funkce MOJE PROGRAMY u TV samsung

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod VBooxxoo 9. 3. 2014 14:44

:D
Jinak sem fakt paf z toho časovýho posunu u Moje programy. Dnes celé ráno v pohodě, dokonce se i programy měnily dle toho, na co sem přepínal (ovšem nikdy mi to nenabídlo Novu). A při OVM hups, najednou zas hodina rozdílu. :roll:
Samsung UE46F6740, CI modul s kartou od UPC, Internet UPC 250/25
VBooxxoo
Junior

Odeslat příspěvekod VBooxxoo 9. 3. 2014 20:02

Další poznatek z nového FW:
V nastavení času. Pokud je nastaven Režim hodin na automaticky, jde i přesto nastavit časové pásmo manuálně. Předtím byla tato položka při nastavení na automaticky nepřístupná.
Samsung UE46F6740, CI modul s kartou od UPC, Internet UPC 250/25
VBooxxoo
Junior

Odeslat příspěvekod graf spee 19. 3. 2014 13:31

Dobrý den.
Po aktualizaci na 1119.0 mi zlobí nahrávání pořadů na ext. HDD. Hlásí chybu o slabém signálu. Při sledování filmu z HDD se plánováné nahrávání nespustí.
Máte také takové problémy?
Samsung UE46F6740
graf spee
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VBooxxoo 20. 3. 2014 14:46

Pokud prostě jen naplánuj nahrávání. je vše ok.
Zkoušel jsem ale Vámi popisované, tedy dívat se na nahraný pořad na HDD a do toho naplánovat nahrávání. V tu chvíli mi opravdu vyskočila hláška o slabém signálu. Je otázka, jak to bylo se staršími FW a zda toto není jen špatná hláška. Přijde mi, že disk asi nezvládne nahrávat a přehrávat současně.
Samsung UE46F6740, CI modul s kartou od UPC, Internet UPC 250/25
VBooxxoo
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 20. 3. 2014 19:16

graf spee píše:Dobrý den.
Po aktualizaci na 1119.0 mi zlobí nahrávání pořadů na ext. HDD. Hlásí chybu o slabém signálu. Při sledování filmu z HDD se plánováné nahrávání nespustí.
Máte také takové problémy?

Přiznám se, že netuším, zda TV podporuje možnost současně sledovat nějaký film uložený na HDD a zároveň na tento nahrávat. Něco jiného bude funkce TimeShift, kdy dojde tzv. k pozastavení živého vysílání. Pro první variantu zkus navštívit návod k použití - jak na webu výrobce, tak i elektronický v TV. Pokud nenajdeš odpověď - zkus komunikovat se zastoupením značky v ČR.

Do hry navíc může vstoupit záležitost s potřebou při určitých FW znovu párovat disk s TV, tudíž ho formátovat (přičemž - bohužel - dojde ke smazání všeho obsaženého).
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zorin 24. 3. 2014 11:59

Zdravim,
tato chyba tam jiz byla v predeslem fw, hlasil jsem to na Samsung a prijali to jako chybu. Jinak disk musi zvladat oboji, jak nahravat tak prehravat a taky to tak funguje pokud si nahravani pustite rucne a pak se divate jiz na nahrany porad.
Jeste jedna zajimavost pokud si prehravate ulozeny film (ne zaznam z TV) tak se naprogramovane nahravani normalne rozjede.
zorin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 24. 3. 2014 20:54

Díky za informaci. To, že něco zvládá HDD a teoreticky HW TV je něco jiného, než skutečnost, zda onu funkčnost výrobce podporuje. Teoreticky si lze představit stav, kdy bude mít TV TimeShift, avšak při přehrávání filmu z HDD (ne aktuálně zaznamenávaného) nerozjedeme nahrávání.

Opět - netvrdím, že to jít nemůže, ale že to jít nemusí. Občasně lze vidět u výrobků různé „prasárny“ a zbytečná omezení funkčnosti.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Quiero01 5. 4. 2014 21:51

Zdravím,
stává se Vám někomu že po nějaké době přestane v TV fungovat bluetooth?
Konkrétně u mé 40F6400 po nahodile dlouhé době zapnutého TV přestane fungovat smart ovladač i 3D brýle.
Když mi to udělalo poprvé u sledování 3D filmu, taxem myslel že se mi vybila baterie.
Koupil jsem nove a stale nic.
Po laborování, par pokusech o nové spárování brýlí s TV (neůspěšné) jsem zjistil, že s brýlemi přestal fungovat i zmíněný smart ovladač. Čili problém je 100% v TV.
Vždy přestanou fungovat všechna zařízení využívající bluetooth současně.
Většinou ale stačí TV vypnout-znovu zapnout a zase několik hodin vše funguje.
TV mam cca měsíc... :-(
Jinak vše ok, využívám zatím pouze DVB-T, externí HDD 1TB a 16GB flešku, k netu je připojená přes wi-fi k mému routeru, oblíbené programy jsem zatím neinstaloval(nepotřebuji), obraz mi vyhovuje (nastavení dle DTestu), ovládání mobilem (galaxy S2) přes samsung smart remote je super (umi TV i zapnout přes bluetooth), ale reklamaci se asi nevyhnu.
Jen se bojím, že jak ji rozdělají, něco se pos*re s obrazem...no snad ne...
Quiero01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod majinkej 5. 4. 2014 23:54

Zdravím, prosím tě mohl by si se napsat jaké máš nastavení obrazu dle dtestu,díky.
majinkej
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Quiero01 6. 4. 2014 18:43

Máš SZ
Quiero01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod graf spee 9. 4. 2014 12:14

zorin píše:Zdravim,
tato chyba tam jiz byla v predeslem fw, hlasil jsem to na Samsung a prijali to jako chybu. Jinak disk musi zvladat oboji, jak nahravat tak prehravat a taky to tak funguje pokud si nahravani pustite rucne a pak se divate jiz na nahrany porad.
Jeste jedna zajimavost pokud si prehravate ulozeny film (ne zaznam z TV) tak se naprogramovane nahravani normalne rozjede.


Zdravím.
Díky za Vaše reakce.
Na Samsung Live Chatu mi bylo řečeno, že nelze přehrávat uložený TV záznam a současně nahrávat pomocí časovače :pozor .
Tak jsem také jako Vy spustit nahrávání ručně, a pak lze při tom sledovat libovolný uložený TV pořad. Je to nejaká hloupá chyba, protože technicky to evidentně možné je.
Jinak jsem zkoušel naformátovat část mého HDD, který slouží k nahrávání pořadů, a přišel samozřejmě o nahraný obsah, ale beze změny.
Přehrávání filmu stažených z inter. a uložených v jiné části HDD opravdu nijak nebrání spustit časovač nahrávání :D .

Jo, a ještě jsem zjistil, že ačkoliv lze v menu přidávat nové transpordéry, tak ve skutečnosti se v seznamu TP neobjeví. Nedávno jsem chtěl ladit ručně, a zjistil, že mi jeden TP v seznamu jaksi chybí :tleskani .
Samsung UE46F6740
graf spee
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Erky 13. 4. 2014 20:52

U Samsung UE40F7000 firmware 1115 mi stále nejde správně služba MOJE PROGRAMY (přes DVB-T) - po resetu SMART HUB - při zadání mého PSČ se mi zobrazí poskytovatel DTT (dříve tam bylo DVB-T) a u nabízených programů, kde dříve byl časový posun o 1 hodinu je po přechodu na letní čas už posun +2 hodiny (pořad, který běží od 7,00 do 8,30 se nabízí že se bude vysílat od 9,00 do 10,30) přitom čas vlevo nahoře v Moje programy je OK (vpravo dole v programech časy také sedí - jsou nesprávně jen v nabízených programech a časové ose). Někdy po zapnutí TV je to tam na chvíli správně, ale jakmile přepnu a vrátím se tam, tak je to posunuté o +2hod.
Ze Samsungu poradili OBNOVENÍ TV - ale to nepomohlo, navíc jsem musel vše poté nastavovat znovu. Firmware mám aktuální. Dal jsem ji vědět, že to nepomohlo, ale zatím se stále neozvali.
To jenom abyste věděli, že v tom nejste sami, že ten časový posun tam je ještě problémový. Snad to vyřeší nějaký další firmware.
Erky
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod patrias 14. 4. 2014 15:23

Tak vám to aspoň funguje nějak. Mě to pro jistotu nefunguje vůbec....
patrias
Junior

Odeslat příspěvekod zorin 14. 5. 2014 12:50

To graf spee:

Tak mne po 2 urgencich ze Samsungu odpověděli, že prý je chyba na straně HD, čemuž samozřejmě nevěřím a je vůbec otázkou jestli něco zjišťovali.
Nicméně jsem jim tam napsal znova, tak uvidíme.
Pokud tu chybu můžete nahlásit také ze své strany (všem komu to vadí) bude to jen lepší, protože jinak to asi nikdy řešit nebudou.

Díky

Zorin
zorin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jesterTK 16. 5. 2014 08:28

Dobrý den,
obrátil jsem se na Samsung s tímto dotazem:

A poslední dotaz bych měl ke službě moje programy, kdy tam sakra přidáte další poskytovatele? Psal jsem Vám již v lednu/únoru a bylo mi přislíbeno, že se to bude postupně rozšiřovat! Máme květen a nic, jako kabelový příjem tam je stále jen UPC, prosím doplnit poskytovatele NEJ TV!

No a bohužel mi přišla tato odpověd:

Panel Moje programy nabízí tři poskytovatele TV vysílání v ČR: DVB-T, Skylink a UPC Česká Republika. V současné době zkvalitňujeme funkce stávajících poskytovatelů, rozšiřování o další poskytovatele zatím neplánujeme vzhledem k jejich nízkému pokrytí. Děkujeme za pochopení.

Takže pro mne, jako zákazníka využívající služby NEJ TV je to veliké zklamání....
Sansung UE46F8000 + CA Modul CONAX + Nej.cz
Onkyo HTX-22HDX + Onkyo SKS-22X
ASUS RT-N66U + Samsung S2 Portable, 1000GB, 2.5", USB 3.0
jesterTK
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků