Emgeton E3 - má smysl reklamovat tyto vady?

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 28. 3. 2008 14:05

Nebyla to zarucni, byl to praskly displej, i nejvetsi optimista nemohl pocitat se zarucni vadou. Moc si nejsem jisty, zda bych dokazal prepajet kontakty k dipleji a hlavne ten dispje sehnat... A za tu nehoraznou cenu mi aspon dali novy prehravac...
Ale rikam, jen ze jsem s nimi mel bez problemu dohodu. Samozrejme pristup, jaky prokazuji k zavadam, ktere jsem uz od vyroby, je neomluvitelny. To jsem nikdy nepoprel.

Reknu jednou neco pozitivniho a hned prsky prsk...
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Jersey II. 28. 3. 2008 14:10

Aha, tak to je trochu jiná situace. Nezáruční oprava je pro ně normální kšeft, tak ještě aby Ti přístroj nechtěli opravit. :wink: Ale opravy v rámci záruky už pro ně tak přitažlivě očividně nejsou.
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře

Odeslat příspěvekod Skimpy 28. 3. 2008 15:40

Tak abych jenom nekritizoval.

Po bližším ohledání jsem zjistil, že sluchátka jsou opravena!!! Ale nikde o tom není záznam (ani v záručním listu kde jsou k tomu kolonky) vzhledem ke stavu, ve kterém jsem je tam posílal to bylo těžké rozeznat (bylo skoro jako nové). Vyměnili přívodní kabel, ale jak tak koukám, moc si s tím nepohráli u jednoho sluchátka je kabel ve dvou místech viditelně porušen. Tedy je otázkou času kdy se vyskytne nová závada.

Ps: před tím než jsem odeslal zboží k reklamaci, poslal jsem jim email, do teď mi na něj nikdo neodpověděl. 

odkaz na fotky sluchátek po "opravě":

http://picasaweb.google.cz/budvajz/AlbumBezNZvu
Skimpy
Junior

Odeslat příspěvekod Skimpy 28. 3. 2008 15:44

ŠOK!!!

Po ještě bližším ohledání usuzuji, že se jedná o nové sluchátka!!!
Skimpy
Junior

Odeslat příspěvekod Jersey II. 28. 3. 2008 15:49

No tak to bych jim teda omlátil o hlavu. Kabel je pěkně naštípnut.
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře

Odeslat příspěvekod Skimpy 28. 3. 2008 16:06

Jersey II. píše:No tak to bych jim teda omlátil o hlavu. Kabel je pěkně naštípnut.p/quote]

No ale hraje to. Není to naštíplé ale jenom stlačené, otázka je jestli se neporušil vodič uvnitř, každopádně teď už by mi to jako závadu neuznali a hodili to na mechanické poškození. Ikdyž jsem to takhle dostal. Napadlo mě jestli oni místo opravy sluchátka nevymění za nové ale nějakou druhou jakost????

Mám už objednané Porty Pro tak ty emgetony budu mít více méně jako sluchátka navíc.
Skimpy
Junior

Odeslat příspěvekod Jersey II. 28. 3. 2008 16:12

Což to je možné, že to hraje. Pravděpodobně nejsou vnitřní vodiče zatím narušeny, ale izolace je porušena poměrně dost, takže stačí párkrát kabelem zahýbat a negativní výsledky se dříve nebo později dostaví. :wink: Teď už je na další reklamaci pozdě, to jsi měl nafotit a odeslat ihned, jak Ti to přišlo. Druhá jakost? Pochybuji, vzhledem k tomu, že již ta sluchátka se za první jakost označit rozhodně nedají. Bez urážky.

A k objednání portaPro gratuluji, Emgeton na ně nemají.
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře

Odeslat příspěvekod Skimpy 28. 3. 2008 18:00

Teď se koukám na mp3 přehrávač a u krytu baterie je viditelná stopa po poškození která tam ovšem před reklamací nebyla. To asi aby nebyl pochyb o tom že došlo k mechanickému poškození.

To jsou přece hovxda

A nebo to poškodili nechtěně, proboha co to tam zaměstnávají za prasata!!!

V normální společnosti by si tato firma už ani neškrkla.

U EMGETONU nic nekupovat...
Skimpy
Junior

Odeslat příspěvekod mareq0 28. 3. 2008 22:18

*zvracející smajlík*

Ještě že jsem se s Emgetonem potkal jenom u audiokazet :?
Obešel já polí pět!
mareq0
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Skimpy 31. 3. 2008 11:49

Když tak nad tím přemýšlím tak mě napadá, jestli se v servisním středisku nepojistili proti možné další reklamaci tím, že provedli "úpravy" mechanické povahy jak na mp3 tak sluchátkách. :evil:
Skimpy
Junior

Odeslat příspěvekod lukeo 12. 4. 2008 14:19

ja mam tiez blbu skusenost mal som emgeton E2 a oni ze silou vylomeny joystik....??? divne za opravu som platil 400. na bratovom sa to stalo tiez ale on ho len rozobral a stacilo to len poskladat o neaku dobu neskor ked uz bol mimo zaruky sa pokazil a ten druhy tiez. su to ale mrchy
lukeo
Junior

Předchozí stránka