Doonio Piko - ipod shuffle s radiem a displejem?

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod palicss 20. 3. 2008 01:43

Tak jsem si najel na stranky Doonio a vidim tam ipod shuffle,ale ma display a radio. Konecne dobry napad. Je to dobry kup? Uz ho nekdo mate? Chci neco na sporta maleho,ale displejem nepohrdnu.Diky za odpovedi
palicss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod coolio 20. 3. 2008 16:50

hral jsem si s tim, a vypada to dost zajimave...

maly, lehky, displej je skvelej, konecne vidite co delate, ne jako metoda pokus omyl u ipodu shuffle...
iRiver iFP-390T - sice stařec ale good....
coolio
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dzordano_Bruno 20. 3. 2008 17:27

coolio: špatně. Ipod shuffle není žádný pokus omyl:) tam prostě jen přehrávate, dvě šoupátka a ovládací prvky. Nic víc. Nejde nic zkazit, nic předělat, prostě jen hrajete hudbu při sportu. Takže nepléť pojmy s dojmy:)
Poslouchej, co to dá, protože pak už neuslyšíš nic :)
Audio: Iaudio X5L, Samsung YP T10, Ipod Shuffle, Ipod Nano.
Sluchátka: GRADO SR 60, Koss KSC 15/17/22/ Porta Pro.
Dzordano_Bruno
GRADOmaster
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 20. 3. 2008 22:52

Nechapu proc to porovnacas s shufflem, mi to nijak nepripomina shuffle...uz jenm kvuli otmu, ze ma display...
Slawall
PortaMan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carabei 21. 3. 2008 11:18

Slawall: ze by to s shufflem porovnaval protoze krome toho displaye je design prakticky stejny?
source: Cowon D2, Macbook Pro Retina, iPhone 5, Fiio X3
phones: q-JAYS, c-JAYS, Apple IEM, Sennheiser IE8, Sennheiser HD-25, Etymotic HF5
Carabei
Aristokrat klubu D2
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 21. 3. 2008 11:48

Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FaZZy 21. 3. 2008 11:52

Jaký jsou vůbec výrobky doonia oproti značkovým produktům jako cowon,sony,iriver,.. já měl zatím čest jenom s doonio gamsted a vypadal zajímavě jenom byl v plastu display velkej ale mohl by být kvalitnější a zvuk byl dobrý. jaké máte vy zkušenosti?? pře připadá že poslední dobou na trh uvádí spoustu nových výrobků co vypadají velice zajímavě, ale osobně bych si e nekoupil.
Static X, Hypocrisy, In Flames, SoulFly, Sepultura,Dark Tranquility,.. 4ever :twisted:
OC: Athlon 3000+ 1,8GHz@2,8GHz
A? učiníš co chceš, stejně toho budeš litovat.
Max Cavalera je metalový Bob Marley
FaZZy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 21. 3. 2008 12:05

Kdo vi, myslim, ze to je stejne jako Emgeton, Evolve, Teac apod.. Da si jen nabrandovat model. Ale kvalitativne jsou v Cine myslim dost na vysoke urovni, aby hlavne v pomeru ceny a vykonu mohli solidne konkurovat.
Osobne bych si to taky nekoupil, ale nemam pravo posuzovat vyrobek, pokud s nim nemam zkusenosti. :roll:
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod palicss 21. 3. 2008 12:32

Jasne, jak rikas, musi to byt konkurence schopny. Mel jsem v ruce doonio gamster a zvukove to je paradni stroj. Tohle asi nebude mit nejaky obri ekvalizer,ale videl bych to na ten sport na behani, je to malinke.
palicss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod FaZZy 21. 3. 2008 12:36

co mi víme třeba to budou časem jedny z nejlepších přehrávačů cowon,sony,...taky někdy začínali :D
Static X, Hypocrisy, In Flames, SoulFly, Sepultura,Dark Tranquility,.. 4ever :twisted:
OC: Athlon 3000+ 1,8GHz@2,8GHz
A? učiníš co chceš, stejně toho budeš litovat.
Max Cavalera je metalový Bob Marley
FaZZy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 21. 3. 2008 16:35

Je sorac, mel jsem za to, ze se zde pise o Dooniu X6, ale nevim proc...:) jinak to Piko opravdu vypada jako iPod, ale je vice prehravacu, ktere napodobuji iPod...

K Dooiu, vy by jste si ho treba nekoupili, ja mozna taky ne, kdyby jsem ho pred koupi nemel v rukou a nepouzival ho, kamos ho ma, takze jsem pri vyberu bral Doonio Tritty a jsem s nim spokojen...Njn, prechazel jsem ze Sansy e130...to bude taky tim.
Slawall
PortaMan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lidman 31. 3. 2008 23:44

Me to pripada jako uplny shuffle, jen ma displej.To je zase vyhoda
lidman
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků