Přehrávač mp3 nebo s HDD???

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod tejky 7. 2. 2007 20:42

Zajímalo by mě, jestli mají přehrávače s HDD nějakou ochranu proti otřesům, například pokud bych ho používal při běhání, protože klasický HDD z PC by to určitě nesnesl. A tak nevím jestli investovat do přehrávače s HDD a větší pamětí nebo do mp3 přehrávače. Dík za názory
tejky
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ENDY ARON 7. 2. 2007 20:59

dobrá otazka.....by mě taky zajímalo:)
Všechno nějak dopadne, ještě se nestalo že by něco nějak nedopadlo...
ENDY ARON
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Z@chi 7. 2. 2007 21:01

Diskové přehrávače mají sice různé ochrany, ale i tak jsou více náchylné na otřesy.
Pokud jej chces pouzívat například na behání, tak ber urcite s pameti flash.
Z@chi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 7. 2. 2007 21:02

Samozrejme jsou konstruovane, aby snesly vetsi namahu, je to prece mp3 prehravac, ne pc jak rikas, ale furt je to harddisk, takze nic extra. Vyber si podle toho, jake mnozsvi hudby tam chces skladovat, osobne mi staci 2GB a hudby mam tolik, ze vetsinu neposloucham, hdd bych nepotreboval. Dalsi moznost je kombinace flash pameti a slotu na nejakou pametovku - podle me vyhodna kombinace.
oneill_sx1
Recenzent fóra
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ananta 8. 2. 2007 09:16

No HDD se v přehrávači netočí stále, nicméně i vzhledem k váze bych s tím běhat nechtěl. Kup malej levnej flash na běhání a do "civilizace" HDD, ideální kompinace. Jak by řekl iPodista, Shuffle + Video :D
ananta

Odeslat příspěvekod Nanosaurus 8. 2. 2007 11:48

Asi tak, běhat nějak etrémně dlouho (3-5 hodin?)asi nebudeš(?), takže flash úplně stačí. I právě kvůli té váze a velikosti. Navíc jsem snad na alza nebo kde našel šikovné přehrávače se zajímavým klipsem na přichycení. Ale anti-shock a podobné věci mají snad už všechny přehrávače? Každopádně myslím, že moji předřečníci řekli vše. Držím palce při výběru a pak se pochlub.
Nanosaurus
Junior

Odeslat příspěvekod tejky 9. 2. 2007 22:22

hlavně mi jde o to že s ním budu jezdit na kole, takže tak 5 hodin a běhání sem uvedl jako extrémní príklad otřesů, kámoš na iPod a běhá s ním v pohodě, tak asi půjdu do HDD přehrávače Acer MP-340, který můžu mít za VCO :-)
tejky
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OndraFF 11. 2. 2007 21:56

Nikdy bych si nekoupil mp3 Acer, to je pro mě naprosto nedůvěryhodný...
OndraFF
Junior

Odeslat příspěvekod tejky 15. 2. 2007 23:20

nakonec jsem kupil sandisk sansa e250, dost se tu o něm psalo, takže názory lidí mě přesvědčili.
tejky
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků