[recenze] iRiver Clix2

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod johnybeachman 21. 2. 2008 09:47

Ahoj, dá se nějak uložit themes, aby naskočil i po vypnutí přehrávače? Mně tam pořád skáče ten první...Děkuju
johnybeachman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mareq0 21. 2. 2008 10:22

Jistě že dá, stačí si vybrat téma a: Settings/Display/Save UCI
Obešel já polí pět!
mareq0
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod flatliners 28. 2. 2008 19:21

Iriver Clix2-Představení
Kód: Vybrat vše
http://www.mpx.cz/MP3-HARDWARE%5CiRiver-Clix2-%96-pametovy-MP3-prehravac-plny-funkci-(predstaveni).html
Metal/HC/Punk
Galaxy Note 20 Ultra
Westone 4R, FiiO FH5, Bang & Olufsen BeoPlay H6, FiiO Btr3k
MacBook Pro 13" Retina
Samsung UE55D8000
flatliners
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mareq0 5. 3. 2008 15:59

Tak si trošku přihřejeme polívčičku :D Můžete s tím nesouhlasit, můžete s tím polemizovat, ale to je tak všechno, co s tím můžete dělat :mrgreen:

Obrázek
http://mp3.generationmp3.com/2007/12/21 ... -par-gmp3/

Kdo umí francouzsky si počte víc. Jenom doplním, že je to hodnocení podle audio kvality.

Nechci to nějak absolutizovat, ale pokud někdo chce opravdu kvalitní zvuk, měl by vybírat z první pětky!
Obešel já polí pět!
mareq0
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mareq0 28. 3. 2008 22:37

Během používání docházím k názoru, že efekty SRS WOW HD muziku kazí. Vždycky jsem je chválil, ale teď už jednoznačně preferuju custom EQ :idea: Teď akorát nechápu, proč jsem na to přišel až teď :lol:
Obešel já polí pět!
mareq0
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod yaroukh 29. 3. 2008 00:26

Velká škoda, že není s 16 GB. Vezmu toho nového od Sony. (Týden poté se na 100% objeví zpráva o 16 GB iRiveru, ale vem to čert.)
my favourite music: sounds4u.net/?fuID=3
yaroukh
Junior

Odeslat příspěvekod mareq0 29. 3. 2008 11:31

Tvoje chyba :wink: ale Sony bude taky dobrý...
Obešel já polí pět!
mareq0
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod J. Karel 16. 4. 2008 14:50

ZDravim
Chtěl jsem se zeptat - počítám s častým nahráváním z rádia. Aktivuje se nahrávání pomocí nějakého tlačítka, nebo je potřeba se někde hrabat v menu?
Díky Jarda
J. Karel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mareq0 16. 4. 2008 17:43

Taky zdravím,
speciální tlačítko na to není. Během poslouchání je třeba 1x dlouze zmáčknout pravé tlačítko a pak 2x krátce to stejné tlačítko a aktivuje se nahrávání z rádia. Trvá to asi 2, maximálně 3 sekundy.
Speciální tlačítko SMART KEY jde nastavit jenom pro nahrávání přes mikrofon (tady to jde jediným stiskem tohoto tlačítka).
Obešel já polí pět!
mareq0
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Sarul 19. 4. 2008 18:33

Srdečné pozdravy,
chtěla bych se zeptat. K čemu všemu slouží kolébka (cradle) na Clix 2? :kuk:
Sarul
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mareq0 19. 4. 2008 20:02

Srdečné pozdravy :love:
Ta kolébka je k poslechu bez sluchátek, je to takový stojánek a reproduktor v jednom.
http://www.pocketables.net/2007/07/review-iriver-c.html
Obešel já polí pět!
mareq0
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod palinoch 19. 4. 2008 20:07

velmi pekne od iriver
palinoch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jersey II. 19. 4. 2008 20:48

Naprosto nepraktická poloha reproduktoru vůči displeji. Naplácal bych "dyzajnérům".
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře

Odeslat příspěvekod mareq0 19. 4. 2008 20:54

Jo no, na poslech by to ani tak nevadilo, ale k videu je to celé špatně. Opět praktické využití ustoupilo designu :grr:
Obešel já polí pět!
mareq0
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod blackfear 24. 4. 2008 11:02

Tak jsem majitelem tohoto prehravace, po dlouhem štramání a prohledáváním se různými fory hlavne head-hifi jsem dospel k zaveru ze ohledne zvukovych vlastnosti neudelam chybu s jeho porizenim, a neudelal, posloucham hlavne metal (death,trash.......) -(zadne heavy,speed upistene mekoty a brr komercni veci) no k tomu zvuku , jedine poslouchat na flat EQ pokud vlastnite trosku lepsi sluchadla (Sen.-CX300), efekty srs absolutne przni zvuk nezapinat!!!!!!!! a ten prednes - detailni, basy jsou posazene nizko ale citelne, stredove pasmo je pestre(barevne) , dost detailni ve vyssich stredech proste takovy teply vrely zvuk ktery bavi a neunavi a vysky taktez nemam vyhrad. Mel jsem moznost u kamose poslouchat Cowon D2 , pro metal a s EQ na flat to u me vyhral iriver, iaudio neni spatne je detailni ale takove trosku zvukove v pozadi jak se stalo zvykem jej nazyvat chladne , basy nejsou tak nizko posazene jsou takove no nejsou konkretni , ale efektama pro vylepseni zvuku je na tom iAudio o tridu vyse a da se zvuk pomerne slusne vyladit ale jak rikam porovnani bylo provadene jedine na EQ-flat, jinac video me moc nezajima tak asi :-) :twisted:
blackfear
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka