Reproduktory za 4000

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod ...drát 11. 7. 2014 19:01

tam so zapojením nemáš čo špekulovať buď to ide alebo nie,skús vytiahnuť a ešte raz zapichnúť jack,čo sa týka tej krytky tak výrobca s tým asi ráta že to niekto zabudne dať dole
...drát
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mecri 12. 7. 2014 10:29

Stále mám ten dojem, takový jakože zpěv je výraznější v pravým reproduktoru. Asi to tak má bejt ^^
mecri
Junior

Odeslat příspěvekod dkdkdk 12. 7. 2014 11:59

Jaké je umístění beden? Nemáš jednu v rohu a druhou s volným levým a pravým prostorem okolo? Ta v rohu by pak mohla hrát více zřetelněji.
dkdkdk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mecri 12. 7. 2014 12:44

Mám ale ta v prostoru prave hraje vice zretelneji ^^ Mozna to je tim, ze jsem lehce blize k pravemu reproduktoru a proto mi to tak třeba pŘíjde, nebo jsem prostě jen hnidopich.
Ještě, jakou zvukovou kartu by jste mi k tomuto doporučili? Neco mi rika ze ta Creative X-fi nevyuzije jeji plnej vykon
mecri
Junior

Odeslat příspěvekod mecri 13. 7. 2014 10:19

Docela dobrý ohlasy jsem slyšel na Asus Xonar. Nebo myslíte že něco jinýho než zvukovku?
mecri
Junior

Odeslat příspěvekod ...drát 13. 7. 2014 12:09

tá karta ti stačí,nejedná sa o nejaké high end študiové monitory
...drát
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mecri 13. 7. 2014 12:31

Ok, tak alespoň nějakej ten subwoofer? Klidně bazarovej, jak zde bylo řečeno :)
mecri
Junior



Odeslat příspěvekod krovak_cze 14. 7. 2014 12:56

x-fi taky hraje, kdyz se na ni prekope par soucastek
krovak_cze
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mecri 14. 7. 2014 23:53

Jak to myslíš?
Jinak, kvůli údržbě reproduktoru. Předpokládám že vysoká hlasitost reproduktor ničí.. (nebo se pletu?) Já jen, jestli mám být se zesilováním opatrný, nebo se nemusim bát tu hlasitost pořádně zvýšit :)

-- 15. 7. 2014 00:59 --

Popr. po jakou dobu musí reproduktor hlasitě hrát, aby se zmrvil. (Hádám žeto je individuální) ale myslim jako jestli je mozny reproduktor zničit na poprvý nebo to chce soustavně reproduktor zatěžovat :)
mecri
Junior

Odeslat příspěvekod ...drát 15. 7. 2014 07:28

pusti tam pink noise z YT a na spoľahlivé odpálenie postačí aj polovičná hlasitosť :)
...drát
Mírně pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků