[recenzia] Creative Zen 2GB

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Dzordano_Bruno 22. 4. 2008 17:18

On je problém v tom, že X5 je špičková, nemá konkurenci, ale na dnešní modely typu ,,KRABIČKA OD SIREK" jí to dávaj jen ve velikosti. Jinak jejich čipy nejsou tak kvalitní a jsou celkově špatný. Pokud je k sehnání, tak bych jí bral. Vyplatí se.
Poslouchej, co to dá, protože pak už neuslyšíš nic :)
Audio: Iaudio X5L, Samsung YP T10, Ipod Shuffle, Ipod Nano.
Sluchátka: GRADO SR 60, Koss KSC 15/17/22/ Porta Pro.
Dzordano_Bruno
GRADOmaster

Odeslat příspěvekod palinoch 22. 4. 2008 17:22

no mna prekvapilo ze v recenzii avmania shure vs fi10 iaudio i7 vo vyssej hlasitosti produkovala sum. tak nejak to bolo napisane, a to ma sokovalo.
palinoch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Dzordano_Bruno 22. 4. 2008 17:31

On je problém v tom, jestli neměla šum ta nahrávka:( I7 jsem osobně neslyšel, ale podle recenzí se moc nepovedla. Tím moc ber to, že je to pořád špička, ale najdou se i o chlup lepší :)
Dzordano_Bruno
GRADOmaster

Odeslat příspěvekod nordblanc 22. 4. 2008 17:39

Dzordano_Bruno: A nevadili by ti dve nedostatky kt. zen ma? Myslim nepodporu mass storage a hlavne adresarovu strukturu... :(
Mna od jeho kupi odradilo prave toto, kedze ho ma kamos, tak som si ho vyskusal a zvukovo mi vyhovoval, inak myslim ze Cena/vykon nema konkurenciu, tazko najst nieco podobne. :hm :-)
PC: GB 790X-UD4, Amd Phenom II X3 710, Sapphire 4830 512 Mb HDMI, 2x2 GB Patriot VIPER, Seasonic 500W, WD6401AALS + WD 2000JB, DVDRW Samsung SH-S223Q LS, Case: Thermaltake M9 BWS, Acer P221w DVI, AC AF 12025PWM
nordblanc
Junior

Odeslat příspěvekod palinoch 22. 4. 2008 17:42

no u ZENAje u mna slaba hlasitost. je to u mna idividualna zalezitost, tak aurelius9 je absolutne spokojny. su ludia co pocuvaju na polovicnej hlasitosti ja pocuvam skoro naplno. ked pouzivaju nekvalitne sluchatka tak vysky rezu, basy do dzezu tak sa ani necudujem ze pocuvaju na polovicnej hlasitosti. tym ze pouzivam vyssiu hlasitost sa rychlejsie vybija baterka. inac max spokojnost a na cesty POHODA.
palinoch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Dzordano_Bruno 22. 4. 2008 18:09

nordblanc píše:Dzordano_Bruno: A nevadili by ti dve nedostatky kt. zen ma? Myslim nepodporu mass storage a hlavne adresarovu strukturu... :(
Mna od jeho kupi odradilo prave toto, kedze ho ma kamos, tak som si ho vyskusal a zvukovo mi vyhovoval, inak myslim ze Cena/vykon nema konkurenciu, tazko najst nieco podobne. :hm :-)

Mně nějak řazení pomocí tagu nevadí a pokud to tam budu rvát WM11, tak je mi to opravdu jedno. Měl jsem i iopod a nestěžoval jsem si, takže tohle by neměl být problém

Palinoch... Hlasitosti je minimální, tak to mě nenadchlo, u iaudia je hlasitost max. 40, já jedu na 22 maximálně.. Někdy v tamvaji až na 26, ale to už je opravdu hluk...
Dzordano_Bruno
GRADOmaster

Odeslat příspěvekod palinoch 22. 4. 2008 18:14

no ja osobne by som bol spokojny keby som sa pohyboval v strede, ale tak je to u mna 21,22 z 25 8-S
palinoch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Dzordano_Bruno 22. 4. 2008 18:47

Tak to jsi docela nahluchlej:D
Nevíš, klik má výkon ten zen?
Dzordano_Bruno
GRADOmaster

Odeslat příspěvekod palinoch 22. 4. 2008 19:10

na 17 stranke je nieco popisane ale lustit sa mi to nechce. mam rad hlasitejsi posluch samozrejme v medziach normalnosti.
palinoch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod flatliners 22. 4. 2008 19:19

palinoch:q-jays maj impedanci 39ohmů,takže potřebujou větší hlasitost.když tam dáš obyčejný pecky tak to bude hrát daleko víc nahlas...moje Senny maj 32ohmů a posloucham na D2 na 36 až 42 z 50.taky už mi tady někdo napsal že sem nahluchlej :D
Metal/HC/Punk
Galaxy Note 20 Ultra
Westone 4R, AUDIOSENSE T800, Bang & Olufsen BeoPlay H6, FiiO Btr3k
flatliners
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod palinoch 22. 4. 2008 19:21

no presne! tiez som si myslel. a ked pocuvam hudbu v 320 tak musim hlasitost este rocha pridat.
palinoch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Dzordano_Bruno 22. 4. 2008 19:23

Ono to hodně záleží jaký mají odpor sluchadla. Já na gradech s 32 ohmama to budu poslouchat asi taky krapet jinak..
Ale teď mě zaujal:
http://labo.generationmp3.com/2007/03/0 ... amsung-k3/

Teď nevím, co je lepší:) Mikrofony a takový ty kraviny nejsou pro mě hlavní, ale design a zvuk. Cenově jsou na tom stejně..
Dzordano_Bruno
GRADOmaster

Odeslat příspěvekod flatliners 22. 4. 2008 19:30

taky záleží jak je nastavenej ekvalizér a různý bbe,mach3bassy,superbassy a já nevim co,to dělá s hlasitostí taky hodně.já mam ekvalizer vyplej,všechny ty kraviny okolo taky a musim to dát aspoň na těch 36 aby to bylo nahlas.pokud ale přepnu ekvalizér na např. Rock a přidam ty basy tak to řve jak kráva...
Metal/HC/Punk
Galaxy Note 20 Ultra
flatliners
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod palinoch 22. 4. 2008 19:33

tu je na samsunga recenzia http://pocitace.sme.sk/c/3336156/Samsun ... hudby.html no ja mam EQ pop ale pocit ze mas este zvukovu rezervu by bol prijemny.
Naposledy upravil palinoch dne 22. 4. 2008 19:33, celkově upraveno 1
palinoch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod flatliners 22. 4. 2008 19:33

Dzordano_Bruno:co takhle Iriver Clix2-4gb ja za 2990,-,zvuk bude super a má klasickej massstorage oproti samsungu...
Metal/HC/Punk
Galaxy Note 20 Ultra
flatliners
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka