iAudio 7, mozna iPod?

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod kam1kadzE 13. 10. 2007 11:12

Jo je fakt peknej a za dobrou cenu, ale tezko rict jestli hraje lepe nez iAudio, ale na CNET je stejne hodnocenej, ale to tezko rict jestli se tomu da verit :wink: temhle srovnavackam
kam1kadzE
Junior

Odeslat příspěvekod bombul 13. 10. 2007 14:05

Vzdy je najlepsie si player odkusat osobne...
Ale ten iAudio je fakt dobry...pocula som ho a zvuk je naozaj spicka.
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Co-Dee 13. 10. 2007 23:33

Je tu nekdo kdo mel iAudio u3 a i ten novej iAudio 7? ptam se proto, ze ted aktualne vlastnim iAudio U3 a zvuk me dost zklamal...bez ekvalizeru a ruznych eq vylepseni je zvuk dost chabej a i kdyz jsem si to ted upravil k obrazu svemu coz jinak nerad delam, protoze zastavam nazor, ze proste kazdej takovej zasah do ekvalizeru uz proste zhorsuje kvalitu toho zvuku pouze vylepsuje to zabarveni zvuku nebo to jestli je ten zvuk silnejsi na stredech nebo naopak jinde apod. ale to sebou zase nese ztratu ty cistotu toho zvuku takze proste sice jsem si upravil vsechno mozny aby mi to vyhovovalo, ale i tak jsem cekal od iAUdio, ktere dostl lidi oznacuje za takovy audiofilsky prehravac daleko vic...a muzu rict, ze v porovnani s Cretivem Zen Micro vychazi iAudio U3 hure...Creative Micro Photo byl podle me co se tyka zvuku nejlepsi prehravac mel naprosto vyvazeny cisty zvuk mozna to bylo i tim uzasnym odstupem signal sum 97dB ...fakt nevim, ale hral proste lip...proto me zajima jestli iAudio 7 nejak zapracoval na zvuku a hraje lepe nez u3 a nebo ne...tim padem bych do nej rozhodne nesel...jinak tenhle prispevek neberte jako, ze se chci nejak navazet do iAudia...iAudio dela skvely prehravace, ktere urcite patri ke spicce a mozna jsem jen az uchylny audiofil:-) ale proste nemuzu si pomoct proste me trochu zklamal.
Co-Dee
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kam1kadzE 23. 10. 2007 13:22

Nevite nahodou kde v Praze se da sehnat nejlevnejs ale zaroven aby to byl kvalitni pohodovej obchod bez problemu s kterym mate zkusenosti?, na mp3store ho maji ponekud drahy tak zatim to vidim na mp3centrum kde ho maji za 4500 4gb iaudio 7, nebo myslite ze VERSZO T39 nebo OPPO V5 je kvalitnejsi v prehravani zvuku?

Neda se nekde u nas koupit nejaky PASEN vypadaji hodne kvalitne jejich prehravace.
kam1kadzE
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků