Ipod Video 30gb vs Ipod Nano 8gb

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod YoImNewHere 4. 8. 2007 19:52

takze, idem si kupit ipod a bude to jeden z tychto dvoch modelov, ale fakt neviem este ktory.
Ktory model by ste si radsej zaobstarali vy? Viem, ze mi mozte povedat, ze ak chces kukat video, tak ipod video, ked ne, tak nano.. ale aj tak, skuste mi odpovedat, ja este niesom rozhodnuty stopercentne. Cenovo su skoro rovnake ( video o cca 500 drahsi co je zanedbatelne ). Nano je krajsi, mensi, menej sa skriabe etc. Video zas prehrava videa ( ale fakt? ) je vacsi, tazsi, viac sa do neho zmesti a asi by som chcel pozerat na nom Anime a z toho vyplyva aj moja dalsia otazka, ci si na ipod mozem dat titulky?!
Lebo anime v anglictine nepozeram, iba v japoncine s anglickymi titulkami. Asi sa tam nedaju dat, teda neviem, ale myslim si, ale, ked je anime resp. film spraveny tak, ze su tam HARDSUBY ( myslim, ze tak sa to vola ), ze su tie titulky niako vypalene do filmu, tak sa na ipode asi budu dat pozerat, ze? zatial som tzv. hardsuby videl len na anime, je na to program? Ako, ked mam niaky film a niake titulky, ich tam vpalit??

diky moc za vsetky odpovede vopred a nezabudnite napisat, ktory ipod by ste radsej zobrali :)
YoImNewHere
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Loli 5. 8. 2007 07:04

no titulky do videa dostanes treba v mim konvertoru :), virtual dubu, mencoderu a milionu dalsich na nich zalozenych, pripadne na ffmpeg nebo avisynthu
Loli
Junior

Odeslat příspěvekod zozzi 5. 8. 2007 09:55

ja som si kupil 4gb nano, kamos 30gb video ...

nano je malicke, zmesti sa hocikam a mam ho skoro vzdy pri sebe

ten video je predsa len kusok vacsi a musis rozmyslat kam ho das do vrecka, filmy sa na tom nepozerali ani raz (ak vela cestujes tak to ale mozes ocenit) ale zasa v tom mozes vlacit skoro celu diskoteku co mas doma

ja som si vybral nano a som spokojny ;-)
zozzi
zozzi
Junior

Odeslat příspěvekod POiNTER 5. 8. 2007 11:21

zozzi píše:ten video je predsa len kusok vacsi a musis rozmyslat kam ho das do vrecka, filmy sa na tom nepozerali ani raz (ak vela cestujes tak to ale mozes ocenit) ale zasa v tom mozes vlacit skoro celu diskoteku co mas doma
Mozno by sa k tomu zislo dokupit nieco taketo ... Philips DCP850
http://www.p4c.philips.com/files/d/dcp8 ... ss_slk.pdf
... a potom by to Video zrejme vyuzival viac :)
Philips 60PFL9607S
POiNTER
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ConPower 5. 8. 2007 15:22

No vidíš, sám jsi to napsal - Video má o hodně větší kapacitu, ale je větší. Teď jenom pouvažovat, co Ti je přednější. Já bych vzal spíš Nano - kapacita mi přijde dostatečná a hlavně rozměry Videa jsou nadprůměrné (výška víceméně jako u mobilů, šířka 6 cm je však nadprůměrná i u nich).
ConPower
VIP uživatel