Evolve Neo vs. Doonio ACE

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod tino4 10. 12. 2007 16:23

ozzy_zf ja doonio nechvalim ja sa ti snazim pekne vysvetlit ze obidve su lacne cinske ......
tino4
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matiniela 10. 12. 2007 16:24

i kdyz jsou činske proc by nemohli byt dobre?
Sansa e260+rockbox, Nokia E63, Koss porta pro, Sennheiser CX 300
Matiniela
Junior

Odeslat příspěvekod ozzy_zf 10. 12. 2007 17:03

tino4 píše:ozzy_zf ja doonio nechvalim ja sa ti snazim pekne vysvetlit ze obidve su lacne cinske ......


Přečti si to moje P.S: ještě jednou jo? Pokud tam najdeš slovo chválit, tak mi prosím napiš SZ. :) Dobře jinými slovy ... upřednostňuje ACE místo Nea ... OK? Víš kolik máš doma čínský elektroniky, by si se divil. Schválně se koukni na štítek většiny elektrozařízení. Jo a ještě by mě zajímalo, kde se mi to snažíš vysvětlit, že to je "lacne cinske ......"?
ozzy_zf
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod veet-e-check 10. 12. 2007 17:23

nehadejte se :D :D tino4 nidky nebude chvalit cinu stejne jako ja nebudu chvalit ipod protoze ho treba uplne nesnasim a nikdo na svete mi nevyvrati ze je nej a ze je nejpouzivanejsi nejlepsi nejvkalitnejsi ma nejlepsi servis a tyhle veci ,,,,,,,, a jak rekl rayen gigs tak porovnavate neporovnatelny kouknes na menu a hned vidis proveden kdo ma jaky menu kouknes na to jak vubec vypada a hned vidis co bude co zac....... tyhle pristsotrje se fakt nedaji srovnavat ......
veet-e-check
Junior

Odeslat příspěvekod Matiniela 10. 12. 2007 17:25

jj mas pravdu
Sansa e260+rockbox, Nokia E63, Koss porta pro, Sennheiser CX 300
Matiniela
Junior

Odeslat příspěvekod x039 10. 12. 2007 18:56

asi takhle, dokud to nemáš tak nekritizuj - já mam donioo forty a myslim si svoje - a to že je to korejskej výrobek je známo, tady de třeba i o servis, ty přehrávače no name tady kupuje nejmenovaná firma která je prodává pod svojí značkou - kdyby ty přehrávače byly šmejdy tak by jim ten prodej asi nevynášel protože po pár neúspěšných reklamacích by to asi nemělo cenu
x039
Junior

Odeslat příspěvekod bombul 10. 12. 2007 20:00

Lidi proste sa zmierme s tym, ze tino je zaujaty proti doonio. :wink:
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ozzy_zf 10. 12. 2007 20:25

x039 píše:asi takhle, dokud to nemáš tak nekritizuj... ./quote]

přesně tak.

Já se hádat nechci, jen mě prostě zajímají jeho argumenty proti Dooniu? Proč takhle soukromničit se SZ? Buď napsat co teda je špatně, nebo uvést zdroj, kde si to popřípadě můžu přečíst. To je vše, že nemá rád Doonio mu neberu. Sám mám zálusk na iTouch, jenže zatim je to jen předražená novinka, ale příští rok si asi udělám radost pod stromeček ;). Zatim mi bude sloužit ACE.
ozzy_zf
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod shayooo 5. 2. 2008 15:52

evolve je shitna znacka...aj ja rozmyslam o doonio
shayooo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 5. 2. 2008 16:29

Prečo shitna? Presne taka ako Doonio. Mam možnosť porovnať, mam doma oboje.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod shayooo 5. 2. 2008 16:52

tak si to porovnaj napr so samsungom, sony, apple alebo creative
shayooo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 5. 2. 2008 17:27

Suhlasim, lenže oproti nim je shitne aj tebou spominane Doonio. A toto je topic o porovnani Evolve a Doonio. :wink:
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vencos 5. 2. 2008 18:34

OT: Zhruba před půl rokem mi napsal Matiniela s tím že si chce koupit porty, pak že si chce koupit sansu... A pak ipod nano. :D
No a jak mi pak říkal, ipod nano mu koupila matka a porty snad taky, pak si to něják rozmyslel a matka mu koupila sasnu nebo něco takového... Každopádně si vzpomínám jak mi matiniela psal že mu matka koupila nano a porty :mrgreen: A že neví, že si k tomu ještě koupí PSP a sansu... No a jednou bylo to někdy v listopadu mi psal že jede do prahy a že si koupí sansu, den dva na to, že má sansu a že je s ní spokojenej (a to mi psal asi třikrát)
No a pak začal mektat o tom že má doonio ace, že je lepší než sansa atd :roll: Z čehož plyne že dohormady nakecal že má tři přehrávače a porty :lol:

Přišel na mě jako ukecanej maminčin mazánek :) A když jsem mu začal vypisovat co všechno umí rockbox a nano neumí, psal obligátní hm.
ukecanec ukecaná, buď zase kecá,nebo to konečně myslí vážně :D

Trošku mi to připomíná jistého Tina4 :mrgreen:

Nicméně z toho icq ho dost znám a působil na mě viz výše, jako jakési hovádko...

To já jen tak :)

Chtěl jsem tím nastínit k čemu potřebuje druhé doonio k sanse a ipodu...

PS: můžu doložit log z icq, kdyby někdo nevěřil, ale hlavního tématu se to zas tak netýká
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 5. 2. 2008 19:14

Vencos: tino mi dodnes posila spam na ICQ... diky mu...
p.s. jo ma to byt jeho soused, co to posila :wink: Pozor na sousedy (nebo schizofreniky a blizence) :mrgreen:
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vencos 5. 2. 2008 19:49

to u něj bydlí soused či co?
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků