Jaký mp3 přehrávač podobný Ipodu (Creative Zen Vision ??)

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod schm20 7. 5. 2007 21:14

Poradte nějaký mp3 přehrávač podobný něco ve stylu :
http://www.mp3centrum.cz/good.php?goodI ... 0GB-Black-

Chtěl bych aby to to byl harddiskový přehrávač, podporoval video (mp4,MPEG4), prohlížené fotek s cenou tak do těch 8tis. Kč.

Na tom Ipodu mě zaujala především ta kapacita vzhledem k ceně, ale mám obavu z akumulátoru u tohoto přehrávače. Pokud někdo máte tento přehrávač napište zkušenosti, popřípadě tipy na nějakou alternativu.
Díky.
Naposledy upravil schm20 dne 30. 5. 2007 19:12, celkově upraveno 1
schm20
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod abuk 7. 5. 2007 21:33

za ty peníze si kup originál,a baterie se dá sehnat nová i neorigo za slušnou cenu....
abuk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oh01 7. 5. 2007 21:40

Ja bych taky bral ten iPod. Sice je trochu krkolomny nahravani pres iTunes,ale da se to vydrzet.
Testy 8800GT v SLI

Asus P5N32-E SLI Plus|C2D E6550 @3.1GHz|2xZotac GeForce 8800GT(SLI)+Accelero|A-Data Vitesta 2GB @900MHz|Corsair HX520 520W|Samsung SH-S203L|Seagate 320GB|HP w2408h 24"
oh01
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragon80 7. 5. 2007 21:50

Tohle mi na iPOD mimo ceny vadi ze vseho nejvic.Nemuzete normalne pretahnout adresare s hudbou jak na disk,ale nejdriv musite spustit iTUNES a pres nej vse nakopirovat.....nevim proc na tomhle postupu APPLE tak krkolome trva....pochybuji ze by byla nejaka alternativa,itunes zrovna nemusim.

Napodobenminy iPODu samozrejme jsou ale vyhni se jim velkym obloukem....jsou to s prominutim SUNTY a nesahaji mu ani po kotniky.
Nejzdarilejsi je asi iPULSE N5 ktery verne kopiruje iPOD NANO ale jen vzhledem.Menu a prace s pristrojem jako takovym je DES!!!!!
????????????????SANSA e250 2GB
Panasonic LUMÍK(X) DMC-FX3
Dragon80
Junior

Odeslat příspěvekod Lukyman 8. 5. 2007 11:19

Tak jeden by se určitě našel, třeba Creative Zen Vision M http://www.anacomp.cz/default.asp?cls=s ... tiid=17591 , ale když trochu přichodíš pár stovek tak máš i 60 Gb verzi :-)
Lukyman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragon80 8. 5. 2007 11:36

No 30GB je fajn ale ja bych to tedy nevyuzil....bohate mi staci ty 2GB co ma moje e250-ka
????????????????SANSA e250 2GB
Panasonic LUMÍK(X) DMC-FX3
Dragon80
Junior

Odeslat příspěvekod podder 8. 5. 2007 17:59

Dragon80 píše:Tohle mi na iPOD mimo ceny vadi ze vseho nejvic.Nemuzete normalne pretahnout adresare s hudbou jak na disk,ale nejdriv musite spustit iTUNES a pres nej vse nakopirovat.....nevim proc na tomhle postupu APPLE tak krkolome trva....pochybuji ze by byla nejaka alternativa,itunes zrovna nemusim.


Pravda pravda, iTunes jsou zlo, ale existuje i jiny software pro iPod, ktery si s nim poradi napr. Mediamonkey. ;)
Jasne, clovek rekne, ze tohle je vytloukani klinu klinem, ale ono synchronizovat prenosny prehravac pres externi program ma taky sve vyhody v podobe automaticky generovanych playlistu(takze clovek nikdy neposloucha totez), synchronizace poctu poslechnuti(zda se jako blbost, ale ma to velke vyhody viz auto playlisty), synchronizace hodnoceni atd. To vsechno nakonec, ma-li clovek zpocatku tu trpelivost, prinese opravdu sladke ovoce. Vim co rikam, po prvnim tydnu jsem malem iPoda a cele iTunes hodil kose. :D
BTW: A kdyby nahodou slo jen o to do iPoda hudbu "pretahnout", na to jsou taky programy(zdarma a spustitelne primo z iPodu, tedy kdekoli). :wink:
iPodpedia team member & iPod fAn
podder
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragon80 8. 5. 2007 20:38

Jasne...nemam s iPODy zkusenosti a alternativy jak pises budou.
Ja mam treba hudbu v PC zkonvertovanou do WMA WindowsMediaPlayerem,v pisnich jsou aktualizovane informace o nazvu,album atd. a po jejich prekopirovani do SANSy je vse v naprostem poradku,tudiz nemam zapotrebu hledat SW treti strany.

iTUNES jsem kdysi na PC zkusil na organiozaci sbirky hudby na HDD ale nejak jsem mu neprisel na chut.....WMP 11 mi prijde daleko lepsi a synchronizovat se SANSou potazmi prenosnymi zarizenimi umi tusim od verze 9 (ci 8 ktera je defaultni v XPckach)
????????????????SANSA e250 2GB
Panasonic LUMÍK(X) DMC-FX3
Dragon80
Junior

Odeslat příspěvekod podder 8. 5. 2007 20:43

Jo, proc ne? Kazdymu vyhovuje neco jineho. Hlavne, kdyz to slape. :mrgreen:
[/url]
iPodpedia team member & iPod fAn
podder
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragon80 8. 5. 2007 20:50

Presne tak :P :wink:
????????????????SANSA e250 2GB
Panasonic LUMÍK(X) DMC-FX3
Dragon80
Junior

Odeslat příspěvekod gallea 12. 5. 2007 00:36

Ono iPod, pokial mas moznost, kupis bez problemov za 5500sk novy 5.5gen 30gb video. Ja ich beriem od jedneho amika, sice je to vzdy risk, ale zatial prisli 4 kusy a vsetky zabalene a bezproblemove. Jediny problem je ta zaruka, s ktorou mozes ist do...
Inak som mal v ruke 5gen a 5.5gen a je v tom dost rozdiel co sa tyka obrazu a disku. Cize ked uz, tak len jedine 5.5g :)

Priklad...

http://cgi.ebay.com/Apple-iPod-Video-30 ... dZViewItem

Co sa tyka baterky, tak ta stoji cca 200sk nova:) a vymenit to, nie je ziadna tazka praca.

Respektive existuje nieco taketo na predlzenie vydrze baterie :D

http://cgi.ebay.com/Jwin-iLuv-i603-Ipod ... dZViewItem
gallea
Junior

Odeslat příspěvekod salex 16. 5. 2007 15:15

Kde by sa tá baterka mimo USA dala kúpiť?
Čo nemôžeš urobi? dnes neodkladaj na zajtra,urob to pozajtra a máš dva dni volna.
Návody na všetko pre MOTO

Programy pre MOTO
salex
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod podder 16. 5. 2007 19:37

treba http://www.cables.cz ale pochybuju, ze ji tam maj za 200,- :D
iPodpedia team member & iPod fAn
podder
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gallea 17. 5. 2007 16:34

Pokial chces, tak sa nejak mozme dohodnut a Ti to splasim za tych 200-250sk. Respektive ak chces nieco kvalitnejsie (a drahsie), tak si pozri toto:

http://www.longlast-battery.com


Shipping na SR je tusim $10 + baterka nejakych $20, ale ako pisu, tak o 50% vacsia vydrz.
gallea
Junior

Odeslat příspěvekod schm20 30. 5. 2007 19:11

Tak se mi nakonec více zamlouvý ten Creative Zen Vision M. Máte s ním někdo nějaké zkušenosti??
schm20
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků