[recenze] Cowon D2

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 9. 8. 2009 14:38

HDD za CF? o tom nic nevim, jdu hledat... no taky bych potreboval novou baterii :(
Adam Bernau
Junior

Odeslat příspěvekod peo.c 9. 8. 2009 14:59

musíš si kúpiť redukciu za cca 5 dolárov a CF kartu a je to ..skús pohľadať na head.fi.com , nemalo by to byť nič zložité a myslím , že aj baterky sa do toho bežne predávajú
FLAC>Sansa Clip v2(8GB black)>SPC(stevenkelby recable)>LiveWires T1 (UM remold)
---------------------------------------------------------------------------------
Gone:EP830>PFE112>IE8>HD650>TF10
O2>X-Fi>A829>Zero>H120
peo.c
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 9. 8. 2009 15:06

prave projizdim forum na misticriver, urcite tam neco bude. Diky za tip, zni to dobre, protoze prehravac je to stale paradni.
Adam Bernau
Junior

Odeslat příspěvekod hajnalka 17. 8. 2009 19:10

Pomoc mam Cowon D2+ a neviem ako ho naucit poradie v skladbach.Mam ich v Flacu a sam si prehodi poradie, skusal som mu cez pocitac naordinovat poradie ale on podla toho neurcuje poradie skladieb.Budem rad za kazdu radu, inac predtym som pouzival Iaudio 4 asi 7rok az tento rok sa my podaril zabuchnut doma okno aj s Iaudiom takze praskol display:( a tam som taketo problemy nemusiel riesit co som vo Windowse prehodil do Iaudia tak aj ostalo v tom poradi aj v prehravaci.
hajnalka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 18. 8. 2009 19:33

záleží jak máš pojmenované soubory a jaký náhled v přehrávači preferuješ:

1. složky - zde musíš mít soubory pojmenované na začátku číslovkou, řadí abecedně

2. knihovna - tady je to podle tagů
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod magdushka87 2. 9. 2009 18:04

ahoj ja by som sa chcela spytat jednu otazocku.. ja som tu uz veelmi davno pisala, lebo som si vtedy chcela vybrat medzi iriverom a cowonom D2 a viem ze u mp3 ide predovsetkym o hudbu, s tou som spokojna u oboch prehravacov ale o co ide mne je aj zaznamnik, skoro nikde som nepocula ani necitala info o tejto funkcii, ci je zla ci dobra.. na iriveri mi vyhovuje, ale chcem prejst na D2+ , prehravac skvely len ten zaznamnik mi niekto poradte... dakujem :)
magdushka87
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bína 2. 9. 2009 18:06

Hej, no nikdy jsem ho moc nezkoušel, jen vím že je hrozně citlivej a je na něm slyšet fakt dost věcí, kvalitu neumím posoudit. Jinak je lepší koupit klasický D2, D2+ si jen zbytečně připlácíš za design.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 2. 9. 2009 18:14

Záznamník není špatný, ale je fakt citlivý na ruchy blízko sebe, šoupání přehrávače po stole apod. Jinak ale na řeč je výborný. Koncert jsem zkoušel orchestr a nebylo to špatné, i když samozřejmě byl přehlcený hlasitostí občas.
xxxdvorixxx
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod The Wolverine 2. 9. 2009 19:12

Ke Cowonu D2(+) se dá, tuším, použít i externí mikrofon, ale to je v tuto chvíli asi druhotná vlastonost.
Schiit Bifrost 4490 ► Schiit Asgard 2 ► Audeze LCD-X │ Grado GH4
The Wolverine
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Bína 2. 9. 2009 19:31

Taky je docela nutný při nahrávání v tišší prostředí vypnout displej, jinak slyšíte pískání.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent

Odeslat příspěvekod magdushka87 2. 9. 2009 21:48

okej tak vdaka vsetkym za odpoved, ten zaznamnik hlavne kvoli prednaskam potrebujem lebo som mierne nahluchla :D na sumy su myslim asi vsetky zaznamniky citlive ... a to s tym D2+ vdaka za radu :)
magdushka87
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SagiCZ 9. 9. 2009 23:20

nekde jsem tu cetl nekoho kdo si stezuje na mala pismenka.. vite vubec ze se da na D2 dat krasne citelny velky tucny font? :)
SagiCZ
Junior

Odeslat příspěvekod palinoch 10. 9. 2009 16:31

SagiCZ píše:nekde jsem tu cetl nekoho kdo si stezuje na mala pismenka.. vite vubec ze se da na D2 dat krasne citelny velky tucny font? :)

Skus to nejak rozpisat co a ako :-)
palinoch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 10. 9. 2009 19:24

xxxdvorixxx
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod SagiCZ 11. 9. 2009 01:39

No.. v dobe kdy sem to resil tak na tom foru koloval jen jeden font, ktery tam mam do ted. Jen se prepise soubor noveho tema a to se tam pak nacpe.. Je to jednoduchy.

Nedokazu si predstavit jak nekdo muze pouzivat D2 s tim puvodnim fontem :D
SagiCZ
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka