evolve a s názvem Blaze za podstatně vyšší cenu.

Co si o tom myslíte vy? Mám si to objednat?
AdamBo
Junior

Odeslat příspěvekod kokos 6. 1. 2007 12:13

polaci jsou smejdi zasrani!!! a ani evolve ani tohle nevypada podle me moc dobre
is it nut? no, it is coconut!
kokos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SepiaX 6. 1. 2007 12:22

NEJSME TAK BOHATI ABYCHOM KUPOVALI LEVNE VECI cili koupis levne a za nejaky cas zjistis ze jeto k nicemu a pujdes stejne koupit neco solidniho
C2D E7400, 2.8@3.5GHz, Asus P5Q PRO, Patriot 2x2GB DDR2 1066 MHz CL5 Viper, SAPHIRE HD 3870 Ultimate, Leadtek WinFast PVR 2000, HD 74GB WD740ADFD 10000rpm 16MB Raptor, DVD-R/+R ASUS DRW-22B1S, Case COOLERMASTER COSMOS 1000, Seasonic 430, Mandriva.
SepiaX
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jura.z.Brna 6. 1. 2007 12:22

Srovnej polskou zeleninu s naší. Srovnej polské výrobky s našima nebo od západních sousedů. A hned víš, že mp3 z polska není moc dobré nápad.
Jura.z.Brna
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lucky-x 6. 1. 2007 12:28

Ja spis nechapu, ze se na tohle jeste nekdo dokaze zeptat. Jestli chces opravdu usetrit tak to nekupuj.
Beyerdynamic DT 990, Audinst HUD mx1, wasapi, foobar2000

Sám Chaplin se inkognito účastnil soutěže o svého nejlepšího dvojníka a skončil až třetí.
Lucky-x
portaProfesionál
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SepiaX 6. 1. 2007 13:39

to Lucky-x: ne kazdy ma prehled, a ne kazdy ma zkusenosti...Existuji i levne a kvalitni veci a proto(nastesti) existuji tyto stranky.
C2D E7400, 2.8@3.5GHz, Asus P5Q PRO, Patriot 2x2GB DDR2 1066 MHz CL5 Viper, SAPHIRE HD 3870 Ultimate, Leadtek WinFast PVR 2000, HD 74GB WD740ADFD 10000rpm 16MB Raptor, DVD-R/+R ASUS DRW-22B1S, Case COOLERMASTER COSMOS 1000, Seasonic 430, Mandriva.
SepiaX
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lolita 6. 1. 2007 14:00

Dalsi s1mp3 imho, takze nebrat.
Lolita
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod AdamBo 6. 1. 2007 22:48

Chtěl jsem se spíše zeptat na to, jestli s tímto přehrávačem máte někdo zkušenosti a nikoli na to co si myslíte o Polácích - viz.Kokos ( mimichodem tenhle přehrávač je jistě z Číny, ale pouze od polského prodejce). :-)

Podle mě je tento přehrávač naprosto totožný s Evolve, akorát je distribuován pod jinou značkou. Co jsem četl zkušenosti, tak Evolve je prý za tu cenu výborný (nejsem bohužel milionář, abyh si mohl koupit přehrávač za 10000 kč).

Na tomto přehrávači mi také zaujala použitá baterka stejná jako v některých telefonech Nokia a možnost tak jí za přijatelnou cenu kdykoliv vyměnit.
I když to nebývá časté, tak existují levné a zároven dobré věci, proto byste nemuseli odepisovat něco o čem nic nevíte. Otázka byla mířená na ty co tomu rozumí. :-)
AdamBo
Junior

Odeslat příspěvekod Lubčo 6. 1. 2007 22:56

trápne odpovede, veď všetko je z číny :-)
dnes už neznamená značka skoro nič...
Lubčo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lolita 6. 1. 2007 23:47

No jasne, ze to bude evolve = *****.
Lolita
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod AdamBo 7. 1. 2007 10:03

Lolita píše:No jasne, ze to bude evolve = *****.


Otázka byla mířená na ty co tomu rozumí, jestliže máš konkrétní zkušenosti tak je sem napiš - odpovědi tohoto typu nemají žádnou informační hodnotu.
AdamBo
Junior

Odeslat příspěvekod Ansam 7. 1. 2007 10:51

Ja by som to teda nekupoval. Pretože v technických parametroch je napísané, že prehráva video formát OGG - pričom je to hudobný formát, a rovnako ani kvalita 64 kbps vo formáte WMA, 128 kbps v formáte MP3 ma nijak neoslovila.
Ansam
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AdamBo 7. 1. 2007 11:03

četl jsem na něj recenzi třeba na http://vaga.rulez.cz/hw/index.php?text= ... prehravace a tam psali, že je docela dobrej.

video přehrává ve formátu amv
AdamBo
Junior

Odeslat příspěvekod Lolita 7. 1. 2007 11:43

AdamBo píše:
Lolita píše:No jasne, ze to bude evolve = *****.


Otázka byla mířená na ty co tomu rozumí, jestliže máš konkrétní zkušenosti tak je sem napiš - odpovědi tohoto typu nemají žádnou informační hodnotu.o/quote]
Takhle drzi tu mam byt ja, takze strucne, kdyz ses rozhodl tak si ho kup a neptej se tu, blbe.

A zkusenosti s mp3 prehravaci mam, blbe.
Lolita
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod AdamBo 7. 1. 2007 12:31

Já jsem se pro nic nerozhodl. Z odpovědi typu evolve = ***** opravdu moc chytrej nebudu. Možná jsem se spletl a opravdu přehrávačům rozumíš, nicméně tvoje příspěvky tomu zrovna neodpovídají.
Zaujala mi ta tvoje m6, kde a za kolik si ji kupoval?
AdamBo
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků