Doonio Forty - co na nej rikate? Fakt velka vydrz a na karty

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod lukos11 17. 5. 2007 01:05

Tak ja uz ho maaaaam. Ma luxusni displej, rozdeleni podle zanru, alb,interpretu, samo to rozradi,to jsem cucel. Muzete vybrat treba tri oblibene pisnicky ze slozky a ty vam to bude hrat, to jsem cucel, je to uplne jine vybirani nez uz ostatnich prehravacu,ale jsem z toho nadseny. Je to v cestine a zvukove super. Film to basti na pohodu a zkousel jsem radio a normalne dole behaji nazvy radiostanic, musi to byt cisty signal a jde to:)))) no co dal, je to pekne tenke,displej teda fakt krasny, jo a ma to super nastaveni hodin,ktere vam tam porad bezi po sekundach a je tam i nastaveni dne a mesice.texty jsem jeste nezkousel,ale je to fakt luxus.tak jdu uz spat,ale dnes s tim usinaaaaam
lukos11
Junior

Odeslat příspěvekod kedy 17. 5. 2007 13:50

Premyslim o take koupi a mel bych nejake dotazy na nekoho kdo ho jiz vlastni :-P :
- kdyz vlozim pametovou kartu dokaze z ni ulozit data do pameti prehravace a naopak ?
- prehrava hudbu pouze z urcene slozky nebo z cele pameti pristroje ?
- reproduktor se zapina a vypina v menu nebo zavisi na zasunuti sluchatek do konektoru ?
- kdyz vlozim pametovou kartu, jak moc "trci" ven (zda hrozi pri prenaseni jeji rozbiti) ?
Diky moc za odpovedi, mozna neco pridam casem, mozna si ho poridim taky za par dnu
kedy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lukos11 17. 5. 2007 15:53

Urcite rad poradim, karta se tam da zastrcit cela v pohode, prehravač prehrava jak slozky i si muzete vybrat samostatne pisnicky a presne si je po poradi slozit,jak je budete chtit prehravat zasebou. Reproduktor muzete zapnout kdykoliv, staci kratce podrzet tlacitko M a nebo si ho muzete zapnou i v menu,jde oboji. Dokonce hraje i kdyz mate zasunuta sluchatka, jde to nezavisle na sluchatkach. Z karty dokaze prehravac cist a nebo si muzete namixovat hudbu z karty i z prehravace oboji dohromady.
Kdo bude chtit, tak napiste, urcite co budu vedet odpovim
lukos11
Junior

Odeslat příspěvekod x039 17. 5. 2007 16:14

lukos11 píše:Urcite rad poradim, karta se tam da zastrcit cela v pohode, prehravač prehrava jak slozky i si muzete vybrat samostatne pisnicky a presne si je po poradi slozit,jak je budete chtit prehravat zasebou. Reproduktor muzete zapnout kdykoliv, staci kratce podrzet tlacitko M a nebo si ho muzete zapnou i v menu,jde oboji. Dokonce hraje i kdyz mate zasunuta sluchatka, jde to nezavisle na sluchatkach. Z karty dokaze prehravac cist a nebo si muzete namixovat hudbu z karty i z prehravace oboji dohromady.
Kdo bude chtit, tak napiste, urcite co budu vedet odpovimm/quote]
mě by celkem zajímallo jak na tom jede video..jestli si koukal na něco delšího..jestli se neseká a tak a jestli se na to dá v poho kouukat a dou aspoň trochu vidět detaly v tom videu:)) a psal sem dovozci a dá se to objednat i u nich ..odepsal Prehravac je za 2790 + nabijecka 250 Kc + postovne 109 takže je to levnější
x039
Junior

Odeslat příspěvekod lukos11 17. 5. 2007 17:31

Jojo, video jsem tam nahral Hrubes a Mares jsou kamaradi, pozorovaci uhly hodne slusny a detaily jsou videt take paradne.
Zalezi,teda na co se presne ptas s tema detailama heheheh:)))
Jinak je k tomu progra na konverzi a film to zkonvertuje a cely film to udela za pul hodky,coz je taky super.
Jinak zkousel jsem dvoje vyvody na sluchatka,taky slusna vecicka, ve vlaku jsme jeli dva a oba dva poslouchali jak o zivot....
lukos11
Junior

Odeslat příspěvekod kedy 17. 5. 2007 19:03

Jeste jeden malej dotaz, zkousel jsi prehravat nejake video primo ve formatu DivX. Myslim bez konverze v tom programku co pises. Jinak diky za info.
kedy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lukos11 17. 5. 2007 21:31

Nene, vse jsem si zkonvertil do avi. Uz ma vyrobce link na ten program dole u Forty na http://www.doonio.cz
lukos11
Junior

Odeslat příspěvekod koop 18. 5. 2007 08:04

Ake parametre vystupneho videa si pouzil pri konvertovani v tom programe?Dik
koop
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lukos11 18. 5. 2007 09:40

Dava se tam 320x240 rozliseni.
lukos11
Junior

Odeslat příspěvekod mastnacek 18. 5. 2007 10:21

Vcera me prisel tak napisu prvni dojmy.
Prvni dojem: hruza! Zpracovani otresny. Je to maly cerny chrastitko. Chrastitko proto, ze tlaictka pro ovladani hlasitosti se klepou a drncej o telo. Cely je to z plastu. Kazde tlacitko jinak zapustene. Tlacitko hold vypada, ze po 10 pouziti upadne. V pondeli ho posilam zpet a vyrazim na vylet do polska obhlidout iriverX20.
Dalsi vec co me prekvapila. Po pripojeni k PC se mi t v praci prihlasilo jako dalsi dva vymenitelny disky (system XPpro SP2). Doma pro zmenu jako player, tudiz dalsi zariezni. Ne jako diskova jednotka. A to jeste byl problem se na to zarizeni dostat. Pomohlo sformatovani pameti. Dalsi postreh. Ceske menu obsahuje par chyb.
Co se tyce videa, rozliseni 320x240 pri fps 25-30snimku za sekundu to nezvlada! Udelal jsem si jeden dil Gimlorek (i s titulkama ve videu, mimochodem je to fakt pouzitelny!!! na tom velkym displeji)v rozliseni 320 x 180 a cca 30x behem filmu jsem musel cekat az se obraz rozjede. S nizsima rozslienima si to poradi lip.
Dalsi vytky mam k umisteni konektoru pro sluchatka, mohlo byt na kratsi strane prehravace, tam dole prekazi. Nic na tom nemeni fakt, ze jsou dva vystupy. Jediny co na tomhle prehravaci je pozitivniho je displej. Jsem z nej opravdu zklamanej. Mimochodem odkaz na ten software na strankach Doonia je mrtvej, coz taky svedci o kvalite... . K prehravaci jsem zadne CD neobdrzel.
mastnacek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod maranina 18. 5. 2007 10:42

Zdravice, koukam,ze se tady rozjela celkem velka diskuze o tomto prehravaci. Tak taky pripojim par postrehu.
Mam ho dva dny a vitky o tom, ze to je chrastitko teda odmitam. Vse mi funguje jak ma, nic se nerozpadava,nic nikam nezapada. Vse je uplne normalni. Ma to skvely software, takze si mohu vybrat pisnicky nebo slozky presne podle sveho gusta jak pujdo u poporade.Prehravac je cely z plastu a ma bezna tlacitka a ja jsem s nima teda spokojeny.Aspon to lehky . Obraz je jemny a detailovy, beha 20 fps a netrha se, transcoder na doonio.cz staci nakopirovat a vlozit ho do listy a vse ti nabehne. Mozna tady byl autor prekvapeny z prvniho dojmu,ale jak rikam myslim,ze mu nic neupadlo a nic se nestalo. A 30 fps to opravdu neprehrava,ale to ani nikde nepisou snad:)))) Na to bys musel koupit asi drazsi prehravac. Mel jsem window media player 9 a tam mi to beha jako bezny externi disk, kdyz nainstalujete 11,tak to je pripojeno jako prehravac a bezne tam kopirujete slozky a vse ostatni. Na 10 se to pripojuje jako MTP.Takze si muzete vybrat,co chcete,to je taky zajimavy. Celkovy dojem z prehravace po dvou dnech hodnotim jako bezvadny,drobnou vitku bych dal te cestine, ptal jsem se dodavatel a rikal,ze ty chyby opravi behem nekolik dnu. Budu rad,kdyz jsem daji dalsi lide nejake postrehy. Milos Marinan
maranina
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mastnacek 18. 5. 2007 10:51

Tak ano uz se to stahuje, bohuzel cely odkaz se ukaze v IE, ve firefoxu se zobrazila jen jeho cast.
mastnacek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bakulaka 18. 5. 2007 11:02

Tyjoooo,mam ho taky uz a ma kurna dobry displej a souhlasim s panem Marinanem, slape mi jak hodinky. Ten firmware je opravdu sakramensky vychytany, jsem byl ze zacatku zmateny,ale zvykl jsem si a ted si tady rozdeluji vse co chci. Pak jsem si vsiml, ze kdyz tam nahraji pisnicky, tak mi to samo rozdeli podle zanru a rozdelujete fakt presne,to jsem cucel, nevim podle ceho to je,ale funguje to presne. Mam taky windows media player 11 a bezne mi to funguje jako mass storage, neni to externi disk,ale jako prehravac nebo co. Zkusim jeste nainstalovat 9,to me celkem zajima. Jeste bych k tomu chtel pouzdro treba,tak casem mozna,jestli zacnou delat, to by se hodilo. Jedu na hodinu, stahl jsem si celkem dobry filmecek,tak po ceste zkouknu, video je super. Tak drzim palce vsem fortakum.
bakulaka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod maranina 18. 5. 2007 11:03

Aha, ja mam IE,tak tam mi to bezne naskocilo, asi by bylo dobre,aby tam dali aktivni odkaz. Zkusim jim napsat,at vyslisi prani zakazniku. Tak jsem rad,ze jsem mastnackovi pomohl aspon trochu.
maranina
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod x039 20. 5. 2007 10:24

kde jste si ho objednávali?
x039
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka