Aristokratický klub i7

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod zorooo 21. 7. 2009 13:55

Zdravim. Som vlastnikom I7 a mam jednu otazku. Da sa nejako nastavit nahodne prehravanie skladieb v priecinku? Na tuto funkciu som dost zvyknuty a zaujimalo by ma ci sa da aj na tomto prehravaci nejako zapnut... Dik.
zorooo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marty63 21. 7. 2009 17:40

Tohle nepoužívám, ale myslím, že by to jít mělo. Nastavíš funkci "Boundary" na "Directory" a zapneš Shuffle a mělo by to náhodně přehrávat v rámci daného adresáře.
iAudio X5L, iAudio 7, FiiO X3 1st, Cowon Plenue 1, Cowon Plenue D
Fischer Audio DB02 Mk II, Soundmagic E50, Soundmagic E80, Sennheiser HD650
marty63
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod flame4fun 27. 8. 2009 19:49

zdravim. vlastnim i7 uz asi rok a zacala mi strajkovat bateria. Po napojeni na usb mi po cca 5 minutach nabijania i7 hlasi plnu bateriu. Nasledne pri zapnuti a prehravani hudby vydrzi tak max 1,5 hodinky a pak chcipne (co je hodne daleko od povodnej vydrze). Ked ho dam znovu nabijat, je asi po 5 minutach znovu "full" bateria. Mate s tym niekto iny skusenost, resp ako to riesit?
flame4fun
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jarak 21. 9. 2009 22:14

Ahoj, chci si koupit i A7 a mám na Vás jakožto zkušené uživatele jeden dotaz. Já jsem byl zvyklý na mém stařičkém mp3 poslouchat muziku tak, že jsem si nahrál pres totalcomander do jednotlivých adresářů alba (jeden adresář = jedno album) a pak dal play a celý obsah paměti se mi postupně přehrával tak jak byly adresáře abecedně řazeny. Prostě vždy album (adresář)písničky od 1 po poslední, další album a tak to hrálo až to došlo na konec. To mi vyhovovalo. Pak mi mp3 odešel, koupil jsem si doonio prime a ten to neumí, má poskládané písničky podle nějakého zvláštního klíče (asi dle tagů abcedně), což mě s...re, protože mi hraje metal, pak folk, pak metal, atd. Chci to poslouchat po albech ale pořád. Používám v práci a nechci ručně přepínat alba.
Takže ten dotaz, přehraje mi IA7 celý obsah paměti, tak jak chci ?
Pokud ne, dokáže to D2+, nebo dokáže to vůbec nějaký přehrávač?? Díky za rady, chci něco co hraje po albech, kvalitně a má dobrou výdrž.
Mějte se.
J.
doma: foobar -> Pro-Ject Pre Box S2 Digital, MOJO, HYPA H1 => Senn HP 650 -> Meze 99 classics
ven: AK norma SR15 -> Ibasso IT01 -> Oriveti New Primacy
Jarak
Junior

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 21. 9. 2009 23:23

D2+ přehrává podle abecedy a číslovek :) Musí se zvolit zobrazení Adresářů, ne tagů.
i7 by to taky měla umět...
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Jarak 22. 9. 2009 06:42

To: xxxdvorixxx
Podle abecedy mám rozumět tak, ža všechny písničky v mp3ce seřadí podle abecedy a potom je přehraje, bez ohledu na adresář ?
To právě nechci. To dělá doonio (akorát podle tagů).
Já chci aby mi přehrál první adresář a ptom bez zuásahu do ovládání druhý a potom třetí ... atd. Abych neměl pomíchané písničky z různých adresářů (alb).
J.
doma: foobar -> Pro-Ject Pre Box S2 Digital, MOJO, HYPA H1 => Senn HP 650 -> Meze 99 classics
Jarak
Junior

Odeslat příspěvekod Jarak 22. 9. 2009 06:43

Jo ještě dodám, že třeba ipod nano mi to tak přehrává (podle alb). Jenomže dávat něco do ipodu pomocí toho šíleného softu je děs.
J.
Jarak
Junior

Odeslat příspěvekod Bína 22. 9. 2009 06:50

Cowon D2 přehrává podle složek, ve kterých je to tříděno dle abecedy, když dohaje jedna složka, rovnou začne hrát další.
Prostě přesně to co chceš.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent

Odeslat příspěvekod Jarak 22. 9. 2009 07:11

To Bína:

Díky, to jsem chtěl slyšet. :-)
Teď ještě kdyby mi to někdo potvrdil i u i7, tu zatím pereferuju, ale možná, že by D2 byla lepší, má větší displej (líp na to budu vidět) a podpora karet taky není k zahození.
Díky.
J.
Jarak
Junior

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 22. 9. 2009 07:13

Přehrává po adresářích.
oneill_sx1
Recenzent fóra

Odeslat příspěvekod Jarak 22. 9. 2009 07:46

Oneill_sx1:
Díky, takže stejně jako D2.
No a teď se rozhodnout :-( Jestli i7 nebo D2.
+ D2 = karty
+i7 = cena a výdrž
a samozřejmě i opačně, ale pudu asi do i7 kvůli výdrži. Video mě asi nezajímá, nebo jo ? jako třešnička na dortu.
Díky.
J
Jarak
Junior

Odeslat příspěvekod Figut 22. 9. 2009 10:54

Jarak: Poslal jsem ti SZ.
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod warezo 22. 9. 2009 13:33

neviem to uz nejak najst, ale niekto tu spominal ze ma 7-cku z izraela. nasiell som ho na eBay-i.. nebude to len nejaky fake? ale robi to rozdiel len nejakych 30€
warezo
Junior

Předchozí stránka