MP3 od Sony

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod mareq0 22. 3. 2008 14:00

Myslel jsem že chceš i video (náhrada za Sony S616).

Tak pak asi iAudio 7 (16 GB), protože Samsung YP-U3, Iriver T60 mají max. 4GB.

Ty co jsem napsal předtím jsou větší (displej)...

Začínám být OT
Obešel já polí pět!
mareq0
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FaZZy 22. 3. 2008 14:07

nechápu co vám tak vadí na tom konektoru vespod?? vysvětlí mi to někdo??
Static X, Hypocrisy, In Flames, SoulFly, Sepultura,Dark Tranquility,.. 4ever :twisted:
OC: Athlon 3000+ 1,8GHz@2,8GHz
A? učiníš co chceš, stejně toho budeš litovat.
Max Cavalera je metalový Bob Marley
FaZZy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomeq 22. 3. 2008 14:19

Mozno to je len subjektivne, ale omnoho lepsie sa mi drzi prehravac v ruke takto:
Obrázek

ako takto:
Obrázek

Proste ten Lkovy jack mi tam mimoriadne zavadzia...
Arcam A38 + Arcam CD17 + Bowers&Wilkins CM7
tomeq
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carabei 22. 3. 2008 15:10

me pripada ze jack umisteny na spodni hrane prehravace je uzitecnejsi, kdyz vytahnu prehravac, tak ho muzu rovnou ovladat.
source: Cowon D2, Macbook Pro Retina, iPhone 5, Fiio X3
phones: q-JAYS, c-JAYS, Apple IEM, Sennheiser IE8, Sennheiser HD-25, Etymotic HF5
Carabei
Aristokrat klubu D2
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yaroukh 22. 3. 2008 15:32

Carabei píše:me pripada ze jack umisteny na spodni hrane prehravace je uzitecnejsi, kdyz vytahnu prehravac, tak ho muzu rovnou ovladat.


To máš sice pravdu, ale mrkni na tuhle fotku:
:quote="tomeq"]Obrázek

(U telefonu mám konektor na nabíjení na druhý straně, ale zase držím telefon v druhý ruce, takže to vyjde nastejno.)

Mě osobně tam ten konektor neuvěřitelně $ere - když mám mobila na nabíječce, nemůžu si ho "podepřít" malíkem, což je pro mě přirozenej úchop. Takže tak nějak podobně mě ten konektor bude nejspíš $rat i u NW-A820. :D
my favourite music: sounds4u.net/?fuID=3
yaroukh
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomeq 22. 3. 2008 15:44

A dalsia vec - ked mam konektor na vrchu (vid obrazok c.1) nemusim player vlastne nijak specialne pridrziavat prstami, proste mi len tak visi v ruke. Kdezto ak ho mas dole, sluchatkovy kabel ti svojou vahou este taha prehravac von z ruky smerom k zemi.
Arcam A38 + Arcam CD17 + Bowers&Wilkins CM7
tomeq
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carabei 22. 3. 2008 15:49

tak staci pouzivat rovny jack u sluchatek a hned je misto. nikdy nedostanes vsechno bez nejakych tech ustupku, je pouze na tobe jestli se budes chtit na prehravac(popripade kabel od mobilu) adaptovat a vyuzivat vsech vyhod nebo budes zatvrzele nadavat nad nesmyslnosti umisteni konektoru.
source: Cowon D2, Macbook Pro Retina, iPhone 5, Fiio X3
phones: q-JAYS, c-JAYS, Apple IEM, Sennheiser IE8, Sennheiser HD-25, Etymotic HF5
Carabei
Aristokrat klubu D2
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yaroukh 22. 3. 2008 15:52

Carabei píše:tak staci pouzivat rovny jack u sluchatek a hned je misto. nikdy nedostanes vsechno bez nejakych tech ustupku, je pouze na tobe jestli se budes chtit na prehravac(popripade kabel od mobilu) adaptovat a vyuzivat vsech vyhod nebo budes zatvrzele nadavat nad nesmyslnosti umisteni konektoru.

Ten nabíjecí kabel samozřejmě rovnej je; jenže trčí v místě, kde "potřebuju" mít malíček.

Že je většina věcí kompromisem asi nikdo nezpochybňuje, stejně jako fakt, že tyhle věci jsou subjektivní... Ptal ses ale, co na tom konektoru dole může komu vadit, tak jsi dostal odpověd(i).
my favourite music: sounds4u.net/?fuID=3
yaroukh
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carabei 22. 3. 2008 16:09

na nic takoveho jsem se neptal, respektive zadnou otazku jsem vubec nepolozil, ja pouze vyjadril svuj nazor na to ktere umisteni jacku se mi vice zamlouva.

ty uvozovky byly trefne, rekl bych ze nez ze bys tam ten malicek potreboval, tak spis si na to zvykly a svoji zvyklost nechces menit.

jak sem se dival tak i za predpokladu mit nutne prehravac zapreny o malicek nevidim problem, tedy asi tak ze napr A816 je vhodnejsi pro drzeni v prave ruce a A820 pro drzeni v leve ruce.
source: Cowon D2, Macbook Pro Retina, iPhone 5, Fiio X3
phones: q-JAYS, c-JAYS, Apple IEM, Sennheiser IE8, Sennheiser HD-25, Etymotic HF5
Carabei
Aristokrat klubu D2
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yaroukh 22. 3. 2008 16:16

Carabei píše:na nic takoveho jsem se neptal, respektive zadnou otazku jsem vubec nepolozil, ja pouze vyjadril svuj nazor na to ktere umisteni jacku se mi vice zamlouva.

Jj, sorry, to byl FaZZy.

Carabei píše:ty uvozovky byly trefne, rekl bych ze nez ze bys tam ten malicek potreboval, tak spis si na to zvykly a svoji zvyklost nechces menit.

A zvykl jsem si na to proto, že se mi to tak drží dobře. Vychází to z poměru velikosti dlaně vs. konkrétního device. Opravdu tuhle "zvyklost" měnit nechci, pokud možno.

uquote="Carabei"]jak sem se dival tak i za predpokladu mit nutne prehravac zapreny o malicek nevidim problem, tedy asi tak ze napr A816 je vhodnejsi pro drzeni v prave ruce a A820 pro drzeni v leve ruce.

Ovšem to, v jaký ruce player/mobil držím, je do značný míry daný tím, jestli jsem pravák nebo levák. Po mobilu i playeru bez přemejšlení sahám pravou rukou prostě proto, že jsem pravák.
my favourite music: sounds4u.net/?fuID=3
yaroukh
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomeq 22. 3. 2008 16:41

Carabei - ze ma to skor nenapadlo - hodim sluchatka za par tisic do kosa a bezim sa poobzerat po nejakych s rovnym konektorom. :D (neber to hned osobne, len zartujem)

Mne sa S616 drzi super v lavej aj v pravej ruke. Na fotke je v lavej, lebo v pravej som drzal fotak... Aj ked som sice lavak, nemam to nejak specialne definovane, v ktorej ruke co drzim - pouzivam vacsinou obe.

Este sa chcem spytat na ten sum - nikto z vas to nespozoroval? Alebo je to normalne?
Arcam A38 + Arcam CD17 + Bowers&Wilkins CM7
tomeq
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FaZZy 22. 3. 2008 18:49

jj je to subjektivní mě třeba vyhovuje že mám na A816 jack dole pač když přístroj vytáhnu z kapsi tak ho hned ovládám

Já mám na sluchátkách rovnej jack :D tak bych to tak nemohl uchopit.
A buď te rádi že ten konektor není uprostřet.
Static X, Hypocrisy, In Flames, SoulFly, Sepultura,Dark Tranquility,.. 4ever :twisted:
OC: Athlon 3000+ 1,8GHz@2,8GHz
A? učiníš co chceš, stejně toho budeš litovat.
Max Cavalera je metalový Bob Marley
FaZZy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Robcooo 22. 3. 2008 19:55

Už som povedal, že sa s tebou nebavim, to len ty si obhajuješ svoje aj ked vieš že si napisal uplnu blbosť!A ja mam v 99,9% pravdu a v tomto tiež!Tak buď pozdravený chlapečku!
Robcooo
Junior

Odeslat příspěvekod FaZZy 22. 3. 2008 20:02

Robcooo to je na mě???
Static X, Hypocrisy, In Flames, SoulFly, Sepultura,Dark Tranquility,.. 4ever :twisted:
OC: Athlon 3000+ 1,8GHz@2,8GHz
A? učiníš co chceš, stejně toho budeš litovat.
Max Cavalera je metalový Bob Marley
FaZZy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Robcooo 22. 3. 2008 20:31

Jasne že nie to je pre yaroukh!!!
Robcooo
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků