Samsung 46F6400(postřehy nového uživatele)

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod K-u-b-i-a-k 1. 7. 2014 15:09

Len ma to prekvapilo, lebo na starej tv kde bol "box" od UPC epg načitavalo hneď a pre všetky programy :)
K-u-b-i-a-k
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod megdesign 3. 7. 2014 07:34

UPC moze mat vo svojich boxoch scan vsetkych dostupnych kanalov /prehladavanie novych pridanych do ponuky a ich nasledne dodanie to channel listu a tak pod./

Tym padom, ze ich pri starte preskenuje, dokaze nacitat aj EPG....

V telke to robi SW/HW telky, modul je len na rozkodovanie...
Samsung UE50ES6300
Optoma HD39 Darbee
EliteScreen 110" (16:9)
Receiver Yamaha RX-V375
Yamaha BD-S673
Yamaha NS-555 + Yamaha NS-333 + Yamaha NS-C444
Tiviar Alpha +, Enigma 2
megdesign
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod udo 3. 7. 2014 08:30

Mam takovy dotaz ,kdyz propojim tv s pc pres hdmi a na pc mam nastaveno vypinani displeje napr. po 15min. ma to vliv i na tv?Proto ze me zacala delat ze po nejakem case asi 1hod. prestane reagovat ovladac a tv se vypne kdyz ho zmacknu treba na volume.
udo
Junior

Odeslat příspěvekod K-u-b-i-a-k 3. 7. 2014 20:20

Nemáte nejakú fintu na hlasitosť avi filmov ? Niektoré idú strašne potichu :-)
K-u-b-i-a-k
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod novotnycentrum 15. 7. 2014 10:12

Mam situaci sice u modelu 6740 na konci, ale chtel bych ji nejak resit.

mam mkv 1080p, neni mi schopno to synchronizovat zvuk s obrazem, pokud to jede z usb.
cetl jsem tu, ze z NASu to nedela, tak jsem zkousel a stejne to dela.

Jde mi o to, jestli to jde vyladit nebo budu muset poridit multimedialni prehravac.

Diky
novotnycentrum
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod patrias 15. 7. 2014 11:54

u některých filmů mi to dělá bohužel také, ale ne u všech ..občas pomůže v nastavení menu televize (během přehrávání filmu) v záložce zvuk upravit zpoždění buď plus nebo mínus podle toho jak se zvuk chová, pak vypnout film. Někdy to potom zázračně naběhne už synchronizované. Testni a uvidíš...
patrias
Junior

Odeslat příspěvekod novotnycentrum 15. 7. 2014 19:37

to je pod tlacitkem tools a nastaveni behem prehravani? tam muzu nastavit max titulky.
v menu jsem to nenasel.

takze to nejde a musim poridit multimedialni prehravac?
novotnycentrum
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod K-u-b-i-a-k 19. 7. 2014 08:11

molnart píše:zistil som, ze kazdy den o 12:00 sa mi telka samovolne zapne... obraz ale nenabehne, a potom sa aj samo vypne. ci to moze byt? update fw mam vypnuty...

Presne toto sa mi včera stalo. Vypol som TV, šiel na internet a počul som ťuknutie ako keď sa zapína tv no a na tv nesvietila červená kontrolka. A potom ťukol zase a rozvietila sa. Nemám k tv pripojený hdd ani nič podobné, prečo to robí ?
K-u-b-i-a-k
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pepa K 19. 7. 2014 09:15

I já mám k TV připojenu jen anténu a občas slyším cvaknout relátko a zhasne červená LED.
Pepa K
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 19. 7. 2014 12:06

Není to spojeno s vyhledáváním nových programů, popř. aktualizací?
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pepa K 19. 7. 2014 12:21

I když mám automatickou aktualizaci vypnutou, tak se stejně zapíná. Myslím, že by to někdo asi dokázal vysvětlit, že je to vlastně normální.
Pepa K
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod K-u-b-i-a-k 19. 7. 2014 13:44

Vyhľadávanie nových program? Dá sa to nejak vypnuť ? Pepa aký máš v TV firmware ? :)
K-u-b-i-a-k
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pepa K 19. 7. 2014 17:59

Aktualizaci vyhledávám cca každých 14 dní, takže mám nejnovější.
Pepa K
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 21. 7. 2014 18:59

Vyhledávání, resp. aktualizace programové skladby se u části TV nastavuje v rámci DVB-T/DVB-S submenu. Kde je volba pro aktivaci/deaktivaci.

Automatická aktualizace může být podmíněna v rámci určitého přednostního požadavku výrobce, který například dopředu ví, že bude vydáno něco velmi důležitého, tudíž se upřednostní toto, před požadavkem obsluhy. Pro případnou zkoušku se dá experimentovat s aktualizací provedenou přes USB fleš, jestliže to televizor umožňuje, s následným resetem do přepravního nastavení (dochází k totálnímu výmazu nastavení, naladěných programů... programy se ale dají zálohovat). U Samsungů je také dobré si všimnout aktuálnosti smart menu a i toto zkusit obnovit.

Někdo tuším psal, že nyní např. zmizela z aplikací ve smart menu HbbTV for Czech. Zřejmě se stane přímou součástí OS televizoru (info berte s rezervou - nemám potvrzeno).
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jesterTK 22. 7. 2014 08:21

patrias píše:Po instalaci 1120 a resetu do továrního nastavení se částečně podařilo zprovoznit ve smartu "moje programy" ukazuje to óčko, primu zoom, a prima love..pouze jenom na programy přes anténu, na kabelovku to pořád nereaguje (nejtv)


Ahoj, na to ani nemusíš čekat, již jsem tady někde psal, že SAMSUNG neplánuje přidávat NEJtv do aplikace moje programy... :/

Panel Moje programy nabízí tři poskytovatele TV vysílání v ČR: DVB-T, Skylink a UPC Česká Republika. V současné době zkvalitňujeme funkce stávajících poskytovatelů, rozšiřování o další poskytovatele zatím neplánujeme vzhledem k jejich nízkému pokrytí. Děkujeme za pochopení.

Takže pro mne, jako zákazníka využívající služby NEJ TV je to veliké zklamání.... :-\
Sansung UE46F8000 + CA Modul CONAX + Nej.cz
Onkyo HTX-22HDX + Onkyo SKS-22X
ASUS RT-N66U + Samsung S2 Portable, 1000GB, 2.5", USB 3.0
jesterTK
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků