Creative ZEN a jeho vylepšení

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod nerow 26. 12. 2007 02:06

Zdravim, jsem nový uživatel ZENu a zajímalo by mě, jestli jde svým způsobem nějak tuningovat pomocí nějaké utility v PC...Jako např iPod či Sansa jde rozšířit o spoustu funkcí, nahrát Linux apod...tak náročný zas nejsem, mě se hlavně jedná, jestli by šla nějakým způsobem změnit systémová grafika...Rád bych vytvořil nějaky grafický tuning na motiv WM6, Mac OS X, Visty apod...Jelikož když já mam v ruce něco s displejem, tam to musí pěkný graficky prostedí.Ale to neznamená ze ZEN nemá pekný graficky prosterdi, spis na opak...ale rad bych si udelal vlastni grafiku v podobe jiz zminovanyho Mac OS X apod...

doufám ze se to už nekde tady neresilo :) i když verit se mi nechce ze jsem první, kdo má takovýto dotaz...
BenQ-Siemens EL71 s Windows Mobile 6 - Creative ZEN 4GB
nerow
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 26. 12. 2007 12:51

Resit se to neresilo neboj, sam s timhle prehravacem nemam zkusenosti. Ma mem prehravaci to lze, menit vzhled, fonty. Ale o Linuxu si muzes nechat zdat snad na kazdem z dnesnich prehravacu. Jediny, ktery to umel byl byl myslim M:RObe od Olympusu.
Pro iPod a Sansy a nejaky jeste dalsi je Rockbox, neoficialni firmware, pridava nejake vychytavky... :wink:
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nerow 26. 12. 2007 17:14

nechi být OT, ale ten Linux je iPod opravdu existuje, klidně mekni na youtube.com a ten RockBox je zalezitost Sansy...
BenQ-Siemens EL71 s Windows Mobile 6 - Creative ZEN 4GB
nerow
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DC20 26. 12. 2007 17:17

RockBox je aj pre iPod aj pre Sansu aj pre Archos aj pre Cowon aj pre Toshibu aj pre iRiver. Ale len pre niektory typy.
http://www.rockbox.org/
DC20
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 26. 12. 2007 17:31

Nebyl jsem presny sorac. O tom Linuxu jsem nevedel na iPodu. Aspon jsem o neco vzdelanejsi...
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků