mp3 prehravac bez graf. displeje - na sport

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod elixir 28. 5. 2007 12:04

Zdravim,
muzete mi poradit nejaky mp3 prehravac, chtel bych ho vyuzivat predevsim na sport - behani a jizda na kole. Nepotrebuju zadne graficke displeje, zadne prehravani videa. Hlavne at to ma co nejvetsi vydrz na baterie a odolne telo. Staci prehravani formatu mp3, pripadne wma.
Koukal jsem se po internetovych obchodech, ale nasel jsem jen same velke obludy...
Diky za rady.
elixir
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod kajmani 29. 5. 2007 15:26

Tak mam presne takovy a to je Doonio Cube, vydrz je fantasticka a prehravac taky,takze ten doporucuji.
kajmani
Junior

Odeslat příspěvekod kajmani 29. 5. 2007 15:28

Vydrzi kolem 40hodin na bezne pouzivani
kajmani
Junior

Odeslat příspěvekod kwak 30. 5. 2007 15:36

Creative ZEN Stone cena pod litr, je větsí než Apple Stuffle ale furt dost prtavej
každý má svou pravdu.
nemam rád kdyš nikomu přijde neco divné jen proto že je to jiné...
krása má mnoho podob!
kwak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 30. 5. 2007 17:33

kajmani píše:Tak mam presne takovy a to je Doonio Cube, vydrz je fantasticka a prehravac taky,takze ten doporucuji.

Ovšem tento má displej. Podle mě to není nějaká tragédie, že má něco, co mít nemusí, ale třeba by překážel. :) Teda, počkáme na vyjádření tazatele.

Co se týče Creative ZEN Stone vs. iPod Shuffle: Pro iPod hovoří o něco delší doba přehrávání (cca 10 vs. 12 hodin) a hliníkový case, pro Creative téměř třikrát (!) nižší cena. :) Design si zhodnoť podle sebe, každopádně u Creativu máš na výběr z více barevných variant. Já osobně bych šel do Creativu, tolik připlácet za Jablíčko fakt nemusím. :)
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod madeleine 11. 6. 2007 20:17

mam podobny zamer, potrebujem masinku na behanie a bike... mam len otazku, bude mi stacit 1GB? Nebeham samozrejme nejake prevratne vzdialenosti, ale zase nemam potrebu kazdy vecer zostavovat novu kompliaciu na dotycny den... :)
Zrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom!
Smrť katastru!
madeleine
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod deluX 12. 6. 2007 18:48

Si stopni jak dlouho běžíš, uvidíš kolik toho stihneš poslechnout. Pak si dej třeba ve Winampu do playlistu 1GB hudby a pod seznamem skladeb je délka všech stop dohromady. Já mám na 1GB přibližně 11hodin hudby. Jestli teda běžíš kolem hodiny to máš na 11dní :)

Sry za offtopic
deluX
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod madeleine 12. 6. 2007 21:26

kdeze, supis, som to vcelku na prvykrat pochopila... dik za nazorne vysvetlenie... :)
Zrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom!
Smrť katastru!
madeleine
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 21. 6. 2007 04:22

madelaine: to si pis ze ti to bude stacit a uz mas vybrano? :)
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků