Samsung Link - problém s přehráváním

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MMAREKmmarek 15. 3. 2014 08:29

Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli někdo nepozoruje problémy se Samsung Link, s přehráváním videí přes wifi.
Poslední dobou při spuštění nějakého seriálu nebo jiného videa se mi to přeruší a skočí na další video ve sharované složce, dřív se mi to vůbec nestávalo a v pohodě to přehrálo i několika gigabitové videa až do konce.

Neví někdo co to teď může způsobovat či jak odstranit tento problém? Díky :-S
Samsung UE40F6800
MMAREKmmarek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod odtahovka 3. 4. 2014 13:39

Ahoj, taky jsem vypozoroval problem a to ten, kdyz koukam na film .... dam pauzu po chvilce dam play a film se mi po 90 vterinach prepne na dalsi film :/ :/ .
Kdyz koukam na film bez pauzy tak bezi bez problemu.
odtahovka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 3. 4. 2014 17:32

Když koukáš na film jak? Jako v TV, nebo z externího HDD připojeného na USB, anebo přes DLNA?
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod odtahovka 3. 4. 2014 19:02

Myslim pres DLNA. Film mam ulozeny v pc na HDD a pres aplikaci samsung link (DLNA).
Zkousel jsem i serviio, ten je v pohode, ale samsung link mi vyhovuje vic.Po aktualizaci sansung link nastal tento problem.
odtahovka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 3. 4. 2014 19:13

Pokud víš, že je problém v - zřejmě - oficiální aplikaci od výrobce TV, doporučil bych je informovat. Do té doby se buď budeš trápit, nebo využiješ Serviio :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod odtahovka 3. 4. 2014 19:39

Je mi to jasne, jen tazatel se ptal zda-li nekdo nepozoruje po aktualizaci problem.Budu muset pockat na dalsi aktualizaci, nebo je o problemu informovat.
odtahovka
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků