mp3/mp4 prehravac - video a muzika

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod martin_o5 5. 3. 2007 21:26

S baterií je na tom iAudio D2 právě velice dobře... 52hodin přehrávání hudby a 10 hodin videa. Displej je "jen" 6cm to je pravda...
martin_o5
Junior

Odeslat příspěvekod martin_o5 5. 3. 2007 21:35

Panzer.Dragon píše:doonio entra? http://doonio.com/detail.php?id=11

edit:zjisti si kolik maj snimku za sekundu pri videu.. at ti co ty pristroje doporucujou to sem napisou..prakticky jedinej ukazatel kvalitniho videa u tehle kapesnich prehravacu,jiny udaje sou jen bonus pokud neumi zobrazovat tak aby to lidskymu oku neprislo trhany tak je jedno jak ma velkej display,ideal je az 30snimku/sec,kvalitnich je tak 25 dostacujicich (v ramci kategorie kapesni prehravace) je 20.. realny u levnejsich kousku je 15-18 nekdy 20 vyjimecne

doonio entra-20snimku/sec
doonio gamster-25snimku/sec
stormblue-20snimku/sec
COWON iAUDIO 6-15snimku/sec
EMGETON M6 CULT-18snimku/sec
iRiver U10 Clix-15snimku/sec

nektery sem ti zjistil pridal sem tam i nektery o kterejch nebyla rec ale mohli by te zajimat.. :wink:

Mimochodem z techto nemá ani jeden větší displej a všechny mají menší výdrž... :P Tak nakonec není ani na to video tak špatnej?
martin_o5
Junior

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 5. 3. 2007 22:05

1) baterie je slusna ale myslel sem to tak jestli je mozne ji vymenit,pristroj se nabiji z usb takze dostane "zakourit" pokazdy kdyz budes neco delat a byla by skoda kdyby pristroj po dvou letech se proste nezapl

2)display ma vetsi gamster (ale neuvedomil jsem si ze je tak velkej u iaudio2 to je dost..sem myslel ze ma 1.5palce)
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Junior

Odeslat příspěvekod martin_o5 5. 3. 2007 22:17

1) Ano dá se nabíjet i z USB ale v balení je normální síťová nabíječka...

EDIT: Tak až napodruhé jsem přesně porozuměl tomu co chceš říct...upřímně řečeno jsem nad tímto nepřemýšlel a nejspíš to nebudu řešit...myslím, že nabíjení z USB se bude dat vypnout...za jak dlouho se tak může akumulátor opotřebovat?4roky? :roll:
martin_o5
Junior

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 6. 3. 2007 10:14

no rek bych ze u rezimu,
"pripojit do usb(trochu nabit)nahrat pisnicky za chvili odpojit,pak treba za chvili zas pripojit (zase trochu nabit) zase nahrat pisnicky" vydrzi pouzitelnej tak ty dva roky
Panzer.Dragon
Junior

Odeslat příspěvekod martin_o5 6. 3. 2007 20:15

Proč se mi zdá, že proti němu něco máš? Mě se zdá jako nejlepší...
S tou baterií bych to tak zle neviděl, jelikož velká kapacita kterou nejspíše disponuje se moc neovlivní 10ti minutovým nabíjením, když plný nabíjecí čas přes USB je 7hodin...
Každopádně to se pozná za dva roky :P
martin_o5
Junior

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 6. 3. 2007 23:27

abych pravdu rek tak spis zavidim tech 30snimku za sec nez ze bych byl proti,ale az se mi nechce verit ze by vyrobce ktery ma natolik precteny trh ze vyrobi prehravac ktery umi nejlepsi kapesni video (v dane cenove kategorii zhruba do 8000Kc) tak ze nezahrne moznost vymeny baterie.. myslim ze stejne moznost vymeny je mozna,zkus se na to kdyztak prosimte zeptat vyrobce nebo jestli nekde na to narazis.. jinak ten prehravac je krok tim nejlepsim smerem a fakt cumim protoze to je podle me dnesni stroj a ne neco z displayem kde diky tomu ze je barevnej a velkej vidis dobre jmena skladeb-to je mysleni tak 3 roky zpatky.. kdyz poradnej display tak na filmy (popripade na dotykovy ovladani.. ) mam proti nemu jen to ze je dobrej tak si ho tak jako by otukavam.. :-)
Panzer.Dragon
Junior

Odeslat příspěvekod martin_o5 6. 3. 2007 23:43

No hura na mě to právě působilo opačně a nechápal jsem proč...
Takže radíme CujoOvi také se podívat na iAudio D2 :wink:
martin_o5
Junior

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 7. 3. 2007 10:55

jo,jako zajimat se o nej urcite ale ne bezhlave.. ja treba bych si napred zjistil tu baterii a pokud by vymenit nesla(k vecem si totiz vytvorim citovy vztah a kdybych vedel ze ma proste maximalne 3roky tak by mi nevyhovoval) tak bych ho nekoupil
Panzer.Dragon
Junior

Odeslat příspěvekod ananta 7. 3. 2007 12:41

JJ, s těma bateriema je to tragédie.
Někteří (bohužel bezvýznamní) výrobci to trochu pochopili a udělali si komaptibilitu třeba s Nokia bateriema, ale jinak do nás dál tlačej nesmysly, jen aby si člověk co nejdříve vykurvil baterii přes USB a za dva roky naklusali pro nové zařízení..... :-/
ananta

Odeslat příspěvekod martin_o5 7. 3. 2007 22:25

Tak jsem napsal do všemožných fór a dostal jsem odpověď, že u jiných přehrávačů iAudio lze nabíjení vypnout.
Naposledy upravil martin_o5 dne 9. 3. 2007 14:36, celkově upraveno 2
martin_o5
Junior

Odeslat příspěvekod salex 7. 3. 2007 23:45

No neviem neviem!

"Haven't seen a setting for disabling usb charging in the D2 so far and I've been around this OS alot now. Sorry!

There is no way of changing battery either unless you open it up, and so far I have not seen a good guide for that either."

citujem:

" Zatiaľ som nevidel nastavenie pre zrušenie nabíjania pri D2 a to so s týmto systémom dlho.Sorry!

Nieje žiadny spôsob výmeny batérie pokial by si to neotvoril a zatiaľ som nevidel dobrý návod pre to aj tak."
Čo nemôžeš urobi? dnes neodkladaj na zajtra,urob to pozajtra a máš dva dni volna.
Návody na všetko pre MOTO

Programy pre MOTO
salex
Junior

Odeslat příspěvekod martin_o5 8. 3. 2007 14:48

Ano to ale napsal až později... V diskusi na odkazu filosofuje v posledním příspěvku člověk o možnosti výměny baterie. Za nějakých 1500Kč odhaduje...
No nevím. Já si ho asi koupím a s tou baterií bych to případně nějak domluvil...
(Nějaký D3 bych si nekupoval)

EDIT: Zajimavý je také tento thread (Zvláště momentálně poslední příspěvek):
http://www.iaudiophile.net/forums/showt ... hp?t=12987
Už jsem dosháněl peníze na něj. Příští týden si ho nejspíš objednám... prostě nic není dokonalé. Ale toto překousnu. Za určité peníze se vyměnit dá :|
martin_o5
Junior

Odeslat příspěvekod CujoO 9. 3. 2007 17:38

zdar, tak uz jsem mel skoro objednany sandisk, ale objevil se borec s ipodem 30gb za 4500kc, co byste brali? neni se potreba bat se u ipodu pokazeni, rozbiti HDD? diky za rady
CujoO
Junior

Odeslat příspěvekod salex 9. 3. 2007 21:03

No podla toho ako dlho ho ma.
U ipodoch nebyva velmi casto HW zavada ak zrovna uz nemas nejaku od vyroby, no preskusaj si ho predtym nez ho kupis.
Čo nemôžeš urobi? dnes neodkladaj na zajtra,urob to pozajtra a máš dva dni volna.
Návody na všetko pre MOTO

Programy pre MOTO
salex
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka