Cowon D2 notepad

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Lucyli 27. 11. 2007 21:38

Jak je tam ten notepad, tak daj se tam psát nějaké poznámky nebo to slouží jen jako malování? Díky moc za odpověď
Lucyli
1. Aristokratka klubu D2

Odeslat příspěvekod fernetik 28. 11. 2007 17:37

ako pisat tam mozes..ale ja by som to skor nazval malovanie
**Naco si nepamatam to sa nestalo**
Core2Duo E6400@3,6GHZ
Corsair 2x1024MB DDRII 1066MHZ
GeForce GTX280 1GB

Cowon D2 4GB black(fw 3.57)+ Kingston SD 2GB + Sennheiser PX100 + Etymotic ER6i Black
fernetik
Aristokrat klubu D2
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lucyli 28. 11. 2007 17:51

jo jakože tam není klávesnice jak na pda že? Myslíte si že tam pak něco takovýho přidají v novém firmwaru?
Lucyli
1. Aristokratka klubu D2

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 28. 11. 2007 17:54

Jen doplnim. Ten obrazek se pak ulozi jako Jpeg v rozliseni 320x240.
Existuje jedna flashova aplikace, kde je vyobrazena plocha i klavesnice pro psani. Jen jsem ji nerozjel a pochybuju ze funguje. Mozne by to vask bylo.
Jen ze zvedavosti. Proc to potrebujes? :wink:
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lucyli 28. 11. 2007 17:57

A ještě jsem se chtěla zeptat k těm E-books, dá se tam dát záložka, když budu mít něco rozečtenýho, že se mi to zapne přesně tam kde jsem skončila číst?
Lucyli
1. Aristokratka klubu D2

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 28. 11. 2007 18:00

jj, jde. Predtim jsem to nezkousel. Ale vcera jsem se ucil na maturitni tema a slo to. To jsou ty bookmarks
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lucyli 28. 11. 2007 18:01

4 xxxdvorixxx: Jen tak mě to zajímá, protože mě taťka furt přemlouvá ať si vemu radši PDA...donesl mi ho na zkoušku a je to úplně dobré na tom psát :D Nevím jestli si nemám radši vzít to PDA je tam net,normálně windows media player,foťák..asi bych si ho aj vzala ale je blbé že paměť je max. 2GB což mi dost vadí no...tak nevim..
Lucyli
1. Aristokratka klubu D2

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 28. 11. 2007 18:11

Pokud ti jde i o fotak, web apod.
Na to nikdy D2 mit nebude, aby vynahradila tolik funkci. Primarne je jako prehravac. Pokud ti jde o zvuk, radsi prehravac samostatny.
Naopak PDA umi vice veci najednou, ale zadnou neumi tak, aby nahradila pristroj puvodne koncipovany na tu kterou vec. (pocitac na web, fotak na foceni, Foobar za WMP apod.). Ale pokud te okouzlili vsechny fuknce dohromady a nevadi ti nedotazenost zvuku, ber PDA.
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků