[recenzia] Creative Zen 2GB

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Bína 28. 4. 2009 14:59

Budeš rozebírat player a tím přijdeš o záruku, jen aby jsi dostal pryč pár smítek z displaje? Uvědom se prosímtě.
Jinak kámoš už 3/4 roku používá zena bez funkčního displeje a nestěžuje si.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Figut 28. 4. 2009 15:02

Ty vo_e :-D
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 28. 4. 2009 15:16

No, má to prostě jak iPod shuffle :-D
Jemu se ten displej někde rozlámal a nato, aby to dotáhl do servisu je moc línej.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Balda_87 28. 4. 2009 16:12

Bína píše:Budeš rozebírat player a tím přijdeš o záruku, jen aby jsi dostal pryč pár smítek z displaje? Uvědom se prosímtě.

neříkám že do toho jdu hned, taky proto se ptám jestli mi to vyčistí servis. Ale pokud to takle půjde dál, nebude moc hezký koukání na filmy, což občas dělám. Teť je to předevšim vidět na světle, dost vidět. Zatim to neni tak děsný, ale mám ho teprv cca 3 měsíce a už to začíná bejt vidět, nechci si představit co tam bude po roce.
Zvukomol, elektrožrout, čilautář a spontánní kreativec, jenž procit ve stadiu repetativ.

iPod classic 160GB (rockboxed).
└> Sennheiser IE8 + Denon AH C551
+ ZoomH4n - mrštný lapač kmitů

Canon 1100D + Canon EFS 17-85mm
Huawei P8
Balda_87
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod G.I.G.N 1. 5. 2009 15:41

Přiložená sluchátka jsou pro zlost :( Mohli byste mi doporučit nějaka kvalitní sluchátka do 800Kč nejlépe špunty.
G.I.G.N
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Balda_87 1. 5. 2009 16:20

Tady jsi slušně OT. A 800kč je málo... koukni mi do podpisu stačí přihodit jen pár stovek.
btw ty jsi od těch sluchátek něco čekal? Já je prvně ani nezkusil..
Zvukomol, elektrožrout, čilautář a spontánní kreativec, jenž procit ve stadiu repetativ.

iPod classic 160GB (rockboxed).
└> Sennheiser IE8 + Denon AH C551
+ ZoomH4n - mrštný lapač kmitů

Canon 1100D + Canon EFS 17-85mm
Huawei P8
Balda_87
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rid60 7. 7. 2009 09:31

Nasiel som doma nabijacku na gps evolve a chcel by som sa spytat ci by som ju mohol pouzit aj na Zen (Out: 5.0V, 650 mA). Dik
rid60
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rid60 9. 7. 2009 12:48

Takze nikto nic? Tak to vyskusam a uvidim, snad neuvidim ziadny dym :-S
rid60
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod slipknot27 18. 7. 2009 11:15

Tak nejako taktiez som nasiel nabijacku na emegton m7 cult kt. sa pokazil display :-( a zaruka uz nebola :-( inak to bol celkom fajny stroj a teraz mam objednany uz ZEN tak sa chcem taktiez spytat ci 5V 300mA bude v poriadku a nic sa snim nestane ked mi dojde??...dakujem za pripadnu odpoved.
slipknot27
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Panstuc 1. 8. 2009 11:46

Zdravim, nedávno jsem si pořídíl Zen a teď se chystám dokoupit sluchátka a tak bych potřeboval mít jistotu ohledně výstupního výkonu přehravače vůči impedanci špuntů..

Mám jasně vybrané j-Jays, protože se mi zamlouvají tak, podle hodnocení, vůbec vzhledově a cenou. Jen mají odpor 32 ohm. Chci tedy ujistit, že je to utáhne, tak mi prosim někdo sdělte své zkušenosti s touto kombinaci, podobnou nebo snad s tím hlasitějším us firmwarem .. Díky

Jinak jsem zatím jako průměrný uživatel se Zenem velmi spokojen. Hlavně za ty peníze výborná koupě.
Panstuc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod palinoch 1. 8. 2009 14:11

Kludne kup. Mal som Zen a nebudes mat problem.
palinoch
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Panstuc 2. 8. 2009 22:17

Ok, taky jsem nahrál US firmware. Snad to zvládne. Rozdíl tam je slušný..
Jinak těžký OT: Že jsem si po nastudování paypal a dodání odvahy nakonec namísto j-jays objednal za pár babek Head directy RE2. Tak jsem zvědav.. Bude to těžky týden..
Panstuc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Balda_87 3. 8. 2009 07:13

V čem že je rozdíl s US firmware? Jen hlasitrost? Ty doteď nepoužíval špunty, že? :-D nepotřebuju přidávat, myslím že pak už by mi vyskočily oči z ďůlků :-D
nebo se změní i charakteristika zvuku? Docela mě zaráží jak zen nezahraje dubový věci tak teple, hutně jak upe nejobyčejnější noname mp4 player, nebo moje uboze ubruměná zvukovka.

EDIT: http://cs.creative.com/products/product ... eaturePage koukal jsem po tom firmware a našel jsem Creative ZEN MX, ví někdo to je to zač? v čem je jiný? podle popisu od creativu nevidim změnu, krom toho že má na tlačítku play znak vypínače :nenapadne
Zvukomol, elektrožrout, čilautář a spontánní kreativec, jenž procit ve stadiu repetativ.

iPod classic 160GB (rockboxed).
└> Sennheiser IE8 + Denon AH C551
+ ZoomH4n - mrštný lapač kmitů

Canon 1100D + Canon EFS 17-85mm
Huawei P8
Balda_87
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Panstuc 3. 8. 2009 10:19

Mám tam 1.21.03 jako předtím a rozdíl je asi jen v hlasitosti.. Já jsem se zvukem Zenu relativně spokojen. Mám možnost jej porovnat jen se starým iAudiem U2 a max nokii 6234 a rozhodně se mi víc zamlouvá.. Jen nemám takové možnosti si zvuk doladit různými efekty podle sebe jako u U2 a eq atak mi u něj přijde vůbec.. Moc se mi na něm zatim ale nelíbí např něco od hendrixe.. Uvidim ještě podle nových sluchátek..

Zatim mám KPP a plugy (zavádění hnus a všechno).. Taky jsem nízkorozpočtový posluchač a kvalitou hifi nepolíbený, proto bych pak možná tvrdil naprosto něco jiného.. Nevybavuje se mi na to zrovna žádné přísloví.. Prostě piješ od mala spokojeně vodu a jak ti v pubertě dají loka coly, nechceš už nic jiného, takže nemůžu tak posoudit.. Ve světě vody jsem teda nevědomky happy.

Jinak něco o tom MX na CZC: http://www.czechcomputer.cz/disc_doc-P3032241B799104BCC12575CF006F1040.html?ansid=1
Panstuc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod palinoch 3. 8. 2009 16:38

S Head directy RE2 budes spokojny. Predsa J-Jays je zaklad , ale hraju v pohode.
palinoch
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků