Sony NWZ A8xx a vše kolem něj

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod dargen 19. 2. 2008 13:31

Tak to pak leda ze by uz distribuovali, protoze pred vanocema urcite nikde nebyla.
dargen
Junior

Odeslat příspěvekod hmpf 19. 2. 2008 13:47

mareq0 píše:5 stránek o barvách a pořád to stejné dokola :roll: Stříbrná v ČR určitě je, to by ji snad nějaký sonyobchod nenabízel...
http://www.sonyobchod.cz/?ui=XxTYXjsO73 ... 572&/quote]


V ČR stříbrná není pry neni urcena na nas trh a ani pry nebude, včera jsem to obvolal kde podle infa stříbrná je a nemaj, blbnou zákazníky, protože nedokazou ty zkopceny specifikace poupravit. Ted ani neveřim ze na pixmania to stribrna doopravdy je, podle me to maj taky spatne a maj jen bilou. Tim nechci rici ze stribrna neni, ona je a je to skoda, dnes sem byl i v sony se na ne kouknout a nic moc ty barvy ta stribrna by se mi libila nejvic, snad sem nemel v ruce repliky ten material mi prisel divny.
Naposledy upravil hmpf dne 19. 2. 2008 15:04, celkově upraveno 1
hmpf
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.David 19. 2. 2008 14:09

Zdá se že ty stříbrný do tý evropy během těch pár týdnů hezky nacpali.Si myslim že to bude asi oficiální.
I tady kde bydlim momentálně,už jsou,i když jsem je neviděl.
http://www.radiopopular.pt/catalogo/det ... prod=16292
Mr.David
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KUBA 22. 2. 2008 14:31

Cus, jak dlouho to vydrzi hrat? Hraje to lip jako Emgeton E5? Co se da za tu cenu jeste dobryho lepsiho poridit? Mel bych o nej zajem, ale sem na vazkach jestli novy mp3 prehravac nebo si mam koupit nakej smartphone za 13k a poslouchat na nem. Pro smartphone hovori ze to ej jedno zarizeni a nemusim toho tolik tahat, ale zase prehravani bude vybijet telefon a ostatni fce nevim jestli vyuziju, pac me nejak dostacuje nomrlani telfon an volani a psani sms, na ostanti veci mam ntbk, kterje mam pomalu vsude sebou. Takze jestli si ma mkoupit tento Sony nebo se kouknout po necme jinem nebo ten phone, co byste mi doporucili? Od prehravace pozaduji kvalitni reprodukci, intutivni a presne ovladani, dlouhou vydrz, mass storage. Na opak nepotrebuji diktafon, FM radio a dalsi radoby pomucky, ktery normalni clovek s vlastni hudbou nevyuzije... Diky za radu
KUBA
Junior

Odeslat příspěvekod mareq0 25. 2. 2008 16:56

Tak kdo chce stříbrný, tak má u nás asi smůlu:

MS
Dobrý den,
Zajímalo by mě jestli máte na skladě přehrávač Sony NWZ-A816 ve stříbrné barvě?

S pozdravem
MS

sonyobchod reaguje:
25. 2. 2008 (11:20) X
Dobrý den,
NWZ-A816 stříbrné barvě již nebude možné objednat, dostupná barvy jsou černá, bílá, růžová a fialová.

S pozdravem
SPa/quote]


http://sonyobchod.cz/?cap=3306
http://sonyobchod.cz/?run=1&item=59027&ktg=40572

Ale ten růžový JE :oops:
Obešel já polí pět!
mareq0
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FaZZy 25. 2. 2008 17:25

KUBA píše:Cus, jak dlouho to vydrzi hrat? Hraje to lip jako Emgeton E5? Co se da za tu cenu jeste dobryho lepsiho poridit? Mel bych o nej zajem, ale sem na vazkach jestli novy mp3 prehravac nebo si mam koupit nakej smartphone za 13k a poslouchat na nem. Pro smartphone hovori ze to ej jedno zarizeni a nemusim toho tolik tahat, ale zase prehravani bude vybijet telefon a ostatni fce nevim jestli vyuziju, pac me nejak dostacuje nomrlani telfon an volani a psani sms, na ostanti veci mam ntbk, kterje mam pomalu vsude sebou. Takze jestli si ma mkoupit tento Sony nebo se kouknout po necme jinem nebo ten phone, co byste mi doporucili? Od prehravace pozaduji kvalitni reprodukci, intutivni a presne ovladani, dlouhou vydrz, mass storage. Na opak nepotrebuji diktafon, FM radio a dalsi radoby pomucky, ktery normalni clovek s vlastni hudbou nevyuzije... Diky za radu
vydrží hrát kolem 30h E5 by měla vydržet kolem 50h ale musi se použit alkalická baterie při použití nabíjecích je výdrž kolem 30-40hodin. E5 hraje poměrně dobře ale je nutno použít Eq Sony oproti němu hraje čistěji ve všech spektrech a neni nutno použití EQ. PS: vlastním oba přístroje takže neplácám nesmysly.
Vlastnim i Mda a myslím si že to není lepší Sony hraje líp jako MDA a hraje líp než nokia N73. Myslím si že smartphone je dobrá nouzovka když si zapomenu Mp3 nebo když se mi vybije ale ne jako plnohodnotní Mp3 přehrávač ještě když je nutná přechodka konektoru.
Static X, Hypocrisy, In Flames, SoulFly, Sepultura,Dark Tranquility,.. 4ever :twisted:
OC: Athlon 3000+ 1,8GHz@2,8GHz
A? učiníš co chceš, stejně toho budeš litovat.
Max Cavalera je metalový Bob Marley
FaZZy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KUBA 25. 2. 2008 18:04

no uy ho mam objednanej, tak ve cvrtek yhodnotim svoji investici, jinak me stoji stejne jako me stala pred dvouma rokama ta E5 :-))
KUBA
Junior

Odeslat příspěvekod FaZZy 25. 2. 2008 19:00

:D taky jsem před dvouma rokama kupoval E5 :D :D
Static X, Hypocrisy, In Flames, SoulFly, Sepultura,Dark Tranquility,.. 4ever :twisted:
OC: Athlon 3000+ 1,8GHz@2,8GHz
A? učiníš co chceš, stejně toho budeš litovat.
Max Cavalera je metalový Bob Marley
FaZZy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hmpf 28. 2. 2008 16:25

Zrovna kdyz jsem objednal A816 tak koukam jak puk ja myslel ze A820 vyjde pozdejs : http://www.dapreview.net/news.php
(doufam ze bude drahej jinak me to bude mrzet)

vypada hodně pekne i zvukove pry je exelentni, to je cloveku hned do breku: http://translate.google.com/translate?h ... Fsony1.htm
Naposledy upravil hmpf dne 28. 2. 2008 16:57, celkově upraveno 2
hmpf
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FaZZy 28. 2. 2008 16:44

mno designově vypadá velice dobře ale jak to vypadá tak jediny co má oproti A816 je bluetooth
Static X, Hypocrisy, In Flames, SoulFly, Sepultura,Dark Tranquility,.. 4ever :twisted:
OC: Athlon 3000+ 1,8GHz@2,8GHz
A? učiníš co chceš, stejně toho budeš litovat.
Max Cavalera je metalový Bob Marley
FaZZy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hmpf 28. 2. 2008 16:52

snad bude i display a hlavne zvuk na stejne urovni, sluchatka ty budou asi stejny, disign to je jasny :? ten novy je vazne fesak, BT nepotrebuju.
Ale je to skoda mohl jsem koupit ted sluchatka a v dubnu prehravac stacilo se jen kouknout. Cenove to vypada 4gb kolem 4500kc.
hmpf
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FaZZy 28. 2. 2008 17:26

takový je život a bůhví kdy se dostane knám
Static X, Hypocrisy, In Flames, SoulFly, Sepultura,Dark Tranquility,.. 4ever :twisted:
OC: Athlon 3000+ 1,8GHz@2,8GHz
A? učiníš co chceš, stejně toho budeš litovat.
Max Cavalera je metalový Bob Marley
FaZZy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hmpf 28. 2. 2008 21:21

Konecne ve stribrne spatren je pekny, ale ten display u A820 ten bude vyrazne lepsi to je videt, rozmery tomu nasvedcujou. Tak snad aspon ten zvuk bude vice nez podobny, oba sou moc hezky.
http://youtube.com/watch?v=SsoqHY0vYzw

A jeste dotaz na vlastniky, umi regulovat kontrast?
hmpf
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KUBA 29. 2. 2008 11:28

no coz tedka NWZ A8 tak me zadnej novejsi typ netrapi, bych si pak nemohl koupit nic kdybych cekal porad na novejsi typy :-)) Zatim ho teda nabijim a laduju hudbou tak uvidim co v sobe ma :-)
KUBA
Junior

Odeslat příspěvekod hmpf 29. 2. 2008 12:58

:) no jasny, kdyby nahodou to zacalo trapit tak prodat takovy prehravac neni problem za slusny peniz.
Umi regulovat kontrast prosim :?:
hmpf
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků