MP3 pro ségru k 18tinám

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Charlie77 20. 3. 2007 11:33

Zdárek lidi.. segra bude mit v kvetnu 18 a ja jako jeji 13ti lety bratr bych ji chtel koupit nakou MP3... cena...no tak rekneme od 1000 do 1700... mela by mit 512MB..lepe 1GB..zadnej noname! melo by to mit nakou leps kvalitu zvuku..proste aby to "nechrastilo" a podobne :D vestavene usb..byt nemusi.barevny displej.. :D v tejhle cen. kategorii zrejme ne :D no.. TAGY.to je as samozrejmost..a vydrz..to by melo bejt co nejvic..asi to bude na AAA baterku..takze aspon 15 hod! kdyz to budena AA a vydrz vetsi ta to fakt nevadi!! :D dikes lidi
Charlie77
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Charlie77 20. 3. 2007 11:54

no lidi..tak teda do 2000..jeste neco nasetrim..koukal sem po SanDisk MP3 SANSA m240..1GB..peknej citelnej displej..zvuk super, 19 hodin..a ma nosmalne pripojeni pres kablik..je i hezkej a stylovej ze by se ji moch libit..muzete k enmu napsat naky nazory?kdo ho ma..diky moc lidi
Charlie77
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djmilas 20. 3. 2007 12:15

Pokud ti jde fakt jen o kvalitní zvuk a nejde ti o barevný displej, vem Emgeton E5 Cult - je to doslova legenda.. Pokud se nepletu, měla by navíc dnes v noci na něj vyjít recenze ->

Kód: Vybrat vše
www.czc.cz


tam si o něm něco počteš..

Teď mě tak napadá, proč chceč radu, když si moderátor na fóru o mp3 :lol:
djmilas
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Charlie77 20. 3. 2007 12:25

heeh i moderatori nekdy potrebuji poradit :D..ale de spis o to..ze chci slyset nazor vic lidi..a diky..barevnej displej fakt nepotrebuje..
Charlie77
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jackal 20. 3. 2007 12:34

Charlie77 píše:Zdárek lidi.. segra bude mit v kvetnu 18 a ja jako jeji 13ti lety bratr bych ji chtel koupit nakou MP3... cena...no tak rekneme od 1000 do 1700... mela by mit 512MB..lepe 1GB..zadnej noname! melo by to mit nakou leps kvalitu zvuku..proste aby to "nechrastilo" a podobne :D vestavene usb..byt nemusi.barevny displej.. :D v tejhle cen. kategorii zrejme ne :D no.. TAGY.to je as samozrejmost..a vydrz..to by melo bejt co nejvic..asi to bude na AAA baterku..takze aspon 15 hod! kdyz to budena AA a vydrz vetsi ta to fakt nevadi!! :D dikes lidii/quote]

Promiň, nepatří to k tématu, ale nedá mi to. Je ti 13 a registrovanej jsi tu 2 roky. Ty už jsi tu psal, když ti bylo 11 ??? Sakra, v 11 jsem si hrál ještě z autíčkama !!
NB: ACER Aspire 7741G, Intel® Core™ i5-430M 2.27GHz/2.53GHz, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 7 64bit Home Premium, Avast! Internet Security 5
Telefon: HTC HD7, Dell Streak Mini, CoPilot Live 8.2.0.406 - Evropa 2010/03 (17.12.2010), Navigon 2.6.1 - Europe
Jackal
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djmilas 20. 3. 2007 12:36

většinou jsou barevný displeje na úkor zvuku, nebo výdrře baterie (výrobci šetří).. Ale ten Emgeton se fak povedl - Výborný záznam, výtečný reprodukční zvuk, a navíc vydrží s alkalickou baterkou opravdu 50 hodin poslechu :lol: a to nemluvím o vysokokapacitních dobíjecích článcích, ... Ale to si všechno budeš moci přečíst v tom článku :-D

tuším že 512MB verze jde pořídit za 1200Kč a 1GB verze něco přes 1700Kč..
djmilas
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Charlie77 20. 3. 2007 12:50

Jackal píše:
Charlie77 píše:Zdárek lidi.. segra bude mit v kvetnu 18 a ja jako jeji 13ti lety bratr bych ji chtel koupit nakou MP3... cena...no tak rekneme od 1000 do 1700... mela by mit 512MB..lepe 1GB..zadnej noname! melo by to mit nakou leps kvalitu zvuku..proste aby to "nechrastilo" a podobne :D vestavene usb..byt nemusi.barevny displej.. :D v tejhle cen. kategorii zrejme ne :D no.. TAGY.to je as samozrejmost..a vydrz..to by melo bejt co nejvic..asi to bude na AAA baterku..takze aspon 15 hod! kdyz to budena AA a vydrz vetsi ta to fakt nevadi!! :D dikes lidii/quote]
Promiň, nepatří to k tématu, ale nedá mi to. Je ti 13 a registrovanej jsi tu 2 roky. Ty už jsi tu psal, když ti bylo 11 ??? Sakra, v 11 jsem si hrál ještě z autíčkama !!t/quote]
jojo..no casy se meni..ja sem takovej..no..rozumim technice vic nez kamosi v mim veku :D
Charlie77
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jackal 20. 3. 2007 12:51

Charlie77 píše:
Jackal píše:
Charlie77 píše:Zdárek lidi.. segra bude mit v kvetnu 18 a ja jako jeji 13ti lety bratr bych ji chtel koupit nakou MP3... cena...no tak rekneme od 1000 do 1700... mela by mit 512MB..lepe 1GB..zadnej noname! melo by to mit nakou leps kvalitu zvuku..proste aby to "nechrastilo" a podobne :D vestavene usb..byt nemusi.barevny displej.. :D v tejhle cen. kategorii zrejme ne :D no.. TAGY.to je as samozrejmost..a vydrz..to by melo bejt co nejvic..asi to bude na AAA baterku..takze aspon 15 hod! kdyz to budena AA a vydrz vetsi ta to fakt nevadi!! :D dikes lidii/quote]
Promiň, nepatří to k tématu, ale nedá mi to. Je ti 13 a registrovanej jsi tu 2 roky. Ty už jsi tu psal, když ti bylo 11 ??? Sakra, v 11 jsem si hrál ještě z autíčkama !!t/quote]jojo..no casy se meni..ja sem takovej..no..rozumim technice vic nez kamosi v mim veku :D

To je dobře. Opravdu je jiná doba. :lol: :lol:
NB: ACER Aspire 7741G, Intel® Core™ i5-430M 2.27GHz/2.53GHz, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 7 64bit Home Premium, Avast! Internet Security 5
Telefon: HTC HD7, Dell Streak Mini, CoPilot Live 8.2.0.406 - Evropa 2010/03 (17.12.2010), Navigon 2.6.1 - Europe
Jackal
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Charlie77 20. 3. 2007 12:51

djmilas píše:většinou jsou barevný displeje na úkor zvuku, nebo výdrře baterie (výrobci šetří).. Ale ten Emgeton se fak povedl - Výborný záznam, výtečný reprodukční zvuk, a navíc vydrží s alkalickou baterkou opravdu 50 hodin poslechu :lol: a to nemluvím o vysokokapacitních dobíjecích článcích, ... Ale to si všechno budeš moci přečíst v tom článku :-D

tuším že 512MB verze jde pořídit za 1200Kč a 1GB verze něco přes 1700Kč..z/quote]
no prave..segra spis potrebuje good zvuk a vydrz.. ten clanek nak nemuzu najit..ale najdu :D akorat mam jeden problem..ze mame nabijecku na AA dooststarou a nabji hrozne dlouho..a nechce se mi jeste davat dalsi prachy za new nabijecku..
Charlie77
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Charlie77 20. 3. 2007 13:06

Jackal píše:
Charlie77 píše:
Jackal píše:
Charlie77 píše:Zdárek lidi.. segra bude mit v kvetnu 18 a ja jako jeji 13ti lety bratr bych ji chtel koupit nakou MP3... cena...no tak rekneme od 1000 do 1700... mela by mit 512MB..lepe 1GB..zadnej noname! melo by to mit nakou leps kvalitu zvuku..proste aby to "nechrastilo" a podobne :D vestavene usb..byt nemusi.barevny displej.. :D v tejhle cen. kategorii zrejme ne :D no.. TAGY.to je as samozrejmost..a vydrz..to by melo bejt co nejvic..asi to bude na AAA baterku..takze aspon 15 hod! kdyz to budena AA a vydrz vetsi ta to fakt nevadi!! :D dikes lidii/quote]
Promiň, nepatří to k tématu, ale nedá mi to. Je ti 13 a registrovanej jsi tu 2 roky. Ty už jsi tu psal, když ti bylo 11 ??? Sakra, v 11 jsem si hrál ještě z autíčkama !!t/quote]jojo..no casy se meni..ja sem takovej..no..rozumim technice vic nez kamosi v mim veku :D

To je dobře. Opravdu je jiná doba. :lol: :lol:-/quote]
no to je.. :lol:
Charlie77
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod abuk 20. 3. 2007 15:28

No ale češtinu by si mohl vylepšit :D ,ne dělám si srandu,já mám e5 a mám ho 2týdny,je to dobrej přehrávač,ale má své mouchy,ale to sou spíše mušky,třeba ty sluchátka co jsem k tomu dostal hráli naprosto super,ale já poslouchám hudby na plnou hlasitost no a za týden už hráli o poznání hůř,jště že už to horší snad nebude.no,ale ten zvuk,když to připojíš na kvaliní repro,tak to hraje mnohem lépe,než moje zvukovka v pc viz popis,kdybys něco okolo toho potřeboval tak napiš
přece modi si musí pomáhat :D
abuk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Charlie77 20. 3. 2007 15:34

abuk píše:No ale češtinu by si mohl vylepšit :D ,ne dělám si srandu,já mám e5 a mám ho 2týdny,je to dobrej přehrávač,ale má své mouchy,ale to sou spíše mušky,třeba ty sluchátka co jsem k tomu dostal hráli naprosto super,ale já poslouchám hudby na plnou hlasitost no a za týden už hráli o poznání hůř,jště že už to horší snad nebude.no,ale ten zvuk,když to připojíš na kvaliní repro,tak to hraje mnohem lépe,než moje zvukovka v pc viz popis,kdybys něco okolo toho potřeboval tak napiš
přece modi si musí pomáhat :D./quote]
no cestinu..hehe to spis na PC pisu koniny, ale jinak se ji mel za 2! :D no ja prave rozhoduju mezi e5 a sansou..sansa je levnejsi a e5 lepsi zvuk a vydrz..akorat k tomu ejste kupovat nabijecku..to se prodrazi :roll:
Charlie77
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dejviii 20. 3. 2007 16:53

ta sansa tusim nepodporuje adresare ale nevim to jiste no,teda jestli ti to nevadi :) Ja bych pro segru volil nejaky noname a za zbytek penez.. :) ale ta E5 je dobra volba ted sem se dival na 123mp3.cz a je tam i s mx350 a vlezes se i do 2000(+postovne) a nabijecku reknes mamine a je to ne
Dejviii
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Charlie77 20. 3. 2007 17:34

ne..jako s noname mam spatny zkusenosti..a ty adresare me nenapadly, ja to mam usporadany, ale segra ma v tagach bordel..no nevim..
Charlie77
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marty63 20. 3. 2007 21:52

Šel bych do tohohle:
http://www.123mp3.cz/d/emgeton-x3-cult-1gb-anthracite/
Má vyšší výkon než E5 a kolečko u E5 nemusí každému vyhovovat.
Favoritem by pro mne byl:
http://www.123mp3.cz/d/emgeton-minimax- ... -bronze-2/
-podpora OGG, 35 hodin výdrž, ale LiPol akumulátor.

Jinak se podívej na tohle české forum (musíš se zaregistrovat), které se zabývá výhradně IAudiem a Emgetonem:
https://www.emgeton.com/support/phpBB2/index.php
iAudio X5L, iAudio 7, FiiO X3 1st, Cowon Plenue 1, Cowon Plenue D
Fischer Audio DB02 Mk II, Soundmagic E50, Soundmagic E80, Sennheiser HD650
marty63
Mírně pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků