Jak se těšíte na nový iPod?

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod ananta 9. 1. 2007 13:40

Já velice, rozhoduji se mezi Creative Zen Vision M 60GB a iPodem. Čekám jaký bude nový iPod a dojdu k rozhodnutí. Víc tedy fandím Creative, ale Apple má obrovskou výhodu v existující servisní síti v Čechách, tak to bude zřejmě nakonec on. Vkládám do nového iPodu velké naděje.
ananta

Odeslat příspěvekod malcolmX 9. 1. 2007 13:45

http://forum.mujmac.cz/list.php?148

Chtel bych sdilet vase nadseni ze servisni site Apple v CR...
malcolmX
Junior

Odeslat příspěvekod ananta 9. 1. 2007 14:12

malcolmX píše:http://forum.mujmac.cz/list.php?148

Chtel bych sdilet vase nadseni ze servisni site Apple v CR...

Fórum samozřejmě znám, který thread jste měl na mysli?
Já nemluvím o nadšení ze servisní sítě, ale o tom, že vůbec existuje! Což si většina ostatních značek může nechat jen zdát.
Edit: pojďme se ale bavit o meritu věci :wink:
ananta

Odeslat příspěvekod cache 9. 1. 2007 14:50

Nie, netesim sa, ipod je mi uplne ukradnuty..
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Junior

Odeslat příspěvekod malcolmX 9. 1. 2007 16:10

ananta píše:Víc tedy fandím Creative, ale Apple má obrovskou výhodu v existující servisní síti v Čechách /quote]

Creative ma zase nepochybnou vyhodu v tom, ze ceka s cim prijde Apple, inspiruje se (mo(u)dri vedi), prida (rozumej narve) funkcionalitu a nasadi konkurencni cenu - proti Apple naklady na vlastni vyvoj minimalni :-)

No a pak je tady komunita fanatickych uctivacu iPodu a jejich fanatickych kolegu odpurcu - jak se v tom ma normalni clovek vyznat?

Samotny iPod neni jiste nej prehravac, ale rozhodne zaboduje v kombinaci s iTunes (ikdyz rada uzivatelu bude mit zcela opacny nazor) a zejmena v napojeni na iTunes Store - jenze tady nasinec utre.
malcolmX
Junior

Odeslat příspěvekod ananta 9. 1. 2007 16:25

Nezbývá než souhlasit. A jak že jsi vlastně zvědavý na nový iPod :?: :D
ananta

Odeslat příspěvekod malcolmX 9. 1. 2007 17:14

Je mi uplne jedno, jak bude dalsi pripadny iPod vypadat a co bude umet - pokud by nenabizel drasticky lepsi vydrz na baterii (coz je utopie) a vetsi/kvalitnejsi displej.

Spise bych privital iTunesStore v CR, nepredrazene prislusenstvi a hlavne poradny 12" nebo 13" laptop.
malcolmX
Junior

Odeslat příspěvekod Lolita 9. 1. 2007 18:41

No netesim se, kdyz nevim co to bude omfg, jinak ipody byvaj super, pak je nekdo dozene, ale ted vyviji snad vsichni vyrobci, staci se podivat na sandisk nebo iriver co predvadi na ces.
Lolita
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zara 9. 1. 2007 18:46

malcolmX píše:Je mi uplne jedno, jak bude dalsi pripadny iPod vypadat a co bude umet - pokud by nenabizel drasticky lepsi vydrz na baterii (coz je utopie) a vetsi/kvalitnejsi displej.

Spise bych privital iTunesStore v CR, nepredrazene prislusenstvi a hlavne poradny 12" nebo 13" laptop.

Dokud bude p2pstore (super ceny :-B, vetsi vyber) , tak je iTunesCR zbytecny
zara
Junior

Odeslat příspěvekod Jenyk 9. 1. 2007 18:55

Koupil jsem nový iPod, bohužel to měl za sebou. Nastala anabáze, kterou bych u takové značky fakt nečekal. Nejhorší jsou komici z Českého servisu, ti jsou snad hluší, blbí nebo nejspíš obojí. Podle servisní podpory bych iPod fakt nevybíral, spíš odstrašuje. Jestli jsou ostatní horší...to snad nejde.
Jenyk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod metla23 9. 1. 2007 18:58

iPOD? Jebem nan z vysoka. 8)
X2 4000+,Asus M2A VM HDMI,2x1GB Ram, X1650PRO,BFG PhysX Ageia,Asus Xonar D2,M-Audio Jamlab, Amplitube 2,dualboot XP/PClinuxos
metla23
Junior

Odeslat příspěvekod M. 9. 1. 2007 19:05

Kdyby odpovidala cena, tak bych se mozna i tesil.
"Systém GPS není určen pro přesné určování polohy
a nikdy byste neměli výhradně spoléhat na data
o poloze získaná z přijímače GPS a rádiových sítí pro
zjišťování polohy nebo navigaci."

Nokia 6
M.
Junior

Odeslat příspěvekod Lolita 9. 1. 2007 19:10

Cena me prijde super, no holt se plati za to, ze prehravac neumi pycoviny navic jako radio nahravani vido obrazky atd. co stejne nikdo NORMALNI nechce.
Lolita
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod 911 9. 1. 2007 19:39

mluv za sebe
911
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Wr41tH 9. 1. 2007 20:07

Nikdo normalni nechce obrazki ?!

Wtf, naco mi je potom taky display ked som "normalny" a nechcem obrazky ?

Ako pisal 911, hovor za seba ...
2Lolita > A naco potom ty mas M6, ktory podporuje obrazky ale ty ich nepotrebujes ?
Wr41tH
Junior

Další stránka