jaky mp3?

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 15. 3. 2007 20:28

Chtěl bych noví mp3 ale nevím jaký.
Měl by mít 2GB paměti, kvalitní zvuk, co nejvišší spolehlivost(kvalita provedení) a cena do max 4500 Kč.
vaclavbarak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ripper-CZ 15. 3. 2007 20:42

nový
nejvyšší

co radši chodit do školy, než utrácet peníze rodičů?
Chtěl bych poděkovat firmě Microsoft, která mi úrovní svých produktů umožnila seznámení s krásou Linuxu.
OS nemá být pro peníze, ale pro lidi...
Ripper-CZ
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 15. 3. 2007 20:51

Ripper-CZ aha to jsou moje prachy já s vidělávám na to že mám jen výučák tak beru víc peněz než ňákej středoškolák, a kdybich náhodou utrácel prachy rodičů tak co závidíš?

Ach ta závist :-((
vaclavbarak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ripper-CZ 16. 3. 2007 08:52

vydělávám
kdybych

ach to je úroveň. i ta mentální.
Chtěl bych poděkovat firmě Microsoft, která mi úrovní svých produktů umožnila seznámení s krásou Linuxu.
OS nemá být pro peníze, ale pro lidi...
Ripper-CZ
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Czulibrk 16. 3. 2007 09:18

Neripej, Ripper.

K tematu:

V takove cenove hladine se muzes podivat i po necem lepsim. Pokud to jde pouze o hudbu, iAUDIO U3 se ti bude libit a navic je to opravdu kvalita. Jinak se mrkni i na SanDisk Sansa e260 (ktera jde sehnat i v 4GB variante do 4500,-) nebo ostatne Apple iPod nano 4GB (od 4600,-), ale to predpokladam neni nic pro tebe ... ;)


R.I.P ceskemu jazyku (taky nepouzivam diakritiku a stydim se za to ...).
Olé!
Czulibrk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 16. 3. 2007 20:14

Czulibrk: Moc dík.

Ripper-CZ: myslím si že je lepší psát s chybama jako třeba já než být závistiví jako ty, dál to stebou nebudu rozebírat tak příště když mě někdy zde uvidíš tak dělej jako bych nebil.
vaclavbarak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CujoO 16. 3. 2007 22:03

vaclavbarak píše:Ripper-CZ: myslím si že je lepší psát s chybama jako třeba já než být závistiví jako ty, dál to stebou nebudu rozebírat tak příště když mě někdy zde uvidíš tak dělej jako bych nebil.d/quote]

nerekl bych :lol: :lol: :lol:
CujoO
Junior

Odeslat příspěvekod martin_o5 16. 3. 2007 22:09

vaclavbarak píše:Ripper-CZ aha to jsou moje prachy já s vidělávám na to že mám jen výučák tak beru víc peněz než ňákej středoškolák, a kdybich náhodou utrácel prachy rodičů tak co závidíš?

Ach ta závist :-((l/quote]


Tak trochu tě chápu ale na druhou stranu musím říct, že mě některé chyby v tvých příspěvcích bijí do očí. Myslím, že Ripper-CZ není zrovna závistivý člověk, zvlášť když jde o 4500Kč :)
"Štěstí je jako malé dítě. Musíte ho neustále podpírat a pomáhat mu"
martin_o5
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 16. 3. 2007 23:39

riper evidentne jen urazi,dal bych mu ban aby se naucil spolecenskymu chovani


pro vaclavbarak:zalezi na co ten prehravac chces jestli ti jde i o video,velkej display,baterie nebo akumulator,velikost,radio stylovejch prehravacu je hafo napriklad Iaudio d2,doonio gamster,iriver u10 jen co me tak napadlo.. zkus se na ne podivat ja mam gamstera a pripada mi super
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ripper-CZ 17. 3. 2007 13:22

vaclavbarak píše:Ripper-CZ: myslím si že je lepší psát s chybama jako třeba já než být závistiví jako ty, dál to stebou nebudu rozebírat tak příště když mě někdy zde uvidíš tak dělej jako bych nebil.d/quote]
jako bys nebil koho?

Panzer.Dragon píše:riper evidentne jen urazi,dal bych mu ban aby se naucil spolecenskymu chovani

jo, tak to mám štěstí že nejseš admin, že? už dávno jsem zjistil, že nejhorší jsou ti, kteří by nejradši nedělali nic jiného, než rozdávali bany.

btw člověk by řekl, že dotyčný bude rád, když se ho někdo pokouší naučit česky, aby příště nebyl za idiota. potom se nemůže divit, když na něj lidi pohlížejí s despektem. jako neřeknu, každýmu ujíždějí chyby, ale tohle...

no nic, mějte se.
Chtěl bych poděkovat firmě Microsoft, která mi úrovní svých produktů umožnila seznámení s krásou Linuxu.
OS nemá být pro peníze, ale pro lidi...
Ripper-CZ
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nanosaurus 23. 3. 2007 16:03

Pokud do toho chceš investovat takové peníze, opravdu se můžeš rozšoupnout. Zkus třeba MPR-12/2 GB od Oravy. Pokud ti nevadí akumulátor, ID tagy podporuje, displej má...malý je taky tak akorát.
Nanosaurus
Junior

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 23. 3. 2007 16:34

a co bych chtel za napajeni? aaa baterku nebo akumulator? nebo ti to je jedno?
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OndraFF 1. 4. 2007 22:14

Ripperr-CZ:

Chlape, jsi ubohý, to ty fóra prolézáš jen proto, abys opravoval lidem pravopis? Bože můj, co se stalo, tak neumí tak dobře česky (tím myslím gramatiku) jako ty, ale to snad neznamená, že každý tvůj příspěvek musí někoho jen opravovat. On chtěl pomoci, nechtěl aby ho někdo prudil tak, jako ty.
Ban bych ti dal taky. Byla položena otázka a ty pořád uboze píšeš o tom, jak jsou ostatní "blbý", že svůj příspěvek napíšou s pár chybami...
Jak už jsem napsal na začátku - jsi ubohý!

Jinak to vacalvbarak: Být tebou, pořídil bych SanDisk Sansa ( http://www.123mp3.cz/d/sandisk-sansa-e260-4gb/ ), což je super přístrojek, nebo Emgeton E6 CULT ( http://www.123mp3.cz/d/emgeton-m6-cult- ... e-black-4/ , http://www.123mp3.cz/d/emgeton-m6-cult- ... e-black-4/ ), což je taky opravdu super stroj!
OndraFF
Junior

Odeslat příspěvekod Ripper-CZ 1. 4. 2007 23:36

OndraFF píše:jsi ubohý!!/quote]

ve velkém množství lidí se vždycky holt ňákej blbec najde...
Chtěl bych poděkovat firmě Microsoft, která mi úrovní svých produktů umožnila seznámení s krásou Linuxu.
OS nemá být pro peníze, ale pro lidi...
Ripper-CZ
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michelin 3. 4. 2007 14:23

michelin
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků