Doonio Forty - co na nej rikate? Fakt velka vydrz a na karty

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Caba 21. 11. 2007 22:59

Už jsem na to přišel. :)
Při výběru kvality se po kliknutí do políčka s kvalitou, objeví takové malé šipky na pravé straně a pomocí nich si můžeš vybrat i menší kvalitu než HIGH. Taky můžeš vybírat pomocí kolečka myši.
Tak blbě udělané rozbalovací políčko jsem ještě neviděl. :roll:
Caba
Junior

Odeslat příspěvekod x039 22. 11. 2007 00:12

mě se to zase teď nějak podělalo, když chci něco nakopčit tak to vyhodí chybu že kopírování bylo přerušeno a přehrávač odpojen, nevíte co s tim?
x039
Junior

Odeslat příspěvekod lilij 22. 11. 2007 15:43

Prosím, nemůžete mi někdo poradit, jestli koupit Doonio forty nebo Doonio Forty Ali ????
lilij
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Riddick666 22. 11. 2007 16:57

ani mne vyrobca po 2tyzdnoch este neodpisal :D
siemens C75
Riddick666
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod x039 22. 11. 2007 17:35

ať mi nes*r*o protže mam s nim teď nějakej problém tak sem před chvílí psal tak doufám že odepíše
x039
Junior

Odeslat příspěvekod x039 23. 11. 2007 22:30

tak ho v pondělí posílám na reklamaci, nějak mi do něj nejdou kopírovat soubory po chvilce se odpojí a kopírování přestane

chci se zeptat měli jste od nich vyplněnej záruční list ? :-D
x039
Junior

Odeslat příspěvekod macuss 23. 11. 2007 22:59

Caba: ak si myslíš, že som totálna lama, alebo neviem čo, musím ťa sklamať. Ono tam vypisuje iba vysokú kvalitu, nedá sa to zmeniť... sranda, že len na mojom kompe. Skúšala som to na kamoškinom kompe a tam to išlo... :?
macuss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod valdo123 28. 12. 2007 19:53

Cau mam ho mesiac, je uplne super dokaze divx 5.1 plynulo pri bitrate zhruba 370 a 25fps rozliseni 320x240, bateria vydrzi dlho zhruba 4 hodky videa. Akurat pri kopirovani nan som ho musel pridat ako zariadenie MTP cez pridat hardware pretoze kopirovanie cez mediaplayer mi neslo , takto ho ukaze ako externy disk. Je super
valdo123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ashley-hopsinka 3. 1. 2008 16:54

K Vánocům jsem dostala DOONIO Forty ali 2GB a nějak mi šumí reproduktor, stává se to taky někomu z vás, co ho máte? Taky ještě nevím, jak funguje diktafon, vždycky když přidržím REC, tak to začne nahrávat, ale tak po 2 vteřinách se to vypne, jakto? Jinak jsem s ním docela spokojená, jen se v něm ještě tak trochu neorientuji:(.
Ashley-hopsinka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pajinek02 20. 1. 2008 16:18

Tak nevím jestli jsem to dobře pochopil, ale do pleylistu se vkládá tlačítkem play (objeví se fajfka u vybrané písničky) svůj playlist najdete někde pod názvem play queue. Jediným problém vidím, že si písničky seřadit podle sebe, řadí se za sebou jako FILO (první vložený je první přehrávaný a poslední vložený je poslední přehrávaný). Ještě bych rád vědět, jestli jde nějaký způsobem si playlist nahrát u pc.
Pajinek02
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod humbuk 29. 10. 2009 11:41

Umí pracovat s kartama micro SDHC? Tj s kapacitou větší než 2G?
Díky
humbuk
Junior

Odeslat příspěvekod Deraspoth 1. 5. 2011 16:48

Dobrý den, mám doma mp4 přehrávač doonio forty a když do něj vložím nějakou skladbu tak píše jen error, tak jsem se rozhodl přehrát firmware v domnění že by se tím mohl problém vyřešit. Postupuji podle návodu, takže stisknu M -připojím usb kabel a kliknu na program sigmatel sdk device firmware download-poté by měl program detekovat přehrávač ale nestane se tak a stále píše jen "Please connect device". Zkoušel jsem to na více pc ale pořád stejný problém. Chci se zeptat, zda Vás nenapadá nějaké řešení, proč tomu tak je? Popřípadě odkaz na nějakou novější verzi programu. Já jsem našel jen onfo na této stránce:http://www.mp3centrum.cz/download/6-firmware/

Děkuji za odpověď

S pozdravem Jiří Sutter
Deraspoth
Kolemjdoucí

Předchozí stránka