Sony NWZ A8xx a vše kolem něj

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod hmpf 3. 9. 2008 16:29

film 700mb se ti zmenší na polovinu zhruba 350mb, překvapivě i na tak malém screenu to bylo koukatelný příjemný čitelný display s pěknými barvami, kapacita záleží na tobě pokud si často u počítače a nevadí ti obměnovat pak 4gb je na přenos dostačujicí, pokud seš ten typ který tam narve co se dá a je happy tak větší kapacitu...
Mytek Brooklyn DAC > Sveda Blipo
hmpf
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ellis22 24. 9. 2008 16:36

Mám MP4 od sony NWZ-A828 je suprovej ale mám malej problém. Nemám program kterej by udělal z video souboru AVI na MPEG4 nebo AVC..Můžete mi prosím někdo poradit co si mám stáhnout za program????? Předem moooc děkuju Ellis
Ellis22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vena17 28. 9. 2008 18:15

taky bych potřeboval poradit jaký program ke konvertování videa? díky za odpověď
vena17
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ben. 9. 3. 2009 20:33

Zkus aimersoft DVD studio pack, je to pack 4 programů a video konvertor je přesně co je potřeba, je tam už přednastavené mp4, a je jednoduše ovladatelný fakt doporučuji na převod všeho videa do walkmanu.
ben.
Junior

Odeslat příspěvekod ben. 9. 3. 2009 20:40

Jak přepnout na mass storage návod
Start>ovládací panely>systém>karta hardware>správce zařízení>velkokapacitní pam. Zařízení>ovladač aktualizovat>vyhledat ručně, nyní ne>další>instalovat ze seznamu>nevyhledavat>další>zvolit velkokapacitní zařizení>HOTOVO
ben.
Junior

Odeslat příspěvekod Pingu2221 20. 3. 2009 23:09

Ahoj všichni...mám opravdu dost velikej problém, ztratil jsem nabíječku na tento přehrávač. Nevíte, kde bych mohl sehnat novou a nebo jeslti se dá nabíjení tohoto přehrávače vyšešit i nějakým jiným, alternativním způsobem?? Předem díky.
Pingu2221
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ben. 20. 3. 2009 23:21

Zajdi do sony centra a objednej si kabel na připojení k pc. Jediný bezbolestný postup co mě napadá.
ben.
Junior

Odeslat příspěvekod flatliners 21. 3. 2009 08:42

a připrav si nejmíň litr,protože sony si nechá za příslušenství pekelně zaplatit...
Metal/HC/Punk
Galaxy Note 20 Ultra
Westone 4R, FiiO FH5, Bang & Olufsen BeoPlay H6, FiiO Btr3k
MacBook Pro 13" Retina
Samsung UE55D8000
flatliners
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Pingu2221 21. 3. 2009 09:18

:-D Tak to už je aso skoro lepší, si koupit novej přehrávač...:-) Díky moc..:-)
Pingu2221
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Dzordano_Bruno 21. 3. 2009 10:14

Kabel, co jsem tak nějak koukal. Stojí kolem 500,-
Nechápu, jak někdo může ztrati nabíječku/kabel v jednom :D
Poslouchej, co to dá, protože pak už neuslyšíš nic :)
Audio: Iaudio X5L, Samsung YP T10, Ipod Shuffle, Ipod Nano.
Sluchátka: GRADO SR 60, Koss KSC 15/17/22/ Porta Pro.
Dzordano_Bruno
GRADOmaster

Odeslat příspěvekod Pingu2221 21. 3. 2009 11:34

N to je jednoduchý...:-) to si to prostě nějakam dáš a když to pak potřebuješ, tak to tam není..:-) Ale jinak s tebou docela souhlasim, je to fakt nepochopitelný..:-)
Pingu2221
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Figut 23. 3. 2009 20:55

Porovnání Sony NWZ-A829 a Cowon iAudio 7:
Natahal jsem klasicky po složkách do přehrávače hudbu, není potřeba Media Manager. Přenosová rychlost dobrá, bez problémů. Překvapila mně velikost přehrávače (z fotek vypadá větší) a lehkost. Zapojuji ER-4P a podrobuji kritickému poslechu. Hned přes sluchátka do uší proudí jasně slyšitelný ŠUM. i7 je na tom znatelně lépe, šum je slyšet jen ve velmi tichém prostředí (v noci). Samozřejmě jsem nejdříve povypínal všelijaké vylepšení zvuku, ekvalizér nastavil na normal. Nechápu recenzenta abi, který hodnotí zvuk Sony jako "zpracovaný". Použitá sluchátka se530, tak možná tady byl slabý článek. Dále mi je podezřelé, že na trustedreviews hodnotí shodně zvuk i7 a Clip 7/10, zatímco Sony 9/10. Ano, tento Sony má výborný zvuk, jako Cowon a Sansa, tak proč rozdíl dvou bodů, když navíc šumí? Dobře, dál. Těžko říct, jestli hraje lépe i7 nebo NWZ-A829, přestože Sony šumí, a při pauze, nebo klidných pasážích je to hodně zřetelné. Od i7 má zřejmě trochu pevnější zvuk, sykavky trochu víc "syčí". To je ale možná jen dojem umocněný konstrukcí přehrávače(Sony kov, i7 plast). Až na ten šum je kvalita zvuku tohoto Sony přehrávače vyrovnaná s těmito: i7, O2, Clip a pak trochu horší, řekl bych, D2. Ještě dodám, že s přednastavenými ekvalizéry nebo některými zvláště "prasáckými" funkcemi je poslech Sony nemyslitelný. Co mě mrzí, je vzpomínaný šum. Nechápu, proč tam musí být. Možná jej prodám, nebo vyměním. Ještě si nejsem jistý.
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Dzordano_Bruno 23. 3. 2009 21:22

Máš pravdu. Sonda nějak šumí a nevím, kde jest chyba. Možná se to dá nastavit, ubrat některé hodnoty ve FW-boot menu, ale stejně bude šumět.
Šum, abychom to zase nepřehnali je opravdu slyšet jen večer při absolutním klidu a hlasitosti tak 5. Je minimální, ale je tam:( škoda, ale nic hrozného, co by muselo uživatelům vadit.
Dzordano_Bruno
GRADOmaster

Odeslat příspěvekod Figut 23. 3. 2009 21:30

Nejsem hluchý. Šum je zcela zřetelný. Je slyšet, vadí. Poslouchám na 11 (1/3 celkové škály).
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Dzordano_Bruno 23. 3. 2009 21:32

Divné..
Možná prostě jen sluchátka a sony nedělají dobrotu. Kdo ví, ale jedno vím jistě. Mně to prostě nedělá tak, jako Tobě:) Hlasitost 5 a je to ještě moc vysoké:) Pořádně znatelně slyšitelné je to o stupínek niže
Dzordano_Bruno
GRADOmaster

Předchozí stránkaDalší stránka