Doonio ACE - máte ho už někdo? Podělte se o zkušenosti.

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod kalinohout 27. 3. 2008 02:13

Prave jsem si ho chtel koupit,ale ted jsem sel na stranky a videl jsem tam tu novinku doonio naut a zacinam rozmyslet,co mam vzit?
kalinohout
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 27. 3. 2008 12:25

Vem Naut
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod greenh007 29. 4. 2008 15:50

nejsem žádný cimprlich, některá videa mám kvůli kapacitě (pouze 2GB verze) tak na hranici koukatelnosti, ale přesto mi hodně vadí - více než nízký bitrate - sekání filmu, které je patrné při snížení FPS byť jen o 1 jediný snímek (tj.z 25 na 24, o 22, na které to dělá dodávaný AVIconverter, ani nemluvě). Je si na to zapotřebí zvyknout (?), nebo to tak vidím jenom já (??)

moc děkuji za odpověď

P.S. neporadil by ještě někdo, zda-li se dá nějak ošidit neochota přehrávače řadit soubory ve složkách dle abecedy ??
P.P.S. jinak na ACE jsem si zvykl už docela dost hodně, a to jsem z něj byl na začátku tuze smutný (repráček, zmatený indikátor batt.aj.)
greenh007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod digispo 20. 5. 2008 21:44

mam ho taky, skoda ze nedelaji 8GB, prave proto premyslim o doonio naut? nevite o nem neco?
digispo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod AgentProvocateur 20. 6. 2008 18:11

Taková zajímavost - ačkoliv se to nikde neuvádí, Doonio Ace (mám 4 GB verzi) přehraje také bezeztrátové formáty FLAC a APE, což už činí seznam podporovaných formátů zajímavější :o)
AgentProvocateur
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sethoo 5. 12. 2008 17:13

nemohl by mi někdo, kdo vlastní tenhle přehrávač vyfotit rozdělaný kabel, který se strká do přehrávače ? utrli se mi tam 3 drátky, a nevím jak patří .. rád bych je tam připájel, at nemusím zbytečně vyhazovat 300 za novej kabel.. Díky
sethoo
Kolemjdoucí

Předchozí stránka