Doonio ACE - máte ho už někdo? Podělte se o zkušenosti.

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Caba 25. 11. 2007 10:59

V pátek 23.11. se už prý prodávaly první kousky přehrávače Doonio ACE :shock: . Jestli ho už někdo máte, tak sem napište svoje zkušenosti.
Caba
Junior

Odeslat příspěvekod honzic 26. 11. 2007 12:45

Cus vsichni,tak mi dosel, uz ho hned testuji. Fakt luxus uz na prvni pohled na krabici,ktera je neskutecne elegantni,no ale k prehravaci. Je to videt a citit, ze to je kvalitni kousek, uz na dotek samy luxus. Knofliky presne a delikatesne zabudovane, display jsem zatim nezkousel video,zvukove mam kossy porty a paradne to hraje. Co jsem videl, tak jsem do nej opravdu zamilovanej. Budu psat dal,jak budu nadale zkouset toho krasavce
honzic
Junior

Odeslat příspěvekod bombul 26. 11. 2007 15:10

OT premazany.

tino4 teba si podam na icq :wink:
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radlo1 26. 11. 2007 15:15

Ak budes moct tak prosim ta napis ako na nom funguje citanie TXT suborov. Hlavne ma zaujima ci si pamata otvorenu stranu aj po vypnuti.
Dakujem
radlo1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dj-fuckear 26. 11. 2007 15:40

me by zajimalo uplne vsechno.....docela vazne o nem premyslim
dj-fuckear
Junior

Odeslat příspěvekod Caba 26. 11. 2007 16:02

Já bych chtěl vědět, jestli to umí v textech zobrazit něco jako "příliš žluťoučký kůň". U Doonio Tritty je potřeba ukládat texty ve formátu Unicode, ale jede to.

Záložky při čtení knih, jsou taky potřeba. Podle návodu by měly fungovat. Je to tak?

Umí "resume" u audia i videa?

Jdou přehrávat skladby i podle ID3 tagů (alba, umělec, ...)?

Jdou dělat nějaké playlisty?

Je při přehrávání dostatečná hlasitost?
Caba
Junior

Odeslat příspěvekod honzic 27. 11. 2007 10:57

Uz jsem tu, vazeni pratele, je to obri luxus. Jsem z nej nadsenej jak malej kluk. Zkousel jsem na vase dotazy tam dat text, je to v tom unicode a samozrejme hacky carky bez problemu, kdyz to zavru a pak otevru,tak mi to skoci presne na tu stranku,kde jsem to zavrel, takze nemusim nic hledat. Nahore v rohu to ukazuji kde prave jste a ma to taky Tri Zalozky na zalozeni textu. A take si poslouchate muziku a muzete si zaroven cist.
Prehravc je to unikatni, vsem doporucuji,ma elegantni zvuk i ta sluchatka co jsou k tomu jsou famozni.Sice mam kossy,ale tyhle si budu brat na spani, jsou to pecky a hraji taky super.

Tady vidim jeste dotaz, jak jsem psal, pamatuje si to otevrenou stranu po zavreni a jeste si muzete poslouchat pisnicky u toho cteni

Nikdy jsem si nemyslel, ze bych si neco precetl na prehravaci,ale na tyhle obrazovce ted v pohode a ma to i dobry tucny format pisma
Vsem doporucuji, kdo chce kvalitu

Co se tyka videa a zvuku take paradicka. Video ma pretaceni a vse tam je videt po sekundach,taky ma resume,coz nechybi i u muziky.Budu zkouset dale a napisi,co jsem videl a slysel,ale zatim bez vyhrad. great

//bombul: Pre buducnost edit. Dakujem.
honzic
Junior

Odeslat příspěvekod Caba 27. 11. 2007 13:31

Jak to vypadá s těmi playlisty a přehráváním pomocí ID3 tagů?
A co video? Není trhané?
Caba
Junior

Odeslat příspěvekod dj-fuckear 27. 11. 2007 14:36

A co uhly pohledu? jak to vypada s nima? a jeste by me zajimalo jak je to s konverzi filmu......na kolik MB se zmensi klasicky 700MB film? Diky :wink:
dj-fuckear
Junior

Odeslat příspěvekod coolio 27. 11. 2007 17:37

iRiver iFP-390T - sice stařec ale good....
coolio
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bombul 27. 11. 2007 20:13

honzic

Nechce sa ti spisat postrehy do takej mini recenzie? Rada by som nazor niekoho na doonio, ktore tu mnohi mozno nepravom podcenuju...
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj-fuckear 27. 11. 2007 20:56

tak rek bych, ze uz sem se asi rozhod...jinej nechci:)
dj-fuckear
Junior

Odeslat příspěvekod mates-66 27. 11. 2007 21:04

No ja sem si chtěl koupi triity ale řikal sem si že si radši koupím něco značkovyho že doonio je šunt ale vypadato že jejich kousky teka triity a hlavně Ace sou povedeny a hlavně za dobry peníze
mates-66
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Caba 27. 11. 2007 21:08

Zatím to vypadá opravdu na ESO ve hře :-)

Ještě by mně zajímaly ty playlisty a přehrávání i podle ID3 tagů.
Nicméně i bez toho je to asi za tu cenu skvělý přístroj.
Caba
Junior

Odeslat příspěvekod lukos11 27. 11. 2007 23:35

Mrknu, jinak co jsem tu cetl,tak mohu potvrdit, super zvuk, nadstandartni spracovani a design, bezkonkurencni display a tenky profil. Komplet korejska kvalita,takovy styl iriver
lukos11
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků