Sony NWZ A8xx a vše kolem něj

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod JakubCh 25. 2. 2012 22:17

Díky! Copak s ní máš? Já ji mám stále rád :) Jinak ten rámeček na displeji mám taky, asi je to normální, vím o dalším člověku, co to tak také má :D Ale to už jsi asi zjistil, za tu dobu, že? Já si k holce mojí milé kupuji nová sluchadla - origoš Sony už nejsou a PX-100 nejsou na ven to pravé. jdu do Klipsch Image S3 nakonec, těším se moooc :)
JakubCh
Junior

Odeslat příspěvekod JakubCh 26. 2. 2012 01:31

Hm, tak jsem se na to měl vys... Jak jinak, povedlo se mi urvat kablík u baterky, u té koncovky, co vede do přehrávače. Takže super :( :(
Teď se nabízí otázka - koukal jsem už na ebay na nové baterky - budou mít tuhle koncovku na sobě, Na fotkách je to prd vidět...oprava stávající asi těžko bude možná co? Neměl by někdo zničenou 8xx, že by mi střelil jen baterku?
Aha, tak baterku jsem našel i na našich shopech, i s koncovkou...ok, no. Když je člověk debil, tak to něco stojí holt... :(
JakubCh
Junior

Odeslat příspěvekod cykloš 26. 2. 2012 09:44

Asi nejaka chyba v elektronice, z ničeho nic se začal při přehrávání hudby restartovávat, potom už ani nešel připojit k pc, nekdy se připojí někdy ne. Do servisu jsem ho radeji ani neposilal, tam by za to určitě chteli tak 1000 + už by pomalu byla vhodná výměna baterie. Tak jsem si řekl, že si radeji koupím nový.

Jinak baterii ti klidne pošlu, jen už není v nejlepší kondici je stará cca 3,5 roku.
cykloš
Junior

Předchozí stránka