Doonio Forty - co na nej rikate? Fakt velka vydrz a na karty

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Frame2 24. 4. 2007 10:55

Chtel bych se zeptat co rikate na tento prehravac, protoze jsem ho videl v novinkach a vypada fakt nabusene. V pomeru vydrz 50 hodin, displej 2.4 a je na karty a pry se nemusi konvertovat filmy a navic externi repro, zatim jsem lepsi kombinaci nenasel.
Doonio tu uz je zavedena znacka a vdzy prijde s nejakou vychytavkou. Takze jestli mate nekdo nejake info o tomto, prosim napiste. Jsem zvedavy
Frame2
Junior

Odeslat příspěvekod lukos11 24. 4. 2007 16:20

Uz jsem po nem taky koukal maji ho na http://www.mp3store.cz/kartove-mp3-preh ... -forty-1gb

Hoooodne dobra masinka, myslim,ze nema tady konkurenci. Ale nechame se prekvapit. Ma i zabudovane repro a pry se nemusi konvertovat filmy,tak to by bylo suprozni.
lukos11
Junior

Odeslat příspěvekod Hide and seek 24. 4. 2007 18:22

V teto cenove relaci vidim jedinneho konkurenta v ipulse x50 ale to je zas trochu jina kategorie.O tom prehravani filmu bez konverze si nemyslim ze je zas tak dobry, protoze kdyz si kuprikladu koupis 1GB masinu(bez pametovky) a vezmes si ze te jeden film zabere tak 700MB tak se mi to nezda zas tak suprove.Jine je to u prehravacu s harddiskem(30GB) tam uz se ti tech 700MB filmu vleze trochu vic.Ale jinak to vypada supr masina s velkou vydrzi.Takze rozhodne nechci odradit. :D
Hide and seek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lukos11 25. 4. 2007 14:43

no jsem taky zvedavy na to, ale X5 je uz moc velka a tezka. chci klasiku 2.4, jsem mel vyhlidnuty emgeton m6,ale tohle vypada mnohem lepe, kuli karte a externimu reproduktoru. Tak uvidime
lukos11
Junior

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 25. 4. 2007 14:48

Teda tento pristroj me zaujal. Velka vydrz, plno formatu, displej s vysokym rozliseni, zabudovane repro....a super cena. Skoda, ze uz u me neni pro nej misto.
oneill_sx1
Recenzent fóra
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jay Zí 25. 4. 2007 21:43

...chtělo by to víc info, popř. nějakou recenzi tohoto produktu.....sám se rozhoduji mezi Doonio Entra a Doonio Forty, a díky velke vydrzi u me vede Doonio Forty......jak psal lukos11, tento přehrávač nemá ve své kategorii konkurenci...
Jay Zí
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S-Tony 25. 4. 2007 21:53

Takže to umí i AAC. Všude jinde píšou že ano. Na tom vašem linku že ne.
To to umí všechny kodeky co používají Avi kontejner? Tzn DivX, XviD atd? Nebo jen DivX?

Ale než dokupovat karty to si raději vemu tu 4GB verzi:
http://www.mp3store.cz/kartove-mp3-preh ... -forty-4gb
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukos11 3. 5. 2007 17:33

Tak jsem psal hlavnimu dovozci http://www.doonio.cz a pry tu maji byt uz v utery.Tak se na nej tesim,takova masinerie naslapana. Uz se nemuzu dockat, urcite Vam vsem povykladam,co to je za kousek
lukos11
Junior

Odeslat příspěvekod Frame2 8. 5. 2007 23:02

Tak jsem se dozvedel od,ze ma i v radiu rds,tak to je dalsi chutovka, co tu nema lec jaky prehravac, za ty prachy to vypada hoooooodne booombaa
Frame2
Junior

Odeslat příspěvekod mptrubka 9. 5. 2007 10:25

Doonio forty. Má ho někdo a mohl by mi odpovědět na pár otázek? 1. Jaký má konektor na propojení s PC?
2. Podporuje v TXT českou diakritiku?
3. Není 10mW na sluchátko malý výkon?
4. Jaká je kvalita zvuku? Měl jsem Emgeton M6 a nic moc!
5. Nevíte někdo o recenzi?
mptrubka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod x039 9. 5. 2007 16:48

mptrubka píše:Doonio forty. Má ho někdo a mohl by mi odpovědět na pár otázek? 1. Jaký má konektor na propojení s PC?
2. Podporuje v TXT českou diakritiku?
3. Není 10mW na sluchátko malý výkon?
4. Jaká je kvalita zvuku? Měl jsem Emgeton M6 a nic moc!
5. Nevíte někdo o recenzi? /quote]
zajímaly by mě stejné otázky...
x039
Junior

Odeslat příspěvekod coolio 10. 5. 2007 20:57

dle mych informaci se prehravace testuji, a pristi tyden se zacnou prodavat..takze recenze na sebe nenecha dlouho cekat..myslim ze se mame na co tesit...
iRiver iFP-390T - sice stařec ale good....
coolio
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukos11 13. 5. 2007 17:03

No uz se nemuzu dockat, at to pekne otestuji a honem to poslou k nam. Zda se mi,ze to ostatni prehravace strci do kapsi
lukos11
Junior

Odeslat příspěvekod x039 16. 5. 2007 14:31

to ho ještě kurňa nikdo nemá? :)
x039
Junior

Odeslat příspěvekod Jay Zí 16. 5. 2007 18:11

...dneska mi volali z obchodu, že už jim Doonia přišly, tak ho přes víkend pořádně otestuju a pak Vám zodpovím případné dotazy... :wink:
Jay Zí
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků