Doonio Forty - co na nej rikate? Fakt velka vydrz a na karty

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod lukos11 20. 5. 2007 19:26

Uz ho maji vsude i na strankach dovozce se da koupit jsem koukal. Ja jsem ho kupoval, no nebudu to tady asi psat,to se asi nedela. Uz jsem na nem shlednul asi pet filmu a display 2.4 je skvely a ma fakt dost dost dobre pozorovaci uhly. Vali to i s karty.
lukos11
Junior

Odeslat příspěvekod x039 20. 5. 2007 19:50

lukos11 píše:Uz ho maji vsude i na strankach dovozce se da koupit jsem koukal. Ja jsem ho kupoval, no nebudu to tady asi psat,to se asi nedela. Uz jsem na nem shlednul asi pet filmu a display 2.4 je skvely a ma fakt dost dost dobre pozorovaci uhly. Vali to i s karty.
jo teď sem psal na stránky dvozce a je to i s nabíječkou a poštovnym takže ho asi tenhle týden objednám
x039
Junior

Odeslat příspěvekod malinak22 20. 5. 2007 20:56

Brasin ma X5,ale myslim,ze je lepsi si pristetrit na Forty. Zaujal me i gamster,ale tak dlouho zase setrit nevydrzim,takze Forty je jasna vec, vypada to na nejlepsi prehravac,co jsem tady mohl najit,ma temere vse
malinak22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lukos11 20. 5. 2007 20:58

To teda, to bych ti radil, protoze takhle nabouchany prehravac jsem uz dlouho nevidel. Myslim,ze displej 2.4 je bezkonkurencni s kombinaci karet vydrze a RDS radia. Takovy mercedes to je v teto tride.
lukos11
Junior

Odeslat příspěvekod coolio 23. 5. 2007 18:53

Tak a první recenze je tu
Recenze přehrávače DOONIO FORTY
iRiver iFP-390T - sice stařec ale good....
coolio
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Frame2 24. 5. 2007 17:18

No joo, mam ho a je to nejlepsi kousek,co jsem mel. S recenzci souhlasim,je to mazec
Frame2
Junior

Odeslat příspěvekod kajmani 29. 5. 2007 15:28

Se prave rozmyslim,ale vypada uzasne. Jake ma to video a kolik teda vydrzi,kdo to ma ozkousene
kajmani
Junior

Odeslat příspěvekod someone001 29. 5. 2007 15:45

Taky se rozmyslim a uz jsem ho skoro objednal, ale pak jsem si precetl navod ze stranek vyrobce, kde uvadi (dokonce 2x, na str. 4 a 10), ze vydrz baterie pri prehravani videa je jen 3 hodiny. To mi prijde dost malo, zvlaste v porovnani s dlouhou vydrzi pri prehravani hudby. A v recenzi pisou, ze vydrz pri prehravani videa netestovali.

Mate uz s tim nekdo zkusenosti? Skutecne je vydrz jen 3 hodiny?
someone001
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod michalek2345 30. 5. 2007 09:30

Mam ho tyden a zatim velka spokojenost. Video mi vydrzi kolem 5 hodin v kuse,takze to je celke v klidu. A hlavne to je dobre,ze muzete mit prerhavac v nabijecce a zaroven se divat na video,takze to muze hrat poraad:)) Jinak k prehravaci, jsem z neho dost prekvapen, nemuzu se od neho odtrhnout.Je to skvely prehravac ba jsem si musel teda pridat par stovek,ale urcite se to vyplatilo, ten obraz je neskutecny 2.4 display je paradni a ovladani taky super. Ptal jsem se na obal a pry se na tom bude pracovat,tak uvidime,to by se hodilo:)
michalek2345
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod x039 30. 5. 2007 18:54

nabízej tam novej firmware http://www.doonio.cz/cz/detail.php?id=16
x039
Junior

Odeslat příspěvekod mastnacek 1. 6. 2007 20:51

Lidi, tak nevim jestli jste slepy nebo jak, ale kdyz porovnate Doonio Forty a IriverX20, tak nechapu proc se tak rozplivae nad Dooniem? Vratil jsem Forty a ihned objednal X20! X20 s 2GB za cenu 3400 s DPH!!! Zpracovani a funkce o tri tridy dal. Jedina nevyhoda, ze X20 neumi ebook. Tak neblaznete...

Nerku-li, ze Doonio Forty neni Doonio ale Lavod!

http://www.lavod.com/data/download/115/download.jpg
mastnacek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod x039 2. 6. 2007 16:53

teď si mi nasadil brouka do hlavy,teď sem se chystal doonio objednat, nechápu že tam je jiná značka a vydávaj to za doonio a nebo opačně, nevim ale každopádně IriverX20 vypádá fakt skvěle, jenže 3500 jsou 3500, to je na mě moc možná kdyby dělali 1 GB verzi taky by to bylo lepší, nevim zkusim napsat dodavateli co mi řekne na ten lavod

u doonia udávaj LCD displej, lavod udává TFT, teď co je pravda, celý se mi to zdá divný

//ConPower: Předchozí příspěvek necitujte.
x039
Junior

Odeslat příspěvekod mastnacek 2. 6. 2007 21:52

No, kdyz si vezmes ze Doonio(Lavod) Forty 1GB stoji +- 3000 s Dph a za X20 das 3500 s Dph v 2GB verzi, tak to bych si byt tebou nasetril. Nebo ti doporucuju zajit si nekam a okouknout a porovnat na vlastni oci, myslim ze pak bude jasny co vyberes. Proti X20 vypada tohle Doonio jako hracka od Vietnamcu za titapade. Nechci hanet tenhle player ale kdybych nemel fyzicky srovnani obou dvou, tak mlcim. 1GB verze u pmp ani nema moc vyznam, hodne brzo zjistis, ze to nestaci, das si tam par alb, serii oblibenyho serialu a pamet je plna.
mastnacek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kedy 3. 6. 2007 13:02

Muzu mit dotaz na nekoho kdo Doonio Forty jiz pouziva ? Cetl jsem v recenzi ze nepodporuje mass storage ale zkousel nekdo z Vas ukladat vice souboru ktere prehravac nedokaze prehrat (myslim nejake napr. datove soubory ...)
Jak se pristroj zachova ? Premyslim o 4GB variante, ale take z duvodu abych ji pouzival jako pamet na ruzna data, nejen hudbu, foto a video (a textove soubory) ;-)

Diky za odpoved
kedy
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukos11 3. 6. 2007 18:31

ZDAREC, mam dooni forty a je to bezva prehravac. Mohu vse uklidnit, funguje uplne normalne jako Mass Storage, prenasim na nem normalne seminarky ve wordu,takze nemusite mit strach.Pisi,ze staci mit windows media player 9 nebo 11 a je to v pohode. Mam tu 11 a je to v klidu. Vse jsem testoval a video vydrzi kolem 5 hodin a hlavne v nabijecce muzete opravdu cucet na video nekonecne,coz je vyhoda. No vsichni vime, jak to chodi s prehravacema, Emgeton je take Fimrma meizu v cine,takze mi to prijde uplne normalni, to je obchod. Hlavne,ze slape a je to kvalitni prehravac. Tak ja miziiiim. Iriver je taky dobrej,ale uz stoji dost vice do cepice:) Takze vsem muzu odpovedet na mem emailu kubic2@hotmail.com Mam doonio forty a snazim se vse o nem rici. ciaaooooo
lukos11
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků