TEAC MP-360 ... vhodná náhrada

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod xaero 26. 3. 2007 16:28

Čauky, potřeboval bych poradit :)
Mám TEAC MP-360 a kvůli tomu že se stále zasekává a nechce se zapnout tak už byl jednou reklamován a díky tomu že to začal dělat znovu tak bych ho mohl reklamovat znova a věřím že kdyby mi nechtěli vrátit peníze tak ho tam budu moct přinést po třetí protože je dost poruchový.
Jde o to jestli se vyplatí ho reklamovat znova a za tuto cenu koupit jiný přehrávač okolo 2300,-

Takže moje požadavky:

- minimálně 1GB paměti
- nepotřebuji rádio
- nepotřebuji nahrávání
- ocenil bych podporu video souborů (ale ne tak jako u MP-360, 4min=150MB)
- fotky nevyžaduji (ale jestli bude mít video tak i fotky)
- rád bych kvalitnější zvuk a spolu s normálními equalizery i gustom (user) equalizer (mám Porta Pro)
- rád bych aby baterka něco vydržela (ne tak jako MP-360 .. tzn. dost málo)

Přemýšlel jsem o Sandisk Sansa e250 ale ta je bohužel trošku dražší ale budu o ni stále přemýšlet a ocenil bych od vás nějakou radu :). Díky moc čau

XAEr0
Canon 40D + Canon 50mm f/1,8 II + Canon 18-55mm
xaero
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kromec 26. 3. 2007 16:38

Pokud by ses obesel bez videa ,ktere je na malych displejich beztak takrka nepouzitelne, tak se podivej na IRIVER T10 nebo Emgeton E3.
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xaero 26. 3. 2007 16:47

Za ty prachy co stojí T10 by se vyplatila už sansa a ten Emgeton ... ani ne :(
Canon 40D + Canon 50mm f/1,8 II + Canon 18-55mm
xaero
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod airteen 26. 3. 2007 17:10

Ta Sansa se zdá být opravdu skvělá. Možná jí také budu kupovat! Řeším parkticky už jen "problém" s tím, že řadí mp3 pomocí ID3 tagů a nepodporuje klasickou adresářovou strukturu. A vzhledem k tomu, že nemám zdaleka u všech skladeb vyplněný ID3 tag, tak by to pro mě mohl být možná celkem problém... V přehrávači se totiž pak nezobrazí jméno souboru, ale player čte tuto informaci z ID3 tagu (všechny Sansy) - a pakliže není vyplněn, budu se v přehrávači skladba jmenovat třeba "noartist06.mp3"

No nevím... Na druhou stranu lze použít např. MP3 TAG EDITOR či Playlisty... Ale to je zase celkem otrava editovat v PC ID3 tagy třeba u 2000 mp3jek... Těžko říct.

Jinak je Sansa (série E) výborný a kvalitní přehrávač s bohatou podporou...
airteen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dejviii 26. 3. 2007 17:26

jj Sansa neni spatna jenom ma strasne blizko tlacitka u toho kolecka a pokud mas vetsi ruky tak se to dost blbe macka..
Dejviii
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nanosaurus 29. 3. 2007 19:49

Jsou 2500 okolo Tebou vybrané ceny? Pokud ano, co třeba toto - R-2G+- http://www.orava.info/fkh/default.asp?c ... iid=26457#? Zvukově je to pěkné a pokud jde o výdrž, záleží na displeji a přehrávání videa...
Nanosaurus
Junior