[recenze] Cowon D2

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 29. 5. 2008 20:44

Zalezi jakou budes mit verzi hardware:
pokud tam budes mit DAB tuner, tak nevim, jak je to s cestinou, ale pokud je to (koukni jakej tam maji napsany firware se kterym to prodavaji, jak 3.xx, tak 2.xx ji maji), v Kanade bude asi verze 2.neco (nepotrebuji preci korejsko-anglicky slovnik verze 3.xx)
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vali890 30. 5. 2008 18:51

Takže vlastně čeština i ostatní jazyky jsou součástí firmware jestli to dobře chápu ;-)
ale pořádně nevím co je to ten dab tuner??
vali890
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 30. 5. 2008 20:38

Jj, presne tak, je soucasti fw.
http://en.wikipedia.org/wiki/Digital_Audio_Broadcasting
JE to vlastne digitalni tuner (jak koukam, tak Canada je v oblasti prijmu DAB...
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 30. 5. 2008 23:59

Osobně mám Cowona asi měsíc, nechával jsem si ho poslat z jednoho internetového obchodu v New Yorku(B and H Photo Video), holt 4 Gb v přepočtu za 3000 je super cena, a žádnej problém, nabíječka normálně evropská, firmware byl klasický 2,51.
Zatím jsem s ním naprosto spokojený, jen musim zlepšit sluchátka, Creative Ep-630 je nic moc. Koukal jsem že tady kolega dvorix si k nim koupil Altec Lansing UHP336 a chválí si je, asi do nich půjdu taky.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 31. 5. 2008 00:06

336 nemaji tak velky bass jako Ep630...radeji upozornim...
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod santo1 1. 6. 2008 20:59

Altec Lansing hraju krasne pretoze su to ue s inym nazvom. Problem je ze ich neznesiem v usiach. Ked si ich nasadim vznikne mi v uchu podtlak a ucho potom boli aj celi den. Skusal som vsetky nasadky aj najmensie ale problem je so vsetkymi. Neviete poradit ako to zlepsit
santo1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 1. 6. 2008 21:19

zkousel sis naslinit ty nastavce? Vem co nejmensi... Nepoustis si to moc nahlas?
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod erikKire 3. 6. 2008 13:14

waw...tak na tej stranke bhphotovideo to vyzera dost dobre s cenami..
a dost ma zaujala 16GB verzia..aj s postovnym vyjde 6300 Sk.
Co je cena este mensia nez u nas za 8GB verziu.pecka...
mam tri otazky:
1. ak je to so zarukou? je medzinárodná?
2.plati sa clo?
3.co vravite na 16 GB verziu?to iste ako ostatne verzie, len rozdiel v kapacite?
erikKire
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 3. 6. 2008 13:36

Clo se myslim neplati z evropskych obchodu, bohuzel bh je mam tuseni ze statu,ze (vychazi odtamtud dobre ceny objektivu)...Takze clo bude, netroufam si odhadovat...
Zaruka neni mezinarodni - je to znacka od znacky, o cowonu jsem to neslysel (zase jedine v Evrope je rocni, ale jak kde to akceptuji).
uplne stejna, jen maji jeste problem s portovamim Rockboxu... to te ale zatim nemusi trapit...
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vali890 3. 6. 2008 17:59

Tak jsem se díval na nějaké ty d2 na kanadských stránkách a o DAB tuneru tam nic nebylo mají jen standardně FM a AM tuner. Takže to bude bez problému snad...
Akorát jsem teda zvědav kolik bude stát zásilka d2 k nám do ČR???
vali890
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 3. 6. 2008 18:16

No, to je otazka. Pohledej na netu, protoze dnesni dobou je hodne clanku tykajicich se dovozu zbozi pres ocean.Pravdepodobne jeste bdues muset platit clo na celnim urade - to se odviji od vahy myslim.
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vali890 3. 6. 2008 18:40

jj zkusím něco pohledat, ale tak jak sem se koukal tak ty ceny těch d2 se pohybují někde plus minus 170dolarů.....což díky naší "silné" koruně není vůbec špatné :-) .
takže i kdyby doprava stála kolem 500Kč tak si myslím že by to za to mohlo stát.
vali890
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vakius 3. 6. 2008 19:09

na amazonu byla doprava do Evropy za 10 USD ale uz ho sem nedovazej...
vakius
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 3. 6. 2008 19:28

http://www.bhphotovideo.com/ - vim, ze tyhle dovazeji do cech, jeden fotograf si tam kupuje objektivy.
http://www.naturephoto.cz/fototechnika/ ... photo.html - vyborny clanek, ktery doporucuju precict (jersey, mozna by bylo fajn to nekam soupnout jako oznameni, jak se nakupuje z USA...,nevim)
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 6. 6. 2008 20:50

Tak u cla jde o to jaká kolonka se zaškrtne na balíku, mě přišel z BH Photo Studio a z nějakýho důvodu to šlo jako ,,ostatní zásilka´´ místo obchodního balíku, takže tam nebyla ani napsána cena a já clo neplatil. Jo a nějakým zázrakem mi to přišlo už za 5 dní i s tím nejlevnějším poštovným. záruka u nás asi moc nepůjde, protože u nás moc mezinárodní záruky neuznávají, z toho důvodu, že u nás je u Cowona servis přes někoho jiného. Ale kdyby to byla nějaká dražší oprava, dá se to poslat i na reklamaci do států.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků