Samsung 46F6400(postřehy nového uživatele)

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod majinkej 8. 5. 2014 14:02

tak skus nastavení v tom satelitním recieveru,když ti to jinde funguje
majinkej
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 9. 5. 2014 08:29

udo píše:uz jsem vypl snad vse

Dělá to zřejmě jeden z uživatelských režimů pro obraz. Přepni na režim FILM a odzkoušej, jestli se stav zlepší.

Jinde Ti vše funguje dobře, protože u jiných zdrojů signálu máš asi nastaven jiný uživatelský profil.
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragonettti 9. 5. 2014 08:38

MgX, odpovieš prosím aj mne? :)
Dragonettti
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod udo 9. 5. 2014 09:41

MgX: Ok zkusim to a myslis ze to je na reklamaci nebo to je normalni

Tak jsem zkusil rezim film a tam to nedela
udo
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 9. 5. 2014 22:22

udo podle mé zkušenosti by se stav, který popisuješ, měl týkat pouze jednoho z nabízených uživatelských profilů. Jednoduchá rada zní - nepoužívej ho, pokud Ti stmívání nevyhovuje. Řadě uživatelů přináší pocitově černější černou. Já ho také nemám rád, protože věc, kterou provádí, činí příliš agresivně. Vzhledem k tomu, že by se mělo jednat o vlastnost, nikoliv chybu, zcela jistě to není důvod k reklamaci.

Dragonettti píše:Ahojte, včera mi priviezli túto TV, ešte som nerozbalil.

Našiel som toto, možno to tu je, no snáď to niekomu pomôže:
http://reviews.lcdtvbuyingguide.com/sam ... tings.html

Potreboval by som poradiť s dvoma vecami:
1.) vhodná biela bezdrátová klávesnica s touchpadom za rozumnú cenu, ktorá bude kompatibilná
2.) aplikácia na mobil (alebo je len táto? - https://play.google.com/store/apps/deta ... mote.phone )

Ďakujem pekne.,

Využívám nejvíce vše od Logitechu. Mám zkušenost, že nejvyšší kompatibilitu a nejméně problémů s TV měly produkty Logitech a Microsoft. Samozřejmě kompatibilita, resp. plná kompatibilita není zaručena s každým televizorem. Nutno odzkoušet.

Předpokládám, že i na Android je oficiální aplikace vydaná Samsungem a dalších megamoc neoficiálních. Vyzkoušel bych to, co se mi líbí a kde vidím spokojenost uživatelů v diskuzích pod aplikací. Vyhovovat/nevyhovovat bude ale každému něco jiného. U mobilních aplikací není přeci problém hledat a zkoušet.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod udo 9. 5. 2014 22:43

U jednoho to neni dela to u standart,dynamicky a prirozene nedela to jen u rezimu film
udo
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 9. 5. 2014 22:47

OK - díky za informaci. Televizi nemám k dispozici, abych se přesvědčil. Věc může být spojená s určitým firmwarem, který samozřejmě změní některá nastavení.

Z jiného pohledu. Zkus ve všech problematických režimech projít veškerá nastavení pro obraz. Je dost dobře možné, že u dvou ze třech Tebou zmiňovaných, ono stmívání půjde vypnout, jen u jednoho zůstane natvrdo.

Z druhé strany, většinou využívám režim FILM, takže mě ostatní ani tolik nebolí.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod udo 17. 5. 2014 09:21

Dekuji za vase odpovedi .Mam jeste jeden poznatek.Od znameho jsem si pujcil dekodovaci modul s kartou od Skylinku a zapojil do tv to ztmavovani bylo pryc,kdyz jsem koukal do nastaveni bylo vse stejne jen polozka cerna hdmi byla sediva tak ze nefunkcni.Obpojil jsem dekodovaci modul a zapojil sat.prijimac zase to zacalo ztmavovat.Cerna hdmi uz byla funkcni nastavena na cerna hdmi-nizka prepl jsem na normalni a je to o dost lepsi.
udo
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 17. 5. 2014 10:22

Externí satelitní přijímač přes HDMI a interní DVB-S/S2 mají jiná nastavení, jiné profily. Z toho plyne interaktivní povolení/zakázání některých položek menu.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod udo 17. 5. 2014 10:52

Ma na to vliv jen ta cerna hdmi
udo
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 17. 5. 2014 11:54

A co LED Clear Motion, nebo Černý tón?
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod udo 17. 5. 2014 12:04

To mam oboji vypnute
udo
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 17. 5. 2014 13:50

Jasně, ale mám pocit, že právě LED Clear Motion anebo to druhé ovlivňuje „dýchání“ obrazu při změnách tmavosti scény.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod danno 20. 5. 2014 06:36

zdravim mam moznost kupit od znameho 40F6500 za dobry peniaz...diskusiu mam z casti prejdenu...mozte mi poradit co si mam vsimat pri kupe...pripadne poskytnut nejake ukazky/obrazky..ktore by som otestoval na USB
danno
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 20. 5. 2014 20:24

Tmavý obraz - nesouvislost podsvícení. Posun světlého obrazu - tmavé fleky. Pohyb objektů - mazání/neklid hran/třepání objektů.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků