Doonio ACE - máte ho už někdo? Podělte se o zkušenosti.

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod FaZZy 1. 12. 2007 00:40

tino4: mno já jsem taky velice zvědavý :) jo a jen tak mimochodem všichni nejsou ochotni za přehrávač dát desetitisíce ;)
Static X, Hypocrisy, In Flames, SoulFly, Sepultura,Dark Tranquility,.. 4ever :twisted:
OC: Athlon 3000+ 1,8GHz@2,8GHz
A? učiníš co chceš, stejně toho budeš litovat.
Max Cavalera je metalový Bob Marley
FaZZy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tino4 1. 12. 2007 09:53

vsak jasne ;)
tino4
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj-fuckear 2. 12. 2007 18:40

Tak sem si ho taky koupil. Prvni dojem byl uzasny....hooodne velky display. Zkousel sem ho asi 15 minut, pac sem na to nemel cas (mam ho az k Vanocum:)). Hudba hraje uplne kvele a video taky....U radia sem nejak nemoh nastelovat, aby mi to psalo co je to za stanici(nazev) a nahravani radia sem taky nejak nerozchodil-jde to vubec? Ale jinak je to uzasna vecicka
dj-fuckear
Junior

Odeslat příspěvekod x039 2. 12. 2007 18:57

dj-fuckear píše:Tak sem si ho taky koupil. Prvni dojem byl uzasny....hooodne velky display. Zkousel sem ho asi 15 minut, pac sem na to nemel cas (mam ho az k Vanocum:)). Hudba hraje uplne kvele a video taky....U radia sem nejak nemoh nastelovat, aby mi to psalo co je to za stanici(nazev) a nahravani radia sem taky nejak nerozchodil-jde to vubec? Ale jinak je to uzasna vecicka
co to je za stanici to myslim vypíše při určitý síle signálum, já teda vlastnim doonio forty ale z rádia mi to nahrává myslim když dáš normal rec
x039
Junior

Odeslat příspěvekod dj-fuckear 2. 12. 2007 19:24

Jakakoli stanice....akorat mi to ukazuje prekvenci a zadny nazev stanice....s tim nahravanim je to mozny..ja to zkousel jen chvilku:)
dj-fuckear
Junior

Odeslat příspěvekod x039 2. 12. 2007 20:03

dj-fuckear píše:Jakakoli stanice....akorat mi to ukazuje prekvenci a zadny nazev stanice....s tim nahravanim je to mozny..ja to zkousel jen chvilku:)
mě to tam třeba ukazuje nějakou stupnici signálu od normal čísla a myslim že když mam 32 a větší tak mi to ukáže ale ne u každý frekvence je název
x039
Junior

Odeslat příspěvekod Caba 2. 12. 2007 21:12

Já myslím, že RDS tento přehrávač nemá :-(
Caba
Junior

Odeslat příspěvekod dj-fuckear 2. 12. 2007 21:44

tak to by vysvetlovalo, proc mi to nejde:)
dj-fuckear
Junior

Odeslat příspěvekod x039 3. 12. 2007 08:22

Caba píše:Já myslím, že RDS tento přehrávač nemá :-(:/quote]
aha tak to sem se nekouknul jestli má :-D moje chyba :D
x039
Junior

Odeslat příspěvekod tino4 3. 12. 2007 17:03

SAMSUNG ma RDS :)
tino4
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caba 3. 12. 2007 18:39

tino4: Ty si neumíš přečíst název tématu? :roll:
Co je tady komu po tom co má nějaký Samsung. Tady je debata o ACE . A ani se nikdo neptal, který jiný přehrávač umí RDS.
Běž už laskavě se svou averzí k Dooniu do p.... :evil:
(do jiného threadu)
Caba
Junior

Odeslat příspěvekod losh 3. 12. 2007 21:22

Fiha. A preco ma tino4 averziu k dooniu? To by ma zaujimalo, skoro som ace kupil...
losh
Junior

Odeslat příspěvekod DC20 3. 12. 2007 21:43

tak to by zaujimalo aj mna :)
DC20
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tomros123 3. 12. 2007 21:46

pls nevietie niekdo ako je to s vydržou a neviem sa rozhodnuť či 4 alebo 2gb ktore odporučate
tomros123
Junior

Odeslat příspěvekod The Wolverine 3. 12. 2007 22:05

tomros123
na kolik mas.

Doonio neni tak dobry jako D2, na tom se shodnem, ale stoji pulku a mnohym staci ,co je na tom spatneho a kdo chce at si priplati. Doonio je rozhodne lepsi vyrobce nez nejaky infinity, Sencor, Apacer a takovi.
Schiit Bifrost 4490 ► Schiit Asgard 2 ► Audeze LCD-X │ Grado GH4
Marantz PM7000N ► Bowers & Wilkins 684
The Wolverine
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků