MP3 přehrávač pro video

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod BruceW 15. 3. 2007 14:49

Na čem závisí relativně kvalitní přehrávání videa u mp3 přehrávačů? Předpokládám, že extrémně malý displej na koukání moc nebude, ale zase extrémně velký je lepší nahradit notebookem..Jaké jsou technické parametry kvalitního mp3 přehrávače, kde se dá koukat i na video?
BruceW
Junior

Odeslat příspěvekod eO.Exter.xxx 15. 3. 2007 15:55

To se da tezko rict...Taky to ted resim.Urcite 25-30 snimku za sekundu.Min,jak 25 je asi na nic.Rozmyslim se mezi Cowon D2 a Ipod video.:-)Oba maji 30 snimku za sekundu.Rozliseni displeye 320x240 a jestli je to 65000 barev a kvalitni displey nebo 16000000 to na tom displei nepoznas.
eO.Exter.xxx
Junior

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 15. 3. 2007 18:57

souhlasim nejdulezitejsi jsou snimky za sec,pak nasleduje kbps(datovy tok jak videa tak audia),potom format video souboru-nejlepsi je avi mas klid,muzes experimentovat s lepsima konvertorama nez byly origo (viz gamster kde filmy sou diky alternativnimu softu v kombinaci s formatem avi super),pak urcite vydrz baterie (aby nebylo nabijeni delsi nez provozuschopnost viz napriklad PSP),pak urcite ta velikost displaye ktera ale nehraje moc velkou roli pokud nejaka z predeslych kriterii je spatna

ja kdybych ted kupoval tak bych se zameril na ty veci co sem ti tady nahore napsal a jeste bych si zjistil servis(napriklad vymeny baterie-bacha na to! ,jestli je reklamace nejak hrazena uzivatelem-nejaky manipulacni poplatky atd..)

jen bych jeste poopravil nazor na ty snimky souvisi to s hardwarem ktery souvisi s cenou takze u pristroje napriklad za 2000Kc (doonio entra) je 20snimku za sekundu hodne slusnejch a koukatelnejch napriklad pri cestovani,pokud chces dobry video podobny treba tomu na pc a mas penez dost tak 25-30 snimku (tady pak zalezi zas na jinejch vecech napriklad mit 25snimku za sekundu a vybavenejsi pristroj kterej ma slot na sdkarty je lepsi nez mit 30snimku za sec a nemit moznost rozsirit pamet nebo mit blbej format videa ale to uz je jen "vybrat z tech dobrych" )
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eO.Exter.xxx 15. 3. 2007 20:37

Panzer.Dragon píše:souhlasim nejdulezitejsi jsou snimky za sec,pak nasleduje kbps(datovy tok jak videa tak audia),potom format video souboru-nejlepsi je avi mas klid,muzes experimentovat s lepsima konvertorama nez byly origo (viz gamster kde filmy sou diky alternativnimu softu v kombinaci s formatem avi super),pak urcite vydrz baterie (aby nebylo nabijeni delsi nez provozuschopnost viz napriklad PSP),pak urcite ta velikost displaye ktera ale nehraje moc velkou roli pokud nejaka z predeslych kriterii je spatna

ja kdybych ted kupoval tak bych se zameril na ty veci co sem ti tady nahore napsal a jeste bych si zjistil servis(napriklad vymeny baterie-bacha na to! ,jestli je reklamace nejak hrazena uzivatelem-nejaky manipulacni poplatky atd..)

jen bych jeste poopravil nazor na ty snimky souvisi to s hardwarem ktery souvisi s cenou takze u pristroje napriklad za 2000Kc (doonio entra) je 20snimku za sekundu hodne slusnejch a koukatelnejch napriklad pri cestovani,pokud chces dobry video podobny treba tomu na pc a mas penez dost tak 25-30 snimku (tady pak zalezi zas na jinejch vecech napriklad mit 25snimku za sekundu a vybavenejsi pristroj kterej ma slot na sdkarty je lepsi nez mit 30snimku za sec a nemit moznost rozsirit pamet nebo mit blbej format videa ale to uz je jen "vybrat z tech dobrych" )
Naprosto souhlasim,treba Iaudio D2 A iPod Video ma uhlopricku displaye 2,5 palce = 6,35cm.Coz uz je koukatelny,neni to na Pana prstenu,nebo Kingkonga ale na hodku a pul dlouhej film to staci. Jinak si ty filmy u Ipodu muzes prevest do DVD formatu,propojit pres AV kabel a normalne koukat na Tv,kdyz nemas DVD prehravac.Iaudio ma lepsi podporu formatu,nez Ipod a mozna by mi vadila dotykova obrazovka,je to vazne hezky,ale prijde mi to do ranni tlacenice v tramvaji,buse,ci metru nepraktycky.Opravdu skvely na filmy je Doonio Gamster,myslim ze ma 3 palce uhlopricku,ale zase ma vetsi rozmery.Jinak Gamster=25snimku,Entra=20,Ipod=30,Cowon D2=30.Vsechny krom Ipodu maji 16mil barev,ale to nepoznas.Ipod ma super display.Vzdycky zalezi na cenove relaci,ale mimo Entry pod 5000 nic poradneho nesezenes.Opravdu profi je Iaudio A2,ale stoji kolem 14000kc.Ale to je dosud neprekonany PMP prehravac.Maximalni podpora,ale je tezsi+celkem velky+drazsi.Volba je jen na tobe,musis si rict,co od toho chces a kolik do toho chces dat.P.S.Nezapomen se kouknout na datove toky u jednotlivych konverzi myslim,Ipod ma max 1500kb/s,ale u zbytku se budes muset podivat. :D
eO.Exter.xxx
Junior

Odeslat příspěvekod Nanosaurus 23. 3. 2007 16:19

Tady je pár recenzí na přehrávače a videa - http://technet.idnes.cz/nove-mp3-prehra ... _audio_kuz

Sice nechápu, proč je tam jako ilustračka skoro nahá slečna, ale recenze jsou tam dobré...

Já snad časem doplním jednu autorskou na R-2G+, taky šikovný přehrávač, datový tok 5 kb/s – 384 kb/s, ale netuším, kolik v tom může být obrázků/sekundu
Nanosaurus
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků