Sony NWZ A8xx a vše kolem něj

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Figut 23. 3. 2009 21:34

Máš levnější sluchátka... :eh. Zatracený šum.
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dzordano_Bruno 23. 3. 2009 21:53

JJ, já k Sonymu používám ty špunty, co byly v balení. Nemám s nimy sebemenší problém:)
Poslouchej, co to dá, protože pak už neuslyšíš nic :)
Audio: Iaudio X5L, Samsung YP T10, Ipod Shuffle, Ipod Nano.
Sluchátka: GRADO SR 60, Koss KSC 15/17/22/ Porta Pro.
Dzordano_Bruno
GRADOmaster
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Figut 23. 3. 2009 23:27

Pravda. Ty z balení nešumí, ale s nimi nemůžu poslouchat kvůli záplavě basů a absenci detailů. Nepoužitelné. ER-4P jsou těžká droga... Takže s těžkým srdcem umisťuji do podpisu další počínání s tímto přístrojem :'(
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jarmilag 24. 3. 2009 07:00

Dobrý den, nevím, zda můj dotaz patří do této diskuse, ale prosím, poraďte. Chci si zakoupit tento Sony přehrávač. Často poslouchám v hluku, tj. při jízdě autobusem či v obýváku, kde manželovi křičí televize tak, že ze stávajících sluchátek nic neslyším. Jaká sluchátka či špunty mi radíte zakoupit? Cena do 3000 Kč. Moc děkuji za rady. Pokud ten dotaz patří do jíné diskuse, napište kam nejlépe a já tam ten dotaz přepíšu. Ještě jednou předem děkuji.

A ještě jedna prosba. Když v tomto Sony přehrávači přeruším poslech hudby a třeba na druhý den přístroj znovu spustím, začne mi přehrávat ze stejného místa - bodu v písni nebo od začátku stejné písničky? A nebo se objeví hlavní menu a já si musím zase do hudby najet?
jarmilag
Junior

Odeslat příspěvekod tifar 24. 3. 2009 07:18

mám 818, myslím že to budú rovnaké audio obvody a tiež šumi ako niagara. . Istého času som hľadal prehrávač čo by hral ako sony a nešumel, ale nenašiel som nič. Teda najmenej šumel ipod classic, ale ten zase nemal zvuk podľa mojich predstáv. . Dávam to za vinu sluchátkam, ktoré asi potrebujú zdroj signálu kvalitnejší, ako môžu poskytnúť mp3 prehrávače.
ibasso dx200+audiosense t800
galaxy s7+dragonfly red+corda swing+akg 701
tifar
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Balda_87 24. 3. 2009 07:26

jarmilag: pravda že první dotaz je malinko Od Tématu, nejlepší bude když si založíš téma kde uvedeš požadavky po sluchátkách a maximální možnou cenu. Za sebe vřele duporučuji AKG K324P nebo z e-shopů rychle mizící Sennheiser CX 300, ty tlumí opravdu dobře, jak dovnitř (neslyšíš okolí) tak i ven (okolí neslyší tebe). Jsou to ovšem špunty a ty něktří lidé nechtějí.

Před založením nového tématu je vhodné, ujistit se že zde není nějaké hodně podobné, případně pokračovat v něm.

mohlo by tě zajímat: viewtopic.php?f=1712&t=754971 a viewtopic.php?f=1712&t=1068109&start=0&st=0&sk=t&sd=a&hilit=AKG+K+324+P
Zvukomol, elektrožrout, čilautář a spontánní kreativec, jenž procit ve stadiu repetativ.

iPod classic 160GB (rockboxed).
└> Sennheiser IE8 + Denon AH C551
+ ZoomH4n - mrštný lapač kmitů

Canon 1100D + Canon EFS 17-85mm
Huawei P8
Balda_87
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dzordano_Bruno 24. 3. 2009 09:31

Tak rozhodně bude po zapnutí hrát tam, kde jsi skončila. Normální funkce u většiny přehrávačů :)
Jina veškeré dotazy na sluchátka směřuj do sekce o nich, tam Ti pánové poradí více než dobře. Tady se věnujeme přeci jen víc přehrávačům:)

http://avforum.zive.cz/forum-1712/Sluchatka.html?sid=f7f66715691cab8950c80f0e21631cc3
Poslouchej, co to dá, protože pak už neuslyšíš nic :)
Audio: Iaudio X5L, Samsung YP T10, Ipod Shuffle, Ipod Nano.
Sluchátka: GRADO SR 60, Koss KSC 15/17/22/ Porta Pro.
Dzordano_Bruno
GRADOmaster
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Figut 24. 3. 2009 12:18

Myslím, že ty dodávané k přehrávači budou na začátek stačit.
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dzordano_Bruno 24. 3. 2009 12:43

Taky si myslím. Já osobně jsem sice na zvuk náročný, ale na ven. Na ven stačí bohatě. Aspoň mně. Kdybych si koupil dražší sluchadla, tak se k nim v terénu budu chovat tak, že si to nezaslouží, takže proto je jednodušší mít ty originální. A co si budem povídat. Špatně nehrajou. Přibližně jako Porty:)
Poslouchej, co to dá, protože pak už neuslyšíš nic :)
Audio: Iaudio X5L, Samsung YP T10, Ipod Shuffle, Ipod Nano.
Sluchátka: GRADO SR 60, Koss KSC 15/17/22/ Porta Pro.
Dzordano_Bruno
GRADOmaster
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Figut 24. 3. 2009 12:57

Možná i lépe. Dřív jsem je měl za dobré, ale teď když to porovnám s Ety, je to humus :oops:
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jarmilag 24. 3. 2009 13:05

Děkuji za reakce, dala jsem dotaz na diskusi o sluchátkách.
jarmilag
Junior

Odeslat příspěvekod Figut 24. 3. 2009 14:44

Tak jsem našel na abi:
"I havent tested the A828 yet, but I compared my A818 with the Zen X-Fi. The hiss sound of A818 is really uncomfortable when its compared to the Creative. This is a common problem with the Sony models and it may cause some troubles if you use the player with IEMs [or any low impedance phones]" :-(
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jarmilag 3. 4. 2009 19:06

Dobrý den, prosím, nevíte , jestli sony nwz a829 podporuje vista ultimate 64b?
V návodu je napsáno, že nepodporuje, ale není již nějaký nový ovladač k dispozici? Moc děkuji za odpovědi.
jarmilag
Junior

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 3. 4. 2009 20:28

Přehrávač by měl fungovat jako klasický další disk. Pokud ne, tak by to mělo jít napsavit v "Nastavení" přehrávače
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peo.c 3. 4. 2009 20:39

V pondelok ti zistim ako je to s tou vistou
edit: jarmilag pozri si SZ , to je tam vlavo hore , ze nová súkromná správa (ked si prihlasena)
FLAC>Sansa Clip v2(8GB black)>SPC(stevenkelby recable)>LiveWires T1 (UM remold)
---------------------------------------------------------------------------------
Gone:EP830>PFE112>IE8>HD650>TF10
O2>X-Fi>A829>Zero>H120
peo.c
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků