"Klasický" mp3 player do 3kKč

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Standa 17. 6. 2007 22:20

Ahoj, nevěděl jsem jak formulovat nadpisek, tedy shanim nejaky kvalitni prehravac do 3kKč, takový ktery NEprehrava 1000 ruznych formatu, videa apod. proste prehravac do ktereho narvu hudbu, ma kvalitni CB/oled displej, vydrzi hrat dlouho a hlavne kvalitne.

Kdyz jsem se dival na soucasnou nabidku je to samy barevny displej(na slunci je videt houno) videa, obrazky atd...

Diky za napady



edit: Prosim fanousky prehravacu doonio nebo jak se to vlastne jmenuje, at se zdrzi komentaru, mam na mysli ty co maji na foru tri prispevky ve kterych chvali "uzasne a naprosto dokonale prehravace doonio" Reklamu si bezte delat jinam Dekuji .)
Standa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KUBA 18. 6. 2007 09:17

Emgeton Cult E5, klasickej displej, prehrav to co potreuujes , dlouha vydrz... Bo iriver T10, ale ten ma neco jako barvnej diplej :-)
KUBA
Junior

Odeslat příspěvekod ConPower 18. 6. 2007 17:20

Jo, T10 má barevný displej, a ač pasivní, kupodivu jde na přímém slunci docela bez problémů vidět, co zobrazuje. Jinak tu jsou Emgetony, konkrétně E5 Cult (velký ČB displej, ale časté reklamace kvůli ulamujícího se tlačítka na zapinání, zlobícího kolečka nebo krytky slotu na baterii) nebo třeba X3 Cult (menší OLED displej). Oproti iRiveru sice neumí OGG, ale to Ti asi vadit nebude. :)
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Standa 18. 6. 2007 18:13

No s tim oggem bych si nebyl tak jisty, rad uvitam podporu tohodle formatu :-)

U te E5 jsem dost cetl o poruchovosti, to me popravde odrazuje :/

Dival jsem se jeste na live fotky par pristroju a barevny displej snesu, problem jsou takove ty displeje co vypadaji jak z prvnich barevnych telefonu, vybledle barvy, spatny jas apod.

Dneska uz tech cb prehravacu moc neni :/

//ConPower: Předcházející příspěvek netřeba citovat.
Standa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 18. 6. 2007 19:04

No jo, já tu T10 shodou okolností vlastním (viz i můj podpis), tak pokud chceš, můžu vyfotit. :wink: Řekl bych, že barvy jsou celkem v pohodě. Sice se o něco málo pomaleji překresluje, ale s tím, jak po displeji běží název skladby s interpretem to právě vypadá docela efektivně. :) A co teda ta X3-ka?
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ganja-Unit 18. 6. 2007 19:43

a čo MINIMAX ?? lepší ako E5 Cult,len je na Li-Ion baterku.
Ganja-Unit
Junior

Odeslat příspěvekod homomorfismus 19. 6. 2007 21:13

no jsem na tom úplně stejně. pátrám po netu už dva dny a jsem jen krůček od toho, abych rezignoval a zkusil štěstí s Emgetonem E5. přehrávače, co hrajou jen hudbu, se už prakticky nachází jen v oblasti low-endu. přitom vychytávek, který by šly na tý základní funkci - tj. přehrávání hudby - vylepšovat, je stále spousta. škoda
homomorfismus
Junior

Odeslat příspěvekod Standa 20. 6. 2007 14:04

ConPower píše:No jo, já tu T10 shodou okolností vlastním (viz i můj podpis), tak pokud chceš, můžu vyfotit. :wink: Řekl bych, že barvy jsou celkem v pohodě. Sice se o něco málo pomaleji překresluje, ale s tím, jak po displeji běží název skladby s interpretem to právě vypadá docela efektivně. :) A co teda ta X3-ka?>/quote]
Ta X3 uz je tak trochu lowend, snazim se sehnat neco na poradnou hudbu a ocividne je to problem, jsem ochotny si i priplatit vic nez 3k, jak rikam snesu i barevny displej ale nesmi me omezovat v pouziti prehravace, mysleno kratka vydrz a necitelnost

Budu holt jeste chvili cekat, do te E5 nevim jestli jit, poruchovost vzhledem ke kvalite servisu emgetonu, to neni zrovna dobry prvek
Standa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ganja-Unit 20. 6. 2007 16:03

môj príspevok je asi neviditelný :?
Ganja-Unit
Junior

Odeslat příspěvekod Standa 20. 6. 2007 16:27

Ganja-Unit píše:môj príspevok je asi neviditelný :?-/quote]
minimax je presny opak toho co pozaduju :-)
Standa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ganja-Unit 20. 6. 2007 16:45

Standa píše:Ahoj, nevěděl jsem jak formulovat nadpisek, tedy shanim nejaky yb]kvalitni[/b] prehravac do 3kKč
Ganja-Unit
Junior

Odeslat příspěvekod homomorfismus 20. 6. 2007 16:51

tak jsem se raději dal taky na čekání, ta story okolo e5 vypadá docela divoce :)

Ganja-Unit: nevim, je to můj osobní pocit, vim, že to nemusim používat, ale mp3 přehrávač použitelný jako dálkový ovladač k televizi ve mně vzbuzuje velmi rozporuplné pocity. vestavěný reproduktor jsem taky moc nepochopil a přičtu-li, že číst názvy skladeb na nekvalitním barevném displayi (o prohlížení obrázků ani nemluvě) taky není žádný požitek, je to dost na to, abych o minimaxu přestal uvažovat. navíc je tu pak ještě ten problém s omezením počtu souborů
homomorfismus
Junior

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 21. 6. 2007 04:12

a kolik by tak mela byt pamet?... Ten cernobilej displej uz dneska moc neni no...ale treba tyhle dva bych se nebal koupit:
http://www.mp3store.cz/kartove-mp3-preh ... -fy800-2gb
http://www.mp3store.cz/kartove-mp3-preh ... -sa1355-02

tu E5 uz bych opravdu nebral..
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KUBA 21. 6. 2007 08:11

kuci tam E5 neni zas tak zlre na tom... mam jeden z prvnich kusu co k nam byly privezeny a hraje supr... tlacitko nikdy nevypadlo, baterka jeste drzi atd... vsecko je o zachazeni a ze se tim mym nezachazi nijak extra, coz se zacina uz projevovat, al rek bych ze za to muzu spis ja... ale znam spoustu lidi kterym ty E5 jedou uplne bez problemu....
KUBA
Junior

Odeslat příspěvekod homomorfismus 21. 6. 2007 09:07

tOplOaDer: no to jsou přehrávače, do kterejch bych bez recenze nešel. třeba ten philips má hodně malou výdrž a hned první komentář v uvedeném odkazu pro něj nevyznívá moc pozitivně. progooglil jsem mpio a musel jsem se smát, na cnetu mu ve "videorecenzi" ten týpek ulomil kryt na karty :)

KUBA: sám mám zkušenost s aušusovými dvířky u X2 (jinak výbornej přehrávač), už mi odešly druhý a opravdu netušim jak - choval jsem se k přehrávači (obzvlášť po zkušenosti s prvními dvířky) co nejšetrněji. možná jsem měl smůlu na kus, nevim. co se mi ale vůbec nelíbí je přístup servisu k celý tý záležitosti, jímž ve mně silně podkopal původní důvěru, kterou jsem v jejich značku měl.
homomorfismus
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků