Sony NWZ A8xx a vše kolem něj

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod KUBA 29. 2. 2008 13:09

jo muzessi nastavit Brightness...
btw mate zapnuty ty novy vychytavky sony?? jak upravujou zvuk?
KUBA
Junior

Odeslat příspěvekod FaZZy 29. 2. 2008 13:09

umí regulovat podsvícení konstrast jsem nenašel ale není potřeba
Static X, Hypocrisy, In Flames, SoulFly, Sepultura,Dark Tranquility,.. 4ever :twisted:
OC: Athlon 3000+ 1,8GHz@2,8GHz
A? učiníš co chceš, stejně toho budeš litovat.
Max Cavalera je metalový Bob Marley
FaZZy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KUBA 29. 2. 2008 13:31

jako myslim ty fíčury co upravujou zvuk? jako vystup ma solidni, zvuk vynikajici, zadnej ekvalizer neni treba, jenom testuju ty novy technologie, ale newim jesti je mam nechta zaply :D
KUBA
Junior

Odeslat příspěvekod hmpf 29. 2. 2008 15:02

S tim kontrastem je to skoda, treba u me nokie 6300 by se hodil strasne ostry, snad u sonyho to bude v pohode prave z videa A820 ten to umi regulovat a celkove u lepsich displayu se to hodi. Uz se na nej tesim mel by prijit v utery stříbrný za 3400kc doufám že i z černými EX, jsem spokojenej. Se sluchatkama to bude horsi rozhodovani bud spunty triply nebo SR225 zrejme.
hmpf
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KUBA 1. 3. 2008 18:11

to ja mam taky dilema, pac mam v haji px100 tak tu mam jeste cx300 na kterych sem poslouchal posledni tri meisce a tedka tydle od sony... zatim sme behem jednoho dne zjistil ze cx300 vic basujou no :-) ale porad jeste newim ktery vyhrajou :D
KUBA
Junior

Odeslat příspěvekod mareq0 1. 3. 2008 20:52

Já mám taky dilema, potřebuju se podrbat na zádech a nevím jestli levou nebo pravou rukou. Zatím jsem zjistil, že pravou se líp drbe, ale levou tam líp dosáhnu - já fakt nevím jak to dopadne...
Obešel já polí pět!
mareq0
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The Wolverine 1. 3. 2008 22:14

To je dobry, presne vystihuje :D
Schiit Bifrost 4490 ► Schiit Asgard 2 ► Audeze LCD-X │ Grado GH4
Marantz PM7000N ► Bowers & Wilkins 684
The Wolverine
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yaroukh 1. 3. 2008 23:06

mareq0 píše:Já mám taky dilema, potřebuju se podrbat na zádech a nevím jestli levou nebo pravou rukou. Zatím jsem zjistil, že pravou se líp drbe, ale levou tam líp dosáhnu - já fakt nevím jak to dopadne...o/quote]


LOL
my favourite music: sounds4u.net/?fuID=3
yaroukh
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hmpf 8. 3. 2008 11:56

fotky: http://hmpf.myjalbum.net/
časem udělám pořádný fotky.
hmpf
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fryx 28. 3. 2008 16:19

caute,mam tento skvely prehravac,zvuk je podla mna na dost vysokej urovni,ale preto sem nepisem... neviete kde sa daju na nete objednat nahradne nastavce na sluchadla ktore su dodavane z prehravacom?nasiel som nahradne pre ulimate ears ale neviem ci pasuju... thx
fryx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fryx 1. 4. 2008 19:25

thx for support... uz som to vyriesil,ale teraz mam iny problem,ked pesnicky otagujem v mp3tag tak mi neukazuje v prehravaci rok vydania,ostatne ide,mozno mi tentokrat poradite :D
fryx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hmpf 2. 4. 2008 07:41

No s tema nastavcema to bylo jasny, ty by meli mit v kazdym obchode sony a pokud ne tak jim staci zavolat na ustrednu. S tema tagama ti neporadim paz to take nevim a ani me to netrapi, podle me zalezi na mp3 bud to tam je nebo neni. A jeste pro doplneni kontrast/brightnes umi regulovat.
hmpf
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod balik123 2. 4. 2008 08:17

fryx -> mozna blbej program ja pouzivam media tagger a nic lepsiho jsem nikdy nevidel. Je v nem uplne vse a dokonce si umi natahnout tagy k albu i z netu. vyplneni celeho alba je asi na 3 kliknuti. Pokud album na netu nenajde da se otagovat maskou z nazvu a nebo primo rucne vcetne tveho roku vydani.
PC: Intel, NVIDIA, WD (viz profil)
Notebook: Samsung ATIV Book 9 Plus
Mobil: Samsung Galaxy Note 3
Foto: Nikon 5100 + 18-105 VR + SB-700
balik123
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod F1l1p 8. 4. 2008 09:32

BTW... nevíte někdo jaký je rozdíl mezi modely A805 a A815? Jediné, co jsem našel je jiná výdrž (30 vs. 33 hodin u audia).
F1l1p
Junior

Odeslat příspěvekod dedek.jr 8. 4. 2008 14:38

F1l1p: Co vím tak rozdíl je s Mass storage.. Zatímco 805 ho nerada, 815 zvládá :)
dedek.jr
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků