MP3 prehravac s FLAC

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod melko 24. 1. 2007 15:15

Poradte mi mp3 prehravac 1GB (2GB) do 5000 Sk ktory zvladne FLAC a ma dobry zvuk. Ine (radio/video...) ma nezaujima.
melko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lolita 24. 1. 2007 15:19

meizu m6, ma lepsi zvuk nez u3, jiny s flac asi ani moc nejsou, mozna tak ipod nano jedna s rockboxem?
Lolita
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Fórum 24. 1. 2007 15:19

Emgeton M6 Cult
Fórum
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod melko 24. 1. 2007 15:23

meizu m6 nema flac
melko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lolita 24. 1. 2007 15:28

Ja kdyz jsem napsal Meizu m6, tak sem myslel Meizu m6 a tim myslim Meizu m6. Ty si se ptal.
Lolita
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Fórum 24. 1. 2007 15:38

Ale má....

melko píše:meizu m6 nema flac
Fórum
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ananta 24. 1. 2007 17:17

Přehrávač 1/2GB a FLAC je totální kravina, FLAC je příliš kapacitně náročný na to, aby to bylo marketingově zajímavý na této relativně titěrné kapacitě. Já vím o iPod + FW RockBox. Pokud opravdu top kvalitu zvuku, tak iRiver či iAudio. Jsou to HDD přehrávače a získáš max. co v přenosných MP3 mlžeš získat.
Ale je tu problém, rozhodně né do 5000,-.
ananta

Odeslat příspěvekod Lolita 24. 1. 2007 17:43

teda iaudio sem mel a hraje no ... po tom co sem si zvykl na m6, tak mi prijde ze hur.

Kazdopadne od takovyhle kraviny asi sam necekas nejakej megazvuk, ze?

Je fakt, ze duvod proc pouzit flac chapu - asi do nej ripujes vsechno.
Lolita
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod melko 25. 1. 2007 07:48

Keby bol flac totalna kravina tak ho nechcem.
melko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod melko 25. 1. 2007 07:50

Teraz mam v tom hokej: meizu m6 = Emgeton M6 Cult?
melko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod malcolmX 25. 1. 2007 07:57

Kravina neni flac nybrz 1-2GB flac prehravac. Kolik hudby se vam asi tak vejde do 1 GB, 2 alba?

Jde Vam o kvalitu reprodukce, v malem prehravaci, kde ji rapidne snizuje takrka kazda komponenta a nezachrani to ani slusna sluchatka?
malcolmX
Junior

Odeslat příspěvekod Czulibrk 25. 1. 2007 07:59

melko píše:...

Nepochopil si to spravne. FLAC je datove narocny (album stovky MB), takze je blbost ho pouzivat na prehravacich, ktree maji 1/2GB pameti, v tom mel Ananta pravdu...

Jestli ti nejde o cool barevne menu, fotky, videa, ale jen o hudbu, kup starsi ipod mini (4/6GB), nahraj rockbox a jsi za vodou...
Olé!
Czulibrk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod melko 25. 1. 2007 08:22

Czulibrk píše:
melko píše:...

Nepochopil si to spravne. FLAC je datove narocny (album stovky MB), takze je blbost ho pouzivat na prehravacich, ktree maji 1/2GB pameti, v tom mel Ananta pravdu...

Jestli ti nejde o cool barevne menu, fotky, videa, ale jen o hudbu, kup starsi ipod mini (4/6GB), nahraj rockbox a jsi za vodou...


prosim, prosim, nevysvetlujte mi co je FLAC. Ako Lolita spravne poznacila mam v tom vela veci, ktore sa do mp3 ani nedaju skomprimovat. To je vsak jedno. Prehravac chcem na cestu s domu do prace a spat. Na to mi kapacita 1-2GB staci (aj pri flacu). Nepotrebujem so sebou nosit cely svoj archiv.
S tym starsim ipodom je to celkom dobry typ.

teraz trosku od veci:
vas nazor na Sandisk sansa c250/m250 co sa tyka zvuku?
melko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lolita 25. 1. 2007 08:30

Samozrejme, emgeton na meizu jen 'lepi nalepky s napisem emgeton'.
Lolita
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod marty63 25. 1. 2007 21:32

Mám obavy, že v té cenové kategorii 5000 SK nic takového není (beru, že je to asi něco přes 3000 Kč). Jestli mohu poradit, hledej player, který umí OGG Vorbis. V těchto kapacitách kolem 2 GB opravdu FLAC není příliš smysluplný. POkud si album z FLAC převedeš do OGG třeba v kvalitě 9 (asi 320 kbps), ušetříš polovinu místa a garantuju, že rozdíl od FLAC nepoznáš.
Líbil by se mi třeba:
http://www.mp3store.cz/kartove-mp3-preh ... 2-gb-black za 3990,- Kč s DPH
marty63
Mírně pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků