[recenzia] Creative Zen 2GB

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Dzordano_Bruno 28. 4. 2008 20:42

flatliners píše:tyhlety hodnocení mno....řek bych že je to člověk od člověka co se mu líbí za zvuk a rozhodně bych nevybíral podle hodnocení na netu...podle mě třeba D2 hraje líp než P2
taky si ten týpek trochu protiřečí ne,před ti měl na prvnim místě clix2 a teď ho předběhli oba samsungy i sony,viz:
http://mp3.generationmp3.com/2007/12/21 ... -par-gmp3/

To jo, na to jsem taky koukal. Spíš mi přijde, že to testuje pořád někdo jinej a tím se jen potrvzuje, že co člověk to chuť. Ale T10 je v hodnocení zařazená jako nová, tak uvidíme, jak bude v žebříčku lítat:D
Poslouchej, co to dá, protože pak už neuslyšíš nic :)
Audio: Iaudio X5L, Samsung YP T10, Ipod Shuffle, Ipod Nano.
Sluchátka: GRADO SR 60, Koss KSC 15/17/22/ Porta Pro.
Dzordano_Bruno
GRADOmaster

Odeslat příspěvekod palinoch 29. 4. 2008 14:05

no rozhodne je to zaujimave. ohladom zenu ze si nevedie velmi dobre. v rebricku sa drzi stale niekde nad stredom, a to v dvoch porovnavackach. aby som bol objektivny nic to nemusi znamenat, lebo taky iriver e100 co som cital tak je zvuk... bolo napisane EXCELENTNY! ale vydrz baterie je chaba. no na zaver k tomu zrovnaniu MP3 od sirius ze meizu 6 je tak fantasticky ze v rebricku je na predposlednom mieste http://mp3.generationmp3.com/2008/04/28 ... more-10642
palinoch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod flatliners 29. 4. 2008 14:43

podle těch obrázků co sou pod srovnánim testovali na peckách,což je taky trochu zavádějící,ať už sou to pecky třeba za desítku...
Metal/HC/Punk
Galaxy Note 20 Ultra
Westone 4R, AUDIOSENSE T800, Bang & Olufsen BeoPlay H6, FiiO Btr3k
flatliners
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Leito061 2. 5. 2008 18:43

pls ma tu niekto prerobene filmi do zenu maam novi dnes mi dosiel 16GB verzia pls ak niekto ma prerobene filmi to je jedno ake hocijake nech sa mi ozve na Leito061@azet.sk pls
Leito061
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 2. 5. 2008 21:30

panacku, tady warez nejede...
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Leito061 3. 5. 2008 09:27

poradte ako maam urobit priecinok naprikald u videi filmi a donho to dat cez prehrehravac to nejde presutut to sa da cez comp?
Leito061
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod palinoch 3. 5. 2008 11:03

precitaj si cele vlakno tam najdes vela informacii. u videii to je tak, ze si das cez ZEN media expore,r browse media, video, utvoris si novy priecinok a das film.
palinoch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Dzordano_Bruno 3. 5. 2008 11:03

Leito061 píše:poradte ako maam urobit priecinok naprikald u videi filmi a donho to dat cez prehrehravac to nejde presutut to sa da cez comp?

warez a podobné věci tady nemají, co dělat. Řeš to ba webech tomu určeným!!!!

Jinak hodnocení na generationmp3 je docela solidní, takže bych vběřil hodnocení. Bude tam hlavně poměr cena/výkon, já vybírám přehrávače právě podle této stránky a vždycky spokojenost.
Dzordano_Bruno
GRADOmaster

Odeslat příspěvekod ThaKid 5. 5. 2008 16:11

Zdravim všechny,
Mohli byste mě poradit, který z přehrávačů Creative ZEN 4GB nebo Samsung T10 4GB byste mě doporučili? Rozhoduji se mezi těmito a nevím, který bude lepší volba. U samsungu vidím jako jedinou nevýhodu speciální kabel, ale zase má vyšší výdrž...fakt nevim kterej :-)
Předem dík za doporučení.
ThaKid
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod inwo 5. 5. 2008 16:18

Ide tu o to, ci ti napriklad aj do buducna bude stacit 4 GB. U samsungu si moc nepomozes, u Zenu zbehnes do obchodu a dokupis karticku. Dalsi vec, ktoru si aj sam spomenul je kabel. Samsung mozes nabijat bud z uz prilozeneho kablu, alebo ako som sa dozvedel na ich stranke tak aj z nabky na samsung mobily, co zlepsuje jeho dosiahnutelnost (napriklad ked to porovnas so Sansou alebo Sony) ale zasa miniusb bude mat asi aj tak viac ludi ako samsung nabku. Ak mas mobil s BT, tak zasa nieje co riesit, spojenie a udajne aj telefonovianie ( tu neviem, ci to autor myslel tak, ze pristroj sluzi ako HF sada, alebo tak, ze len "prepoji" hovor, ak uz pocuvam hudbu zo samsungu na nejakou stereo BT HF, to sa musis uz popitat vo vlakne tomu urcenom). Co sa tyka ovladania z kaspe, tak to ti vyjde najdeno, samsung sa neda, kedze ma dotykac, zen mozes, ale.. ak nezamknes klavesnicu, tak stale svieti, i ked slabo a zerie baterku navyse.. Zatial ma nejake dalsie markantne rozdieli nenapadaju...
Zen 2 GB US fw (ZEN Skin with Wire Management + Folia) + 8GB SDHC, EP 630 + Koss Porta Pro
TP R500, WXP, FUBAR IV (LM 4562) + AKG K701
Nokia 6233, 5530 XM, SE k610i @ W660i + HPM-70
inwo
Junior

Odeslat příspěvekod ThaKid 5. 5. 2008 16:40

Dík za rychlou odpověď :-)
Myslím, že 4GB už je dost, doteď jsem měl 1GB a bez problémů, tady asi něco zaberou videa a tak sem si říkal, že do budoucna vezmu radši tu 4GB než 2GB.
A ty osobně bys teďka bral kterej??
Ještě bych se zeptal někoho kdo má samsunga jak je to s výdrží na jedno nabití?předpokládám že tak 25h by mohl dát a co ZEN?
ThaKid
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dzordano_Bruno 5. 5. 2008 16:55

Samsungem je to stejně jako se všema, jak si moc hraješ, tak míň vydrží. Papírovejch je 30:)
Dzordano_Bruno
GRADOmaster

Odeslat příspěvekod inwo 5. 5. 2008 17:38

Ja uz si moc nenavyberam, Zena som si kupil ani nie pred 3 tyzdnami, tak s kupou noveho nebudem ponahlat. Ved peniaze sa nekotia sami od seba na strome ;)) A co sa tyka T-10, dnes som naneho ukecal kamosa, tak snad do tyzdna mi ho pozicia, aby som ho okostoval ;) No vydrz zena.... Nikdy som ju nemeral, dlho ho nemam a baterka este nepresla uplnou optimalizaciou, ale tak z odhadu, takych 14 - 18 hodin, po prvych 3. nabitiach utiahne.. Video nepozeram, iba hudbu + nieco z toho si zerie aj SD karta, takze ak pozeras/pocuvas z nej, ma to isto o nieco vetsiu spotrebu.
Zen 2 GB US fw (ZEN Skin with Wire Management + Folia) + 8GB SDHC, EP 630 + Koss Porta Pro
inwo
Junior

Odeslat příspěvekod ThaKid 5. 5. 2008 20:18

Dík. Stejně pořád nevim :-) ještě zkusim omrknout nějaký zahraniční recenze a uvidíme...jediný, co mě na samsungu odrazuje je ten nestandardní konektor. A ještě jedna otázečka na majitele obou strojů: Co zpracování? vrže někde něco? nebo případně nějaký jiný chybky?
ThaKid
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod inwo 5. 5. 2008 21:49

No jedna taka pikoska.. Na Zene nechas strasne rychlo otlacky, ci uz na tlacitkach, alebo na display (teda ja mam namo foliu a nie a nie sa ich zbavit) Ale myslim, ze to bude zial aj pripad Samsungu. A co sa tyka vrzania, samsung nemoze, ved je taky tenky.. to by bol pak asi hoodne velky pru..r. Zen? je hrubsi, ale nemam ten pocit, lenze ja ho mam v tom puzdre a tam rozhodne nic nevrze ;) A ma to jednu velku vyhodu, mozem do neho skovat kable z KPP, a tie su veru niekedy riadne otravne/dlhe ;)

Edit: ja by som sa toho konektoru nebal.. Resp, skorej bude mozno problem zohnat nahradny USB kabel. Ked tam pasuje nabijacka z mobilu, tak datovy kabel bude tiez mozno z mobilu pasovat.. Treba skusit..
Btw: nabijacka na mobili stoji u nas na nete okolo 550,-
inwo
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka