[recenzia] Creative Zen 2GB

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod cattle 9. 7. 2008 11:29

Dobry den dnes som si kupil novy ZEN a chcel by som sa spytat ci sa mp3 prehravac nema najprv uplne vybit a nasledne nabit, lebo v navode je pisane ze pred spustenim by sa mal mp3 uplne nabit.Ide mi o to aby som nejak zle nenaformatoval baterku
cattle
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slawall 9. 7. 2008 18:18

Hoj, baterka se neformatuje, nema se tam co formatovat...ma sice kapacitu, ale jinou nez ulozne zarizeni, takze ji jen plne nabi, presne tak, jak pisou v manualu...
Kdo si koupí hjundaje, nadosmrti kunda je.
Slawall
PortaMan

Odeslat příspěvekod numeros77 13. 7. 2008 20:25

vsetci co mate Zen podla vas ma aky vystupny vykon??? 2x10 mW neni malo???dik za odpoved...
numeros77
Junior

Odeslat příspěvekod Slawall 13. 7. 2008 20:38

Neni to malo, je to akorat...pokud se ti to bude zdat malo, nahraj tam US firmware, tim dosahnes vyssiho vykonu.
Kdo si koupí hjundaje, nadosmrti kunda je.
Slawall
PortaMan

Odeslat příspěvekod f3ro_128 15. 7. 2008 22:22

Ahojte mam Creative Zen a som s nim spokojeny.Ale mam jeden problem
niekto pisal ze pouziva pocketvideo converter a ze mu video chodi super.Lenze ak ja pouzijem pocketvideo .. a chcem video posunut napriklad celovecerny film o 45 minut dopredu tak nastane problem ze zvuk ide normalne ale video sa sekne a pojde za takych 15 sekund cim sa dosiahne toho ze zvuk ide dopredu a tym sa film stava nepozeratelnym :-( neviete co s tym ?

ps: ak pouzijem original converter tak to ide super ale ten je velmi pomaly :-(
f3ro_128
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod matus201 17. 7. 2008 21:15

Kamaratovi sa podarilo dost neprijemne poskriabat sklicko ktore kryje display, neviete ci sa niako da zohnat novy kryt? Alebo to niako "zahladit".. dik moc
Cowon iAudio D2 + Shure SE210 + BOSE in ear headphones (mrtve) + koss ksc 75 + koss portapro + Sony MDR-NC22

Nokia 6120c+ 8 GB MicroSD
matus201
Aristokrat klubu D2

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 17. 7. 2008 21:35

kamos pouzival zubni pastu na male ryhy, ale nevim jaky byl ucinek :)
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mareq0 17. 7. 2008 21:51

matus201 píše:...Alebo to niako "zahladit".. dik moc

Nějaký sajrajt na to existuje, ale moc to nefunguje. Teda aspoň mojemu bráchovi to moc nepomohlo :D
Obešel já polí pět!
mareq0
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod inwo 18. 7. 2008 00:17

Ta pasta sa vola Displex a stoji 150 Sk v gsm shope... Na hodinkach funguje genialne... Origos je to na mobil a podobne hracky, ale malo by to fungovat aj tuna..

http://www.displex.com/
Zen 2 GB US fw (ZEN Skin with Wire Management + Folia) + 8GB SDHC, EP 630 + Koss Porta Pro
TP R500, WXP, FUBAR IV (LM 4562) + AKG K701
Nokia 6233, 5530 XM, SE k610i @ W660i + HPM-70
inwo
Junior

Odeslat příspěvekod Power1000 18. 7. 2008 16:42

f3ro_128 píše:Ahojte mam Creative Zen a som s nim spokojeny.Ale mam jeden problem
niekto pisal ze pouziva pocketvideo converter a ze mu video chodi super.Lenze ak ja pouzijem pocketvideo .. a chcem video posunut napriklad celovecerny film o 45 minut dopredu tak nastane problem ze zvuk ide normalne ale video sa sekne a pojde za takych 15 sekund cim sa dosiahne toho ze zvuk ide dopredu a tym sa film stava nepozeratelnym :-( neviete co s tym ?

ps: ak pouzijem original converter tak to ide super ale ten je velmi pomaly :-(

no jelikož se mi podělal disk, tak ten porgram momentalne nemam, ale myslim, že tam byla jedna položka "synchronize audio" nebo "synchronize video"...proste nejak tak se to jmenovalo :hm

ale orpavdu nevim jestli to je na to, a jestli to bude fungovat :-l
Creative Zen 2GB + SoundMAGIC PL-11 + 4GB SDHC;
AMD Athlon 64 3200+ @2.0 GHz, 3GB RAM, 250GB + 320GB HDD, GeForce 9600GSO
Power1000
Junior

Odeslat příspěvekod bassgenerator 18. 7. 2008 18:40

tak dnes som si ho pridelil 2GB verziu+ 1GB karta a absolutna spokojnost.
a samozrejme som si kupil tieto sluchadla, ktore odporucam, no fantasticky hraju, vkladaju sa sice do zvukovodu, ale fakt to stojí za to! z hlasitostou pojdete pekne dole ja to pocuvam na 15 a to je dost ked aj cestujem vlakom! ;-)
http://www.mp3.sk/sluchadla-do-usi-crea ... -4316.html
bassgenerator
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Flammer18 19. 7. 2008 19:42

Zdravim
Rozhodujem sa medzi kupou dvoch mp3 prehravacov. Medzi Creative Zen V+ 2GB a Creative Zen 2GB. Pls poradte ktory z nich je lepsi pretoze sa sam neviem rozhodnut . dik
Flammer18
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Flammer18 20. 7. 2008 23:48

nasiel som este aj tento prehravac terza uz fakt neviem ze ktory : Emgeton M7 CULT 2GB
Flammer18
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 21. 7. 2008 08:16

Vem Zen - M7-nekomu nevyhovuje ovladani, pro mne nepresny displej, menu nepovedena kopie D2
Zen V - proc ho vubec kupovat?
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kewin251 21. 7. 2008 21:44

Zdravím..ZEN-a mám asi tak mesiac a som s ním strašne spokojný!! Kúpil som 2GB verziu + 8GB SDHC kartu..display je proste nádherný, k tomu nemám čo dodať /ako asi každý :-) / ..ďalej chcem spomenúť výkon, ja som s ním určite veľmi spokojný a taktiež ho počúvam aj v autobuse a aj vo vlaku, ale to bude tým, že som si kúpil špunty KOSS The Plug /tie originálne od Creative som ani nevyskúšal, rovno som ich podaroval sesterke :-) / a počúvam to tak na hlasitosti 16-18, ojedinele aj 20 ale viac už nie, treba si chrániť svoj sluch 8-) ..ale aj tak dosť záleží od nahrávky a strašne veľa aj od equalizéra..ďalšia vec je convert videa, písalo sa tu strašne veľa príspevkov o tom aký program používať a či to funguje ako to má..tu by som odporučil /ako už niekto predo mnou/ vynikajúci program JetAudio..v tomto programe je to strašne ľahké, jednoducho zvolíte nech to convertuje do COWON D2 a nie je problém, dokonca aj titulky mi to pridalo samo!! len zase na druhú stranu neviem či je to možné aj vo free verzii tohto programu, treba to len vyskúšať...ale otestoval som aj program WinAVI /konkrétne verziu 7.7/ a tiež to fungovalo dobre podľa jedného návodu ktorý je niekde tu medzi tými 31 stranami :-) ...a hneď pri kúpe by som odporučil kúpiť aj nejaký obal, lebo ako som čítal, dosť sa to škrabká..ja nemám žiaden od Creative, mám len obyčajný plátený obal za možno 50,- ktorý sa predáva pre mobily ale som s ním strašne spokojný, lebo vnútornú stranu má veľmi jemnú a na prehrávači nemám ani jeden škrabanec!!! Tento prehrávač len odporučujem.. 8-D
kewin251
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka