[recenze] Cowon iAudio 7 16 GB

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Dzordano_Bruno 23. 12. 2007 16:56

Takže je to stejný jako u X5tky, ale víc mě zajímá, jak si sedmička stojí zvukově? :)
Poslouchej, co to dá, protože pak už neuslyšíš nic :)
Audio: Iaudio X5L, Samsung YP T10, Ipod Shuffle, Ipod Nano.
Sluchátka: GRADO SR 60, Koss KSC 15/17/22/ Porta Pro.
Dzordano_Bruno
GRADOmaster
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dinkylinky 23. 12. 2007 17:03

Jen jsem se chtěl ještě zeptat k iaudio 7. Čím se přepíná na další písničku, když není přehrávač zaholdovanej - jde mi o to, jestli se to dá dělat v kapse u bundy, aniž ho musím vyndavat. Dík.
dinkylinky
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DC20 23. 12. 2007 17:04

Musis to nastavit najprv v menu a potom sa to da tlacidlami hlasitosti. Tlacidlo M potom funguje ako play/pause.
DC20
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dinkylinky 23. 12. 2007 17:09

A tlačítka hlasitosti pak fungujou nebo je to místo nich? Já už jsem se na to ptal, a bylo mi řečeno, že při zaholdovanym přehrávači funguje jedno nebo druhý, oboje ne. Tak by mně zajímalo, když nezapnu hold, jak to teda je - jestli opět funguje jen jedno.
dinkylinky
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DC20 23. 12. 2007 17:16

Ked to je nezaholdovane tak funguje normalne hlasitost a v menu sa da nastavit, ked je to zaholdovane, ci maju tie tlacidla fungovat ako hlasitost, alebo ako prepinanie pesniciek. Takze funguje but jedno alebo druhe, podla toho ako si to nastavis, popripade mozes nastavit aby nefungovali po zaholdovani ani tie tlacidla.
DC20
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod davidak 23. 12. 2007 17:18

Když se člověk naučí s tim zacházet, tak se dá ovládáat i to dotykový, při troše opatrnosti. Na + a - mam při zaholdovanym nastavený volume.
davidak
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dinkylinky 23. 12. 2007 17:35

A to tlačítko hold dá se zapnout - vypnout v kapse, resp. snadno nahmatat? Napadlo mně, že bych to mohl mít při zaholdovanym přehrávači nastavený na přeskakování písniček a vždycky bych jen vypl to tlačítko hold na zvýšení, snížení hlasitosti a pak případně zase zapl ten hold. Já uznávám, že možná to je až příliš detailní, ale pro mně je tohle nejčastější operace s přehrávačem, proto mně to tak zajímá. Já si pouštim muziku při cestě do, z práce a pak večer před spaním, a to mám na pokoji zhasnuto. Proto to chci vědět to ovládání.Dík
dinkylinky
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DC20 23. 12. 2007 17:38

Nahmatat po tme to ide v pohode aj zaholdovat, len je mozne, ze pri tom odholdovani a zmene hlasitosti sa dotknes aj dotykoveho ovladania.
DC20
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Dzordano_Bruno 23. 12. 2007 20:08

Kdybyste věděli, co se mi dělo pernamentně s ipodem, tak byste ho rozšlapali. Při vyndávání ipodu z kapsy jsem omylem zavadil o clickwheel a neměl player holdnutej, co se stalo? Hlasitost na maximum a já malem ohluch. Ale takový problém to u sedmičky nebude. tam jsou na hlasitost tlačítka, takže to bude v klidu.
Poslouchej, co to dá, protože pak už neuslyšíš nic :)
Audio: Iaudio X5L, Samsung YP T10, Ipod Shuffle, Ipod Nano.
Sluchátka: GRADO SR 60, Koss KSC 15/17/22/ Porta Pro.
Dzordano_Bruno
GRADOmaster
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vencos 24. 12. 2007 11:01

Co se teda stane kdyz neni prehravac zamknuty,prehrava se pisnicka a dotknu se touchpadu? Posune se na dalsi song?
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DC20 24. 12. 2007 11:27

Podla toho akeho tlacidla na touchpade sa dotknes.
DC20
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Vencos 24. 12. 2007 18:23

pokud se nepletu, tak jsou tam dvě tlačítka a jeden "jezdec" ne?
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DC20 24. 12. 2007 19:34

No jasne => 4moznosti (posun vzad, posun vpred, pauza, a-b)
DC20
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Vencos 24. 12. 2007 20:45

Takže když to uvedeš na příkladu: Chci si pustit píseň Darling od vypsané fixy. Píseň je ve složce MUSIC -> Vypsaná fixa ->darling
Budu tedy postupovat jak? (no já vím je to debilní otázka :mrgreen: )
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vencos 24. 12. 2007 20:47

Takže když to uvedeš na příkladu: Chci si pustit píseň Darling od vypsané fixy. Píseň je ve složce MUSIC -> Vypsaná fixa ->darling
Budu tedy postupovat jak? (no já vím je to debilní otázka :mrgreen: )
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků